Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

O neuvěřitelné nevěře nám napsala naše čtenářka Jana.

PŘÍBĚH LÉTA: Nevěra – a přímo na svatbě!

aktualizováno 20.07.2012, 00:00 | 20.07.2012, 00:00 | doma.cz/em

O neuvěřitelné nevěře nám napsala naše čtenářka Jana.

Budou tomu teď právě čtyři roky, co se psal můj příběh. S mým tehdejším přítelem jsme byli čerstvě zasnoubení, když nás jeho kamarád přijel pozvat na svatbu. Neváhali jsme a pozvání na svatbu roku přijali.
 

Svatba se konala v polovině srpna na velkém statku přestavěném na hotel a uzpůsobeném ke konání takto velkých akcí. Bohužel pro nás bylo místo svatby velmi vzdálené od našeho bydliště, a proto jsme se rozhodli přespat ještě před svatbou u příbuzných.

 

 

Všichni kluci se rozhodli, že s ženichem ještě zajdou na poslední svobodné pivo, jak to hezky nazvali, a že já, protože jsem byla pasována na řidičku, půjdu s nimi. Nastala osmá večer a mně se do auta nahrnulo asi osm kluků v rozmezí pětadvaceti a dvaatřiceti let. Vlastně ani nevím, jak se mi tam všichni vešli. Zaparkovala jsem podle rad zkušeného navigátora, který seděl vedle mne, před nějakou pivnicí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

PŘÍBĚH LÉTA: Velká letní vášeň - ale s matčiným přítelem!

PŘÍBĚH LÉTA: Tchyně nám plánuje víkendy

PŘÍBĚH LÉTA: Nevěra ve stanu aneb Drama v kempu

 

 

Mladší bratr ženicha

 

Kluci vyskákali, posedali si k jednomu dlouhému stolu a na mne zbylo místo na rohu, vedle mého tehdejšího přítele Tomáše a přímo proti klukovi, kterého jsem vůbec neznala, ale byl mi nápadně povědomý. Vzápětí jsem zjistila proč. Představil se mi jako Adam, mladší bratr ženicha – proto mi byl tak povědomý, jediné, co na nich bylo rozdílné, byl odstín vlasů. Večer probíhal hladce, skvěle jsme se bavili na účet ženicha.

 

VÝZVA: POSÍLEJTE NÁM SVÉ PŘÍBĚHY LÉTA! Pište na adresu: soutez@doma.cz, uveďte své jméno a adresu. Do předmětu e-mailu napište: LETNÍ PŘÍBĚH. Autor zveřejněného příběhu získá parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu. Chcete vědět víc? Podívejte se na stránky avoncosmetics.cz

 

Parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu

 

 

Zda si to ještě nechce rozmyslet, jestli si je jistý svým rozhodnutím. Po očku jsem pozorovala Adama, vlastně ani nevím, co tak zvláštního mě k němu táhlo, měl neskutečné charisma, pořád se usmíval, sršel vtipem, a jen tak letmo se mě vždycky pod stolem dotkl nohou nebo jakoby náhodou mi přejel po ruce, když si bral do ruky půllitr.

 

 

Asi po dvou hodinách jsme se všichni rozloučili s tím, že se uvidíme na obřadu. Ráno začalo smutně, novomanželům z nebe vydatně pršelo štěstí. Přijeli jsme na smluvené místo, ubytovali se v hotelu a já se šla chystat na obřad. Převléknout se, učesat, namalovat- prostě standardní příprava třiadvacetileté holky, která se chce líbit. Protože mne příroda obdařila jaksi trošku víc než přítomné dámy, vyvolal můj model slyšitelný obdiv u přítomných pánů.

