Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tento děsivý příběh nám zaslala čtenářka, která si z pochopitelných důvodů nepřeje být jmenována...

VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůzné znásilnění nezůstalo bez následků!

Přepadení
zdroj: Thinkstockphotos Přepadení
aktualizováno 07.11.2013, 11:47 | 07.11.2013, 00:00 | doma.cz/em

Tento děsivý příběh nám zaslala čtenářka, která si z pochopitelných důvodů nