Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Lucie má za sebou trauma, o které se rozhodla podělit.

VÁŠ PŘÍBĚH: Přistihla jsem manžela v naší ložnici s cizí ženou

Milenka
zdroj: isifa.com Milenka
aktualizováno 26.05.2013, 00:00 | 26.05.2013, 00:00 | doma.cz/em

Lucie má za sebou trauma, o které se rozhodla podělit.

Můj příběh začal v červnu roku 1995, kdy jsem pracovala jako servírka a on jako prodavač v rychlém občerstvení. Vždy když jsem měla volno a v práci byl klid, jsem si do tohoto stánku chodila kupovat zmrzlinu. Zpočátku jsem si ho nevšímala, ale on si zjistil, kde pracuji. a každý den mi tam přiběhl dát květinu, bylo to fajn a krásné.Byli jsme tak mladí a zamilovaní.

 

A tato láska byla dovršena, když jsem zjistila, že jsem těhotná, bylo to opravdu krásné, strašně jsme se na miminko těšili. Vzali jsme se, nastěhovali do bytu po jeho otci a těšili se na příchod našeho miminka. Byl tak pozorný, milující, byla to krása.

 

Napište JARNÍ PŘÍBĚH LÁSKY a získejte odměnu 500 Kč. Pište na adresu: redakce@doma.cz. Autorka vítězného příběhu týdne se vždy raduje z pětisetkoruny. Tentokrát ji získává paní Marcela za následující příběh:

 

  VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůza! Můj miláček se znovu zamiloval do své ženy!

 

V dubnu 1997 se nám narodila holčička, byla krásná, bohužel při porodu došlo ke komplikacím a já musela podstoupit císařský řez, bylo to moc těžké, nebyla jsem na tom dobře. A tak jsem nějaký čas strávila u babičky, která mi pomáhala.

 

Nevěra
(Foto: isifa.com)

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Čekám dítě s ženatým otcem dvou dětí. Jsem zoufalá!

 

A možná v té době se naše láska začala hroutit,nevím, jestli to bylo tím odloučením nebo čím, ale od té doby to už nebylo nikdy ono. Po návratu domů k manželovi to ze začátku bylo hezké, ale už jsem cítila,  že se něco děje. Myslela jsem si, že je unavený, nevyspalý, že si musí zvyknout na novou situaci.

 

Stále častěji byl v práci nebo pokud měl volno, tak musel odejít narychlo ven, že má něco na práci. Takto to trvala zhruba jeden rok, ale už to nebyl ten milý. pozorný, milující muž. Začal pít, nikdy nechodil daleko pro sprosté slovo. Musela jsem si na chvíli odpočinout od toho stresu a odjela jsem k mamce - na týden mimo Prahu. Doufala jsem, že se situace uklidní a až se vrátíme domů, bude na nás čekat zase ten milující táta a manžel.

 

Po týdnu znovu nabyté energie (mamka se po celou dobu snažila, abych si odpočinula) jsem se rozhodla, že pojedu domů o den dřív, chtěla jsem ho překvapit, protože jsem věděla, že má volno...

 

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůza! Můj miláček se znovu zamiloval do své ženy!

VÁŠ PŘÍBĚH: Májová láska trvala tak krátce. Luku, vrať se mi...

 

Dnes vím, že to byla chyba, po příjezdu na mě čekal šok!! V naší ložnici, kde jsme prožili ty nejkrásnější chvíle našeho života, ležela cizí žena s mým mužem. Čekala jsem, že mi to nějak vysvětlí, ale další šok by, když mi řekl,  že ten vztah trvá přes rok, a jestli tedy chci, tak tu s nimi (myšleno já a dcera) můžeme zůstat. Málokdo si umí představit to ponížení, tu potupu, co jsem cítila v tuto chvíli.

 

Zabalila jsem sobě a malé věci, dodnes ani nevím, jak jsem to zabalila, zavolala jsem stěhovací službu a utíkala jsem odtud jako smyslů zbavená s malinkou v kočárku. Utekly jsme k mé mamince. Byla skvělá, přijala nás a dala mi tu podporu a lásku, kterou mohou dát jen matky svým dětem, přesně tu, kterou jsem v tu danou chvíli potřebovala. Pro mě však byla nejhorší ta bezmoc, kterou jsem cítila.

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra jako z telenovely! Poznali jsme se v televizi...

 

Říkáte si, co teď, co bude dál, co budu dělat, život se vám právě rozpadl pod rukama. V noci nemůžete spát, stále přemýšlíte proč, udělala jsem něco, vždyť jsme se tak milovali, máme dítě, měla jsem se mu více věnovat, ale jak? Každá novopečená maminka ví, že je to velice těžké, že z velké části potřebuje lásku a péči miminko.

 

 

Nikdy ale nezjistíte, proč se to stalo, muži vám ani po letech nikdy neřeknou pravdu, snad aby si zachránili své ego, nebo vás před pravdou, nevím. Po necelém roce jsme se rozvedli. Bylo to pro mě vysvobození a věděla jsem, že teď začíná nový život, ale ještě dlouho jsem nebyla připravená na lásku. Ironií osudu je, že hned po našem rozvodu se s mým exmanželem jeho přítelkyně rozešla. Čas plyne,srdce se zahojí.

 

Dnes mi je 39 let a mám další milující bytůstku ve svém životě - v podobě dvouleté dcerky, a na tamtu událost si už ani nevzpomenu. Jen bych chtěla poděkovat mamince za to, jak mi pomohla. Děkuji, mami, mám tě moc ráda.

 

Jarní tombola

 
20 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lenka 09:49 02.06.2013
Já zastávám jedno heslo: Vse zle je k necemu dobre. Sice jste si musela projit takovou zapornou zkusenosti, ale posunula vas urcite dal, mate diky tomu urcite uzasne ditko,a v zivote uz budete opatrnejsi. Neboli aby clovek poznal,ze je stastny,musi si v zivote projit i nestestim. Bohuzel muze nekdy nepochopime, rekla bych, ze vas muze hrat to, ze udelal to jednou,udela to dalsi zene znovu a nejspis na stari zustane sam,a preju mu to:)
Lucka :) 13:50 27.05.2013
Dobrý den
Všem moc,moc děkuji za kladné i za ty záporné komentáře,moc si toho vážím.
Jak už jsem napsala,je to již dávno a srdíčko je zahojené .
Všem Vám přeji aby jste byli šťastní a nezažili jste v životě nic takového ,a to samozdřejmě přeji i panu " joinzaa" :)

lumík 13:39 27.05.2013
joinzaa 10:19 26.05.2013
stalo se to, že místo aby ses opřela o manžela, utíkala jsi k babičce a matce...tak co se divíš...chlap potřebuje mít pocit, že je ochranář...blbko hloupá

No tak ty seš teda dobrej k*etén....jak se vůbec jako můžeš na to koukat takhle ?! ty si asi v životě neměl ženskou co? no je vidět, že v dnešní době se po světě pohybuje mnohem víc ubožáků a idiotů než kdy jindy...
Jiřina 09:08 27.05.2013
Byla jsem ve stejné situaci, ale byla jsem tou "děvkou" v posteli. Jeho žena nás načapala. Viděla to na vlastní oči a vůbec jí to nevadilo. Dělala, že se jí to netýká. Ono se nakopnec ukázalo, že ten pán, se kterým jsem byla v posteli si velice rád užívá s děvkama i s buzerantama. Byla jsem tak blbá, milovala ho a dnes s ním mám chlapečka, ale on to ani neví. Vrátil se domů k manželce ještě dřív, než jsem mu to stačila říct. I tak blbé ženské jsou mezi námi. Bohužel. Nenávidím se za to, ale jsem šťastná, že mám syna.
Monika 17:23 26.05.2013
Především, pokud chtěl podvádět, tak si měl dávat bacha a nevodit si milenku až domů..
Machiael 13:56 26.05.2013
Navíc fakt, že od sebe byli nějakou dobu odloučený není důvod k tomu aby jí hned začal zahejbat....takovej člověk je duševně nevyrovanej, úchylák a nebo jí prostě řečeno nemiloval tak moc jak si dotyčná myslela.
Když mu chyběl sex tak ať se koukne na po*no. To většina žen skousne a někdy se oba dva dívají spolu. XD .....ale tohle je vyloženě sviňárna.
Machiael 13:52 26.05.2013
Hah..chlap ochranář......takové blbce sem ještě neviděl.....on jí podvedl a chrápal s jinou.....místot toho aby se byť jen omlouval nebo něco tak jí ještě dá jasně najevo že je takhle štastnej. XD ....kr*tén co jí teď spílá za to že od něj utekla je ubožák co podvádí svjí přítelkyni nebo manželku a dělá mu to moc dobře....všechna čest opravdu.
milča 11:30 26.05.2013
Udělala jsi dobře, že jsi odešla co s takovým, věř byl to ubožák, ono se mu to vrátí a Tebe ještě určitě čeká štěstí. Já jsem toho svýho ubožáka ihned vykopla jakjsem zjistila jeho nevěru a teď by se rád připlazil, ale to ani omylem. Držím Ti palce.
starysedyvlk 11:22 26.05.2013

joinzaa 10:19 26.05.2013
stalo se to, že místo aby ses opřela o manžela, utíkala jsi k babičce a matce...tak co se divíš...chlap potřebuje mít pocit, že je ochranář...blbko hloupá

Takovýto příspěvek může napsat jen omezenec,někdo kdo nemá rád nikoho jiné ho než sebe.
Někdokdo buď příspěvek nečetl a nebo nepochopil.
joinzaa 10:19 26.05.2013
stalo se to, že místo aby ses opřela o manžela, utíkala jsi k babičce a matce...tak co se divíš...chlap potřebuje mít pocit, že je ochranář...blbko hloupá