Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak naše čtenářky prožívaly jarní zamilovanost? Dojemný příběh čtenářky Blanky začíná slovy: Přece se nenechám vyděsit pověrami... Napište nám své zážitky i vy!

VAŠE PŘÍBĚHY Jarní láska: Svatba v máji? Nejhloupější nápad mého života!

Smutná nevěsta
zdroj: Thinkstockphotos Smutná nevěsta
aktualizováno 18.04.2013, 06:22 | 18.04.2013, 00:00 | doma.cz/em

Jak naše čtenářky prožívaly jarní zamilovanost? Dojemný příběh čtenářky Blanky začíná slovy: Přece se nenechám vyděsit pověrami... Napište nám své zážitky i vy!

Na pověry nedám, rozhodla jsem se před třemi lety. Dobře vím, že se říká: Svatba v máji - brzy máry. Jenže například černá kočka mi přes cestu přeběhla asi milionkrát a nestalo se nic. Proč věřit v jedenadvacátém století na nesmysly?

 

A protože v květnu bývá svateb opravdu málo - kdekdo totiž na nesmysly skutečně věří - byla naše svatba v ten den na zámku jediná a já jsem si připadala jako zámecká paní, jako královna.

 

Napište JARNÍ PŘÍBĚH LÁSKY a získejte odměnu 500 Kč. Pište na adresu: redakce@doma.cz. Autorka vítězného příběhu týdne se vždy raduje z pětisetkoruny. Tentokrát ji získává paní Marcela za příběh, ze kterého mrazilo:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Děsivý vzkaz ze záhrobí! Prasklá žárovka hlásí smrt!

 

Náš budoucí život měl být téměř pohádkový. Dědeček mi odkázal vilku v docela dobrém stavu, stačilo pozvat několik řemeslníků - a v krátkém čase byl domek jako nový - vyměněná okna zářila do daleka, věšela jsem záclonky a snila o velké rodině a dětech, které se budou honit na zahradě mezi stromy vysázenými jejich pradědečkem, o němž jim budu vyprávět.

 

 NECHTE SE INSPIROVAT DALŚÍMI PŘÍBĚHY:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra v den porodu! Jak jen to mohl udělat?!

VAŠE PŘÍBĚHY Jarní láska: májový románek zničila jediná esemeska!

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel chce nás obě, milenku i mě!

 

Manžel se prací kolem domu a na zahradě příliš nezúčastňoval, od začátku tvrdil, že z vilky má ohromnou radost, ale řemeslník ani zahradník není. Na druhou stranu jako informační technik nenosil domů právě almužnu. Také nechodil z práce nijak závratně brzo - když přišel v osm, dalo se to považovat za úspěch.

 

 

Když se začal vracet kolem jedenácté, položila jsem si navzdory bláznivé zamilovanosti otázku: Co o něm vůbec vím? Znali jsme se půl roku a zamilovali se tak, že jsme uháněli na ten zámek, jen my dva a náhodní svědci, chtěli jsme tajnou svatbu, aby to bylo romantické. Ale vlastně jsem ho neznala. A když se jednou vrátil domů až ráno, krutá pravda vyšla najevo.

 

Šest let chodil se svou životní láskou, když ho opustila pro jiného, div neskočil z okna. Ona se pak vdala za jiného a on, aby se nezbláznil, se to snažil přebít další láskou, tedy mnou. Jenže krátce po naší svatbě ho navštívila ta dívka a přiznala, jakou udělala chybu, když ho opustila a vdala se za jiného. Prý ho stále hluboce miluje. On ji ubezpečil, že je na tom úplně stejně. A to byl konec mojí pohádky. V máji se nevdávejte. Nebo ještě lépe: nevdávejte se vůbec...

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ela 10:08 05.08.2013
Moji rodiče se znali také půl roku a jsou spolu už 22let a pořád se chovají jako puberťáci :D
Teri 14:37 26.05.2013
Nebo ještě lépe: nevdávejte se vůbec... To jako bych napsala já =))
petra 08:33 19.04.2013
nechapu,kdyz se nekdo vezme po pul roce znamosti a nevyjde mu to,coz je vetsi pravdepodobnost,protoze se nestihnou poznat,radi ostatnim zenam aby se nevdavali.Ze ste se vzala po kratke dobe je vase blbost
Lada 20:21 18.04.2013
blondeeee: nechápu proč to vůbec čtete!!! Když se vám nic nelíbí... Takové lidi miluju
blondeeee 18:07 18.04.2013
Tohle vymyslela nějaká pipka na koleni při sledování Ulice ne - stejně jako zbývající tesklivé příběhy...?
Pokud je to pravda, tak je slečna přímo slepice.
Tatramelka 17:49 18.04.2013
Za to, že jsi neznala svého manžela vůbec, nemůže květen. Brát si někoho takhle brzy aniž bys o něm věděla víc, ne-li všechno, je pitomost. Někomu to vyjde, někomu ne. Ty jsi měla smůlu, protože jsi neviděla pozadí. Ale do toho bych takhle brzy nešla.
misa 11:46 18.04.2013
ze si hlupka neznamena ze bys mela radit ohledne svateb ;)