Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Naše čtenářka Monika prožívá nelehké období.

VÁŠ PŘÍBĚH: Čekám dítě s ženatým otcem dvou dětí. Jsem zoufalá!

Hádka
zdroj: Thinkstockphotos Hádka
aktualizováno 21.05.2013, 16:33 | 21.05.2013, 00:00 | doma.cz/em

Naše čtenářka Monika prožívá nelehké období.

Stala jsem se obětí lháře. Ale samozřejmě mám i svůj podíl viny, možná jsem byla příliš naivní, příliš důvěřivá, příliš mladá. Nevím. Posuďte sami, potřebuji se ze svého traumatu takzvaně "vypsat", všichni se shodují, že to pomáhá. Ne že bych se neměla komu svěřit, ale moje maminka reagovala trošku nepřiměřeně. Pravda, pokusila se mě utěšit, ale všimla jsem si, že bere uklidňující léky - ona, která se pilulkám vždy vyhýbala...

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel chce, aby u nás žila jeho milenka. Prý to bude jednodušší

 

S Martinem jsme se seznámili na diskotéce. Asi jsem opravdu hloupá husa, nějak mě nenapadlo, že by ženatí chodili na diskotéky, nečekala bych je tam, řekla bych, že mají své diskotékové období za sebou. Martin tam ovšem čile dováděl ve společnosti kamarádů, ale když mě spatřil, už ze mě nespustil oči. Koho by to netěšilo, Martin je mimořádně pohledný mladík...

 

Napište JARNÍ PŘÍBĚH LÁSKY a získejte odměnu 500 Kč. Pište na adresu: redakce@doma.cz. Autorka vítězného příběhu týdne se vždy raduje z pětisetkoruny. Tentokrát ji získává paní Marcela za následující příběh:

 

 VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůza! Můj miláček se znovu zamiloval do své ženy!

 

Začali jsme spolu chodit. Ani ve snu mě nenapadlo, že by mohl být ženatý. Nezeptala jsem se na to, protože se taková myšlenka v mé hlavě prostě nevyskytla! Vypadal jako ten nejsvobodnější kluk na světe. Bylo mu šestadvacet, tedy o tři roky více než mně, měl čas kdykoli, byt neměl, chodili jsme do vypůjčené chaty nebo do penzionků. Občas jsme spolu byli do rána, klidně i o víkendu.

 

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra jako z telenovely! Poznali jsme se v televizi...

VÁŠ PŘÍBĚH: Májová nevěra bolí nejvíc!

 

A pak to přišlo. Přicházelo to pomalu, ale jistě. Jedna rána za druhou. A začalo to naprosto nevinně. Šla jsem s kamarádkou na víno, tehdy jsem ještě byla tak šťastná - ten pocit si dnes už ani neumím vybavit. Tak šťastná, tak zamilovaná. Kamarádka mi vyprávěla příběh jiné naší společné kamarádky, která se seznámila se "ženáčem", aniž o tom měla tušení - do chvíle, než na ni zazvonila manželka dotyčného. Vrtěla jsem nad tím hlavou. Pak jsem se v penzionu, když můj miláček usnul, mrkla do jeho občanského průkazu. Měl tam napsáno: ženatý. Málem to se mnou praštilo.

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel chce, aby u nás žila jeho milenka. Prý to bude jednodušší

Kolik je typů nevěry? Psycholog Šmolka je spočítal

 

Zázrak, že nás z ubytovacího zařízení nevyvedli. Ztropila jsem příšernou scénu a vyběhla jen tak napůl oblečená do noci s tím, že už na něho do konce života nepromluvím. Ono: do konce života trvalo jen do konce týdne, kdy jsem po desítkách telefonátů, několika klečení na kolenou, táboření před mým domem a tisíci proseb vzala na vědomí, že jeho manželství je omyl a žádost o rozvod je jen otázkou velmi krátkého času. Naletěla jsem tedy podruhé. Nikoli však naposled. V únoru jsem zjistila, že jsem těhotná, a byla jsem (možná se tomu divíte) nepopsatelně šťastná.

 

 

Došla jsem k závěru, že moje těhotenství urychlí jeho rozvod. A když jsem se mu s nadšením svěřila a očekávala květiny a slzy štěstí, přiznal, že ve stávajícím manželství už jsou dvě děti jako stupínky (rok a dva roky!). Proč tak hrozně lhal? Prý mě měl rád a nechtěl mě ztratit. A tak jsem těhotná s lhářem, který nejenže se nikdy nerozvede a manželce neřekl o našem vztahu nikdy ani slovo, ale ke všemu má malé dětičky. Budu tedy na všechno sama, můj "miláček" se zalekl a už se nejméně dva měsíce neukázal. Maminka bere uklidňující léky a tatínkovi jsme se to zatím neodvážily s mámou říci, ale brzy si toho všimne a asi se zblázní...

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Kristýna 22:15 05.07.2016
Jen reaguji na poznámku, že někdo kouká na občanku.. Bohužel pro takové budete mít brzy smůlu.. Rodinný stav je v občankách nepovinný, takže záletníci samozřejmě nebudou mít napsáno, že jsou ženatí ;)
Jinak bych asi toho parchanta nechala vykastrovat a manželce naprášila.. Takových zmetků je tu, bohužel, plno.
Ivana 20:27 15.04.2016
No moje dcera tak dopadla taky. Otěhotnil ji otec dvou dětí, údajně už byl s manželkou na rozvod a nežili spolu. Lhal i nám rodičům, jak plánuje, jak se s naší dcerou sestěhují atd. atd. K manželce se samozřejmě vrátil, ona totiž použila demonstrativní sebevraždu. Jak může někdo dospělý takhle lhát, co je neuvěřitelné.
Dnes to víceméně táhne s oběma. Pro každou má vyhrazené dny a noci. Dceři se divím. O dítě se naštěstí ve vyhrazené dny jakž takž stará.
anna 04:47 27.08.2013
Co na to říct....Mám pravidlo: když se s někým seznámím, nejdu s ním do postele aniž bych neviděla alespon občenský průkaz. Zní to divně? Proč? Vždyt každá z nás je pro sebe ta nejdůležitější. A ani nemluvím o kondomu. O něm se lidé v čechách stále jen učí......
xxx 10:35 22.05.2013
naprostej souhlas s lenkou, otehotnela az pote co uz vedela ze je zenatej, tak at ted neceka nejakou litost ;)
lenka 10:31 22.05.2013
ano spala, ale na to mam antikoncepci a kdyz ne tak uz je spousta prasku ktery se daj vzit 48 hodin po, jinak ja ji neodsuzuju jen se zarazim nad jejim narikanim, kdyz je v pripade toho tehotenstvi vina i u ni, rozhodne si nemyslim ze pan je svatousek ale to nic nemeni ze to tehotenstvi je proste predevsim jeji chyba tak at ted nebreci do polstare, kor kdyz v podstate tehotenstvi brala jako urychleni ukonceni jeho vztahu, to je nez na listost spis na facku
Karolína 16:50 21.05.2013
Neodsuzujte její chování, není to jen její chyba a z vlastní zkušenosti můžu říct, že sex se zadaným mužem je třeba vyzkoušet a nebránit se tomu, je to ozvláštnění a v mým případě zatím to nejkrásnější, co jsem za svůj dosavadní, život, je mi 20 let, zažila!! :)
Karolína 16:49 21.05.2013
Neodsuzujte její chování, není to jen její chyba a z vlastní zkušenosti můžu říct, že sex se zadaným mužem je třeba vyzkoušet a nebránit se tomu, je to ozvláštnění a v mým případě zatím to nejkrásnější, co jsem za svůj dosavadní, je mi 20 let zažila!! :)
Lucie 16:43 21.05.2013
Já třeba naopak mám zkušenost se zadaným mužem. Rozhodně jsem se nepokoušela rozvrátit jim vztah, ale prostě se to tak nějak všechno naskytlo a začali jsme vinou nás obou spát. Bavilo nás to spolu, klapalo nám to a šlo jen o sex. Neodsuzuji tohle chování, někdy se to tak prostě stane a pokud muž opravdu miluje, tak svoji přítelkyni nepodvede. Názory, že byste si o zadaného chlapa ani kolo neopřela, nevím, ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy. Člověk si za svůj život projde mnoha situacemi a každá je pro něj svým způsobem dobrá. Nikdy nebudu litovat, že jsem spala se zadaným mužem. Člověk, který miluje, nepodvádí!
Veronika 15:58 21.05.2013
Taky takový lidi nechápu....pokud jí neřekl že má rodinu tak je on hajzl,a jestli ona si s nim zacala i pres to ze treba vedela ze ma rodinu,tak by zaslouzila...nechapu ty co se cpou jinym do vztahu i pres to ze jsou ti dva spolu spokojeni,nebo maji deti...Moc dobre znam z vlastnich zkusenosti jake to je,kdyz se vam nekdo snazi rozbourat vztah...Ja sama bych si o zadaneho chlapa ani kolo neoprela.
Jaroslava 15:32 21.05.2013
Trochu se zastanu Moniky. Mně se stalo něco podobného, jen s tím rozdílem, že můj "miláček" se (údajně) rozváděl (ukázal mi i rozvodové papíry) a dítě jsme plánovali. Happy end ovšem taky nepřišel. Nikdy se nerozvedl a dokonce ani na svého syna nikdy neplatil. Dnes je synovi, kterého si tak moc přál, už 19 let a já jsem zůstala sama. Nejen bez partnera, ale sama i na všechno ostatní. Žádné hlídání, žádná pomoc, protože mého syna s Aspergerovým syndromem si nikdo hlídat ani netroufl. Tak jen stále trpělivě čekám, že mi to snad osud nějak vynahradí. I když vím, že doufám marně. Vezměte si mě jako odstrašující příklad a dejte si větší pozor. Hodně chlapů jedná podobně, tak bacha!!!
1 2