Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ta dovolená měla zachránit naše manželství - píše naše čtenářka Martina.

PŘÍBĚH LÉTA: Nevěra ve stanu aneb Drama v kempu

aktualizováno 10.07.2012, 00:00 | 10.07.2012, 00:00 | doma.cz/em

Ta dovolená měla zachránit naše manželství - píše naše čtenářka Martina.

Začátkem loňského léta jsem chodila jako tělo bez duše. Rozpadalo se mi manželství. Každá žena, která prožila něco podobného, mi dá za pravdu, že v takové situaci se rozpadá celý svět.

 

Byli jsme spolu šest let

 

Veškeré jistoty se roztříští na miliony střípků jako zrcátko - a člověk je najednou ve vesmíru sám. Byli jsme spolu šest let, byla jsem zvyklá, že mám po boku chlapa, který všechno zorganizuje, všechno vyřeší, každou katastrofu zlehčí nenapodobitelným humorem - a teď jsem najednou měla zůstat sama. A ještě ke všemu jsem si to zavinila. To je vždycky nejhorší - když jediný, koho člověk může obvinit a proklínat - je on sám.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

PŘÍBĚH LÉTA: Nevěrná s nudistou

PŘÍBĚH LÉTA: Manželka mi asi tají těhotenství

PŘÍBĚH LÉTA: Žhavá letní láska. Na jednu noc

 

 

Přitom jsem nic závažného neudělala, když o tom dozpátku přemýšlím, připadá mi to spíš k smíchu než k pláči. Pozvali jsme jednou takhle v sobotu večer manžele ze sousedství na kanastu. Otevřela se první lahvinka, pak druhá... Šla jsem na toaletu, kterou máme v předsíni, a když jsem ji opouštěla, číhal na mne soused - který mě vášnivě políbil. A to je namouduši vše, to je celé mé provinění.

 

VÝZVA: POSÍLEJTE NÁM SVÉ PŘÍBĚHY LÉTA! Pište na adresu: soutez@doma.cz, uveďte své jméno a adresu. Do předmětu e-mailu napište: LETNÍ PŘÍBĚH. Autor zveřejněného příběhu získá parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu. Chcete vědět víc? Podívejte se na stránky avoncosmetics.cz

 

Parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu

 

Můj muž, který v tom okamžiku prudce otevřel dveře do předsíně a vše viděl, mi odmítl uvěřit, že to byla jednorázová akce, a vsugeroval si, že jsem mu se sousedem trvale nevěrná. Nebylo v mých silách vysvětlit mu, že se mýlí. Se sousedem se poprali a oba krváceli, od té doby s námi tato manželská dvojice nemluví - ona na mě žárlí, on se urazil, protože ve rvačce potupně prohrál.

 

Jako Romeo a Julie

 

To se stalo loni zjara a začátkem léta už to vypadalo opravdu na velký rozkol, téměř na konec všeho. Napadlo mě vyjet si zase pod stan - jako kdysi, kdy jsme se měli rádi jak Romeo a Julie. Manžel nejdřív nechtěl, potom neochotně souhlasil, nakonec však působil dojmem, jako by se docela těšil. Řekla jsem si, sláva, možná jsme zachráněni. To byl ovšem největší omyl mého života.

 

 

Tříletého syna ráda pohlídala babička a my jsme vyrazili vlakem po stopách našeho seznámení - do romantického tábořiště u rybníka. A protože manžel je velmi společenský, hned jsme se tam seznámili s osazenstvem, které bylo velmi mladé - staří pod stan nejezdí, protože by přišli o páteř. Můj muž se bohužel seznamoval více než ochotně - a s dívenkami o deset let mladšími než jsem já, bylo jim lehce přes dvacet, ještě studovaly.

 

Zmizel od ohýnku

 

Pokrčila jsem rameny a mávla rukou s tím, že se mi chce asi dětinsky mstít za tu mou domnělou nevěru a že to odvane čas. A tak když se jednou večer vytratil od společného táboráku, když byla zábava v nejlepším, jen jsem se pousmála. Domnívala jsem se, že si jde prostě jen dřív lehnout - ale počítá s tím, že si jeho nepřítomnosti všimnu a budu si dělat starosti.

 

 

Jenže hned pak začalo poprchávat a já jsem uháněla raději do stanu též, protože trpím na záněty průdušek. Bohužel jsem ho tam zastihla s blondýnkou, která se od ohně vytratila též, ale já bláhová jsem si to nespojila s odchodem mého muže. Byla jsem tak šokovaná, že jsem řvala tak, až to muselo vyděsit i kapry v rybníku - a také jsem zčásti pobavila a zčásti vyděsila celé tábořiště. Nejsem přítelem scén, ale tohle bylo příliš.

 

Ze stanu vyběhla polonahá blondýna

 

Polonahá blondýna zčásti zabalená do ručníků pádila z našeho stanu a já po ní hodila ešus, bohužel jsem se trefila jen do nohy. S hříšníkem jsem se nezdržovala, naházela do příručního batůžku několik základních věcí, zmizela ve tmě a následně požádala o rozvod. Už mě to fakt přestalo bavit. Co se týká majetku, stan jsem velkomyslně přenechala exmanželovi. Narozdíl od bytu.

 
16 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Dupeto 20:51 08.01.2014
Když si lidé nedokáží přiznat pravdu měli by být radši sami:-D
Manželství jak sen,kanasta se sousedy, omladina pod stanem .
Jednomu i druhemu vyhovuje společnost,manželstí je přátelství kamaradství.... ale rozhodně ne společenská záležitost ale hlavně tolerance a láska a pochopení respektive nic nikdo nezachranoval,oba jste si delali co chteli na dovolené ...hawk
Makii 14:38 05.08.2012
Otázka..vlastně dvě: Jak vas mohl vášnivě polibit,však ste s ním nic neměla. >?< A druha.. Jaka zas jednorazova akce? Duvod ten samy,ste mu nebyla nevěrná,tak žadná jednorázova akce to nemohla být,ne? Manžela (EX) ste mela pěkně žarlivého teda..a dost tupeho,když se chce vyšukat s blonckou dvacitkou ve vašem stanu!!! Přide mi to komicke pořadně,teda!:DD A podle mě ste oba se podvaděli,jak to tak vypada,ale tak to víte jen vy,takže tak! :** Hlavněže ale mate 3lete děcko,no..spolehlivý manžele teda:DDd
týnu 16:11 17.07.2012
souhlas se zdendou
Sue 15:48 14.07.2012
milá lidie kráva a svine ste jenom vy ! nikdo jiný když tohle dokážete nepsat
Zdenda 12:27 14.07.2012
no, já nevím, já bych své ženě věřil a sousedovi dal po hubě, manžel vypadá na žárlivce, co nespíš sám pravidelně zahýbal
lidie 16:18 12.07.2012
pani ac Vam byl neverny Vas muz, nemuzu se zbavit dojmu ze krava i svine jste Vy - krava viz prvni krize a jeji "vysvetleni" svine viz zaver clanku, a uprimne neverim ani nahodou ze Vy jste nezahla ani jednou, protoze tohle je uplnej clanek = ulevim svemu svedomi