Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Marcela se našemu magazínu svěřila s dojemným příběhem lásky...

VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůza! Můj miláček se znovu zamiloval do své ženy!

smutna zena
zdroj: Thinkstockphotos smutna zena
aktualizováno 14.05.2013, 00:00 | 14.05.2013, 00:00 | doma.cz/em

Marcela se našemu magazínu svěřila s dojemným příběhem lásky...

Libora jsem poznala před třemi lety, když jsem nastoupila jako pokojská do jednoho horského hotelu. Jsme stejně staří, naprosto odlišné povahy, a od začátku to byla pěkná divočina. Po mém nástupu do práce jsem okamžitě pochopila, že s tímhle chlapem se prostě nesnesu. Je to arogantní idiot a nedá se s ním mluvit.Tohle a podobně peprné věci jsem si opakovala pořád.

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Nejkrutější zkouška našeho manželství...

VÁŠ PŘÍBĚH: Májová nevěra bolí nejvíc!

VÁŠ PŘÍBĚH: Májová láska trvala tak krátce. Luku, vrať se mi...


On pracuje jako recepční, je poměrně hezký, chladný a velmi, velmi nepřístupný. Já jsem snílek, srdce na dlani, romantický a věčně rozchechtaný blázen.Prostě oheň a voda. V době, kdy začíná můj příběh, jsem byla šťastně rozvedená a on byl ženatý a měl malou dcerku.

 

Rodinu měl v Pardubicích a vzhledem k vzdálenosti se s nimi nevídal často. Manželka za ním někdy jezdila, ale jejich vztah mi připadal takový nějaký divný. Romana - tak se jmenuje jeho paní - se k němu nijak neměla a mluvila o něm celkem nehezky i před ostatními - a on se nechoval jinak.

 

Napište JARNÍ PŘÍBĚH LÁSKY a získejte odměnu 500 Kč. Pište na adresu: redakce@doma.cz. Autorka vítězného příběhu týdne se vždy raduje z pětisetkoruny.


Začala hotelová sezona a v práci to neklapalo. Neustálé hádky a problémy byly na denním pořádku.Já, Libor i další dva kolegové jsme si prostě "nesedli". Byla jsem zoufalá a často přemýšlela, že odtud odejdu. Jenže člověk míní a osud mění. Něco mi říkalo, ať vydržím, a časem se hrany obrousily. Ne, nebyla z nás skvělá parta, ale dalo se to přežít. A takhle to šlo rok a půl. Dokonce jsme si občas s Liborem i trochu popovídali.

 

 

Zjistila jsem, že zatímco on vydělával peníze na horách, manželka mu utekla s jiným a hned s ním otěhotněla. Rozvedli se a Libor to nesl celkem statečně. Mně ho bylo líto, ale vzhledem k jeho zvláštní povaze jsem si nedokázala představit, jak vůbec někdy mohl vést normální rodinný život. Uměl být opravdu nepříjemný, když to na něj přišlo, a o nějaké ohleduplnosti k ženám se mluvit nedalo. I když jsme už spolu dokázali fungovat, jeho připomínky k mé vizáži bývaly kruté ( a to mě ostatní považovali za hezkou) a mé sebevědomí dostávalo na frak.

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel mě nutí hubnout. Přitom má stokilovou milenku!

 

Pak přišel velký pracovní průšvih a stalo se, co jsem nečekala - Libor se mě zastal u majitele hotelu a vše se vyřešilo. Tím u mě stoupl v ceně a já si začala všímat jeho vlastností, které jsem dřív neviděla. Najednou mě začal zajímat i jako chlap. Bohužel, v té době randil s nějakou vdanou paní, což mě celkem trápilo. Uběhlo pár měsíců a v hotelu se konala veliká akce. Spousta hostů, bujarý večírek. Pozvali mezi sebe i nás z personálu a bylo to fajn. Hodně se pilo, tančilo, nálada báječná, a jak už asi všichni tuší - já jsem s Liborem skončila v pokojíčku.

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Bylo to nádherné, divoké a..... beznadějné. Druhý den se choval jakoby nic.Stále měl tu vdanou paní a já se cítila hodně zle, protože, ač nerada, musela jsem si přiznat, že jsem se zamilovala. Za další dva měsíce se s paní rozešli a já doufala a čekala. Zázraky se dějí a stal se i u nás. Nesměle a pomalu jsme spolu začali chodit. Víte, jak vypadá sedmé nebe? Já ano. Protiklady se asi opravdu přitahují a naše odlišné povahy se najednou doplňovaly.

 

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Vlastní sestra mi ukradla manžela! Chápete to?!

 

Klapalo nám to, našli jsme společnou řeč, a o nebesky báječném sexu ani nemluvím. Měla jsem ráda jeho přátele, oni mě taky skvěle přijali, a oblíbila jsem si i jeho dcerku.Všichni nám fandili a přáli nám štěstí... A pak přišla sprcha... Jeho bývalá žena Romana porodila syna a její milenec ji krátce před porodem opustil. Romana zůstala sama s dcerou a malým miminem. Libor za ní začal jezdit do Pardubic, pomáhal jí a zamiloval se do nevlastního synka - a asi i znovu do ní.

 

Vše krásné, co mi kdy řekl, teď bere opatrně zpět a zdůrazňuje, že mezi námi to je jen nezávazné. Spí se mnou dál, ale znatelně ochladl. Má strach, aby se Romana nedozvěděla o našem vztahu. To  hezké se najednou vytrácí. Já se trápím a čekám na nějaký happy end... Přijde?

Jarní tombola

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

lenka 22:01 14.05.2013
Jestli to mimino nakonec nebylo jeho,kdyz se vratil ke sve byvale.Vas mel nejspis jen tak pro zabavu,chlapi no ale vsichni takovy nejsou.Najdete si jineho,nakonec najdete toho pravehol,ale hlavne na nej necekejte!
Zuzka 11:39 14.05.2013
Bohužel si myslím, že "happy end" nepříjde. Zažila jsem sice něco jiného než vy, ale také jsem čekala na šťastný konec. Čekala jsem na něj 5 let a dopadlo to tak, že jsme se rozešli a já si našla jiného partnera, se kterým jsem teď šťastná, vzali jsme se a máme krásnou dceru. A jediné čeho lituji je zbytečně "pročekaných" 5 let. Asi bych nedoufala :-(