 

 

Scházela jsem dolů po schodišti v bílých kalhotách, ke kterým jsem si vzala krásné bílé střevíčky na vysokém podpatku, a v tyrkysové halence s hodně velkým výstřihem (přece když už je tam mám, nebudu je schovávat). Dav přítomných pánů zašuměl a zezadu se ke mně kdosi naklonil a řekl: "Tobě nikdo neřek, že pozornost na sebe má dneska strhnout nevěsta, a ne ty?“

 

Dost jsem pila

 

Cukly mi koutky, otočila jsem se a za mnou stál Adam. "Teda takovou poklonu si snad ani nezasloužím,“ šeptla jsem mu zpátky, "ty taky nevypadáš marně.“ Samozřejmě Tomáš, můj přítel, vzal tuto skutečnost jako samozřejmost a neobtěžoval se mě jakkoliv pochválit. Proběhl obřad, gratulace a dlouhý oběd, na který navazovala zábava. Myslím, že nebyl tanec, který bych neproložila panáčkem nebo alespoň střikem na uhašení žízně.

 

Umíte si asi představit, jak se baví svatba čítající sto lidí – vesměs mladších. O Tomášovi jsme za chvilku nevěděli, protože proč se neožrat, když je to zadarmo, že… Takže jsem vyrazila na noční obhlídku terénu, statek byl obrovský, zachovalý, dýchala z něho taková ta romantická atmosféra. Narazila jsem na hlouček pokuřující pod lampou, což se mi náramně hodilo.

 

Šla jsem s ním do pokoje

 

Poprosila jsem je, jestli by mi někdo nepomohl odtáhnout Tomáše na pokoj, protože se válí na baru a oblbuje servírku. Adam ochotně souhlasil, šli jsme k baru, Tomovi jsme se snažili vnutit myšlenku spánku, ale marně. Adam na mne lišácky mrkl, ať ho nechám být, že si potřebuje vzít v autě nějaké věci na půlnoční zábavu, ale že má klíče v pokoji, tak ať jdu na revanš s ním. Byla jsem pěkně písknutá, takže mi to bylo tak nějak jedno.

 

 

Vyrazili jsme směrem k jeho pokoji, když otevřel, zůstala jsem mezi dveřmi stát s vykulenýma očima. Jak je možné, že on má ve svém pokoji sám manželskou postel a já s Tomášem máme postele oddělené? Adam se začal smát se slovy, že asi tušili, v jakém stavu Tomáš bude… to u nás obou vyvolalo bujaré veselí. V tu chvíli zhasla na chodbě fotobuňka, která do té doby poskytovala alespoň nějaké světlo, a stalo se to, co bych v tu chvíli vůbec nečekala.

 

Adam se ke mně naklonil, pošeptal mi, že se mu hrozně líbím, a já se na něho lehce usmála – to asi nebylo v tom šeru moc vidět, ale musel vycítit napětí, které tam vzniklo. Najednou mne začal vášnivě líbat, něco takové jsem nikdy nezažila, srdce mi bušilo jako nikdy předtím. Tohle jsem od Tomáše neznala - poletování motýlů v břiše, závrať při každém dotyku, mráz po zádech… byla jsem jak omámená.

 

Viníkem byl i alkohol

 

Samozřejmě alkohol měl také svoji vinu. Milovali jsme se hned několikrát, něžně, ale i vášnivě… U snídaně si Adam sedl ke mně, domluvili jsme se, že naše večerní historka zůstane jenom krásnou vzpomínkou, ale že mi musí něco říci. Slíbil prý včera Tomášovi, že mě na nějakou dobu zabaví, protože se mu líbila jedna z barmanek a Tomáš jí chtěl dostat do postele. To že se mu prý nepodařilo.

 

V duchu jsem si řekla, že Adamovi se to hlídání vyvedlo lépe než předpokládal. Během srpna jsme si ještě párkrát zavolali. Ale Adam mi tehdy (před čtyřmi lety) řekl, že se ještě nechce vázat, že nebude rozbíjet cizí vztah.

 

Když se náhodou potkáme...

 

Zůstala jsem tedy s Tomášem. Vždy, když se s Adamem náhodou potkáme, cítím, že je ta slabost oboustranná – dnes máme každý svého partnera. Já Tomáše vyměnila za člověka, kterému jsem ochotná dát všechno na světě, a Adam vypadá se svojí dívkou také spokojeně. Jedno nám ale nikdy nikdo nevezme, vzpomínku na krásnou srpnovou noc…

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lojza 12:12 02.09.2012
takle titulovat zenskou?jste trapny a jediny kdo nadava tak chlapi. Nemusi ten clanek byt pravda ale chlapi kdyz podvedou tak jsou to kanci a zeny kuvry uzasny pomer,
Danka 14:03 14.08.2012
Zásadní chyba komunikace. Kdyby se včas dohodli, mohli si užít luxusní čtyřku k všestrannné spokojenosti a bez výčitek!... A hlavně bez toho pokrytectví kolem.
Káča 14:30 25.07.2012
No a jste si všichni jistí, že je příběh uveřejněný celý??Nebo že si třeba pisatelka nedomyslela to, co se ve skutečnosti nestalo nebo že není ten příběh založený na žádném pravdivém základě??Vůbec nechápu,že to někdo řeší......psala jsem také příběh a zveřejnili jen co se jim hodilo :-) aby to bylo poutavější. No už ten název : Nevěra- a přímo na svatbě, každý to otevře s tím, že podváděl ženich nebo nevěsta :-)
Honza 00:07 24.07.2012
A to vás nenapadlo lidi, že ten Michal si to o Tomášovi a jeho plánu se servírkou vymyslel, aby se autorka necítila provinile a měla čisté svědomí ?? : )
Tomíno 12:40 22.07.2012
Tak já vám nevím, všichni tu poukazují na ní, jako na tu nejhorší, ale to,že ten její ji chtěl podvést už nikdo nezmiňuje....myslím,že si beztak nemají co vyčítat. Navíc pokud jsem to pochopil dobře rozešla se s ním....takže mu asi nelže za zády. A sáhněme si všichni do svědomí, kdo by odolal? V alkoholovém opojení a vzájemné přitažlivosti, specielně, když vám partner toho dotyčného pošle aby vás "ohlídal". takhle bych se nechal hlídat taky :-)) Alespoň má děvče na co vzpomínat až bude v důchodu :-D
divíšek 23:42 20.07.2012
No, já se divím a žasnu ! Adame, pro tebe je sex, něco, jako chleba ?! :)
Nechápu, proč ti dva spolu vlastně byli, když ona toužila po románku a on sexíku na jednu noc. Nebo naopak ? Myslím si, že já budu mít také na co vzpomínat ! Na krásné chvíle se svým manželem. Ona ta věrnost není nutnost, nebo dle někoho povinnost. Ovšem, o čem tedy vlastně ten vztah je? O podrazech, špíně, lži a podvodech ? Trapný článek, výmysl, aby byla zajímavá ? Motýli v břiše....no, hmmm, spíš ten alkohol v hlavě !
Hanka 19:38 20.07.2012
Nechápu,proč tu ženu tak sprostě titulujete!! Vsadím se,že vy sami jste udělali v životě také chyby.... Chápu ji a dovedu si představit,že se tohle může stát komukoli z nás!!
peta 15:41 20.07.2012
holka je mrcha a ten pritel co chtel dostat tu kamosku to je kanec co.? opravdu jeden lepsi nez druhy. podle sebe soudim tebe!!!!!!!!!
Adam 15:12 20.07.2012
No to zírám. Diskuze za všechny prachy!!! No tak si užila. Aspoň ve stáří bude mít na co vzpomínat :-))) Mám spoustu zadaných kamarádů, kteří mají milenky (taky zadaný!!!). A všem to vyhovuje. Tak oč jde?
!!! 14:59 20.07.2012
KURVO
1 2