Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vendula se raduje z miminka, ale tatínek jaksi chybí...

VÁŠ PŘÍBĚH: Díky jarní taneční zábavě mám mimino. Ale kdo je táta?

Matka s dítětem
zdroj: Thinkstockphotos Matka s dítětem
aktualizováno 23.05.2013, 00:00 | 23.05.2013, 00:00 | doma.cz/em

Vendula se raduje z miminka, ale tatínek jaksi chybí...

Nikdy jsem nepochopila, jak se to mohlo stát zrovna mně. Nepocházím z dětského domova ani mě nevychovala vlčice. Moje maminka je lékařka, táta inženýr. Ani oni se z mého příběhu ještě nevzpamatovali. Vždycky jsem se dobře učila, nosila téměř samé jedničky, po maturitě jsem se bez problémů dostala na vysokou školu... prozatím jsem ovšem studium z pochopitelných důvodů přerušila.

 

PSALI JSME:

 

Z ustrašené pipky sebevědomou lvicí? Půjde to!

ULICE: Monika v slzách, rozešla se s Márou. Jak se rozcházíte vy?

 

Stalo se to loni v květnu, právě když jsem slavila krásné dvacáté narozeniny. Šla jsem s kamarádkou na nefalšovanou venkovskou zábavu do vsi, poblíž které měla tahle moje kamarádka chatu. Ani jsme tam nikoho pořádně neznaly, ale nevadilo nám to. Daly jsme si pivo a bylo nám dobře. Musím podotknout, že v mužském světě jsem se nikdy příliš nevyznala a ani žádnou vážnou známost neměla. Ještě ve dvaceti jsem se nestihla pořádně zamilovat. Bavilo mě učit se a číst si, takový jsem byla exot. Byla to asi chyba, jak se ukázalo.

 

 

Napište JARNÍ PŘÍBĚH LÁSKY a získejte odměnu 500 Kč. Pište na adresu: redakce@doma.cz. Autorka vítězného příběhu týdne se vždy raduje z pětisetkoruny. Tentokrát ji získává paní Marcela za následující příběh:

 

 VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůza! Můj miláček se znovu zamiloval do své ženy!

 

Na tancovačce si k nám přisedli dva kluci a to byla láska na první pohled. Konečně přišla a zmocnila se mě se vší intenzitou. Jmenoval se Petr a vypadal trochu jako Belmondo, krve by se ve mně nedořezal, neuměla jsem si s tím pocitem vůbec poradit. Kamarádka se věnovala tomu druhému, přestala jsem ji vnímat, existoval jen Petr... Nádherné oči, i když barvu už si nevybavuji.

 

Tmavé vlasy, úžasný úsměv. Říkal, že je tady na vandru, že je zdaleka, že původně chtěl studovat vejšku, ale teď se rozhodl, že spíš pojede někam nadlouho do ciziny. Začala  jsem ho pod vlivem alkoholu přemlouvat, ať hlavně nikam nejezdí, že má přece mě.  V tu chvíli jsme se znali asi dvě hodiny.

 

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel chce, aby u nás žila jeho milenka. Prý to bude jednodušší

 

Co ještě si vybavuji z toho večera? Hráli příšerné odrhovačky, pila jsem jako o život a nebyla na alkohol zvyklá, pak jsme se s Petrem vytratili do lesů obklopujících vesnici a spoustu jsme si toho slíbili, mimo jiné i společnou budoucnost. Rozloučili jsme se k ránu s tím, že se sejdeme v poledne v místní hospodě. Seděla jsem tam sama od zhruba jedenácti deseti do půl třetí, ale nepřišel. Neměla jsem na něho telefon a žádné spojení, věděla jsem jen, jak se jmenuje křestním jménem, že se chce vydat na delší dobu do ciziny a že má mladší sestru.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Čekám dítě s ženatým otcem dvou dětí. Jsem zoufalá!

 

Obrečela jsem to, brečela jsem snad týdny - a pak také, když jsem zjistila, že se mnou něco není v pořádku. Po Petrovi se slehla zem, ten druhý kluk, který s ním tehdy přišel na zábavu, byl místní a nevěděl o něm také nic. Dali se prý do řeči až na zábavě, vypili spolu nějaké to pivko a bavili se o fotbale. Mohl mi posloužit jen informací, kterému klubu Petr fandí. To pro mě pochopitelně nebylo příliš podstatné.

 

 

Snad ani nemusím líčit, jak řádili moji rodiče a co jsem si všechno prožila, než se narodila Adélka. Po jejím záhadném tatínkovi stále pátrám, zatím bezúspěšně. Třeba je někde daleko, možná žije v sousedním městě, nevím...

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

hanka 14:04 24.05.2013
:))))
Lůca 13:25 24.05.2013
A proč by si maminka měla něco vymýšlet? Nenapadlo Vás, že může i jí potkat chlap, který bude ne jenom fajn partner, ale hlavně skvělý táta a malou přijme za svou vlastní? Sama jsem si před rokem prošla něčím podobný. Ne že bych otce dcery neznala, ale byla jsem pro něj jenom holka do postele, a když jsem zjistila, že selhala antikoncepce, vzal nohy na ramena a dělá, že nás nezná. Nakonec jsem našla báječného partnera a za naší princeznu by dýchal, i když biologicky není jeho. Mladé mamince přeji mnoho štěstí a pamatujte, na každého někde čeká ten pravý...
Míša 11:10 23.05.2013
Vcelku fakt smutné...a bezostyšně hloupé :-( chudák malá..co jí pak řekne..az se zaptá kde má tátu?..vis promin ja jsem chlastala a tatinka ani neznam...(jak z toho vtipu..bud ráda že nejsi tučňák :-D) ..ale není holčina jediná s takovým osudem..lepší maminka dvacítka než čtrnáctka že..a takove veci se nedějou ojediněle..má ode mě palec nahoru za to, že zbrkle nešla na potrat..ale vychovává jistě krásnou holčičku, která snad jednou v klidu pochopí co se stalo...pokud si maminka nevymyslí hezčí příběh :-)..Držím jim oběma moc palečky!!!