Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Monika se magazínu doma.cz svěřila s příběhem léta. Není úplně obvyklý.

PŘÍBĚH LÉTA: Nevěrná s nudistou

aktualizováno 08.07.2012, 00:00 | 08.07.2012, 00:00 | doma.cz/em

Monika se magazínu doma.cz svěřila s příběhem léta. Není úplně obvyklý.

Vylákala jsem manžela na nudistickou pláž. Bylo to u moře. Můj muž tam za nic na světě nechtěl, jako by  něco tušil... Ale ve skutečnosti nic tušit nemohl, spíše se jen styděl. Ale přemluvila jsem ho. Já osobně žádný stydlín nejsem, jsem adrenalinový typ - jak říkají kamarádi.

 

Mám za sebou velkou spoustu adrenalinových kousků. Návštěvu nudistické pláže k nim nepočítám, ta mi připadá asi tak adrenalinová jako když jdete s kabátem do čistírny. Přesto se tam přihodilo něco zvláštního.

 

 

Manžel se opravdu ostýchal, plácl sebou do písku a odmítal jakoukoli jinou činnost, vypadalo to, že se snad ani nepůjde vykoupat. Šla jsem tedy do vody sama a poté jsem se vydala ke stánku pro pivo. Byl obležený nahými lidmi, a tak jsem se postavila na konec žíznivého zástupu.

 

 ČTĚTE TAKÉ:

 

Zírá po babách. Jak s ním přežít dovču?

 

 

Jeden z chlápků na mne dosti neomaleně zíral, dělala jsem totéž. Pak jsme se na sebe začali usmívat a on povídá: "Koupil bych vám pivo, ale jsem tu s žárlivou přítelkyní, a tak bohužel nemůžu." Hned jsem vystartovala a povídám: "A nedrží ta vaše žárlivka po obědě siestu?"

 

VÝZVA: POSÍLEJTE NÁM SVÉ PŘÍBĚHY LÉTA! Pište na adresu: soutez@doma.cz, uveďte své jméno a adresu. Do předmětu e-mailu napište: LETNÍ PŘÍBĚH. Autor zveřejněného příběhu získá parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu. Chcete vědět víc? Podívejte se na stránky avoncosmetics.cz

 

Povídá že jo, že ta jeho chodí po obědě spát. "Můj starej taky," dodala jsem. A rande bylo domluveno. Na celé situaci bylo občerstvující, že nikdo z nás nekupoval zajíce v pytli. Už jsme se docela dost znali. A když naši oficiální miláčkové usnuli, sešli jsme se - tentokráte oblečení - na půli cesty mezi našimi penziónky, a skončili jsme na opuštěné skále za letoviskem.

 

 

PSALI JSME:

 

PŘÍBĚH LÉTA: Manželka mi asi tají těhotenství

 

Což pak probíhalo po celou dovolenou, na jejímž konci on poslal tu svou žárlivku do háje a prohlásil, že je celý jen můj. Já to tak jednoduché neměla, přece jen, byla jsem vdaná paní, ale naštěstí bezdětná. A unuděná - s mým tehdejším manželem se mnoho legrace neužilo.

 

 

Byl to takový ten typ, co je buďto pořád v práci, nebo se odreagovává kutěním či cyklistikou. Nic, z čeho bych byla na větvi. Rozvod byl rychlý a nekomplikovaný, život s nudistou je mnohem zajímavější a dobrodružnější. I když... o ruku mě zatím nepožádal, v tom je opatrný... A tak čekám.

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

tip 14:55 16.07.2012
Čekej.. třeba se v sedmdesáti dočkáš.. ;)
MNNJS 21:38 15.07.2012
Nwm,tenhle článek mi připadá divný! Njn,nechápu ženy které se rozvádí kvůli někomu takovému,když to věděla předem proč si ho brala?? Asi je to nyní IN... nechápu,sry ale je to můj názor na věc takže ..;)
divíšek 09:36 15.07.2012
souhlas s kuki
Sue 20:46 11.07.2012
Nojo právě že sportovci a pracanti jsou ty nejnudnější nejméně ohleduplný týpci :)
Podpora pro Moniku !!! ;))
Nika 13:21 09.07.2012
To se na mě teda nezlobte, ale která žena by nežárlila, kdyby její přítel/manžel zval na nuda nějakou jinou na pivo. Nebo obecně trávil na dovolené čas s jinou ženou. To mi teda příjde ujetý. Můžou jet rovnou na tu dovolenou každej zvlášť...
Milena 12:32 09.07.2012
Monika je asi pěkná šlápota a to jsem to nečetla ani do konce,chudáci ti její paroháči!
Janet 12:20 09.07.2012
V životě bych svojemu příteli nezahla, a natožtak, jestli je pracovitý. Myslím, že se dá vždy nějak domluvit, i když ti dva nemají stejné koníčky. Prostě jednou se jede nebo dělá co chci já a podruhé partner X).
Nika 07:34 09.07.2012
Máš se na co těšit, když jednou odkopne přítelkyni kvůli jiné jen tak, udělá to určitě znovu ;) naivita..!
Thor 19:30 08.07.2012
Takové příběhy mám nejradši, vždycky se můžu potrhat smíchy:-D Ona má manžela pracanta, kutila a sportovce ale je nespokojená, protože není zábavný. A tak si narazí plážového elegána. S úžasným pocitem nádherných zítřků je štěstím bez sebe. Bohužel si neuvědomuje, že za krátko bude vyměněna za hezčí a mladší:-DD
Adam 15:29 08.07.2012
Je mi špatně z takových bab... Bohužel začínám mít pocit, že je jich čím dál tím víc... :(
1 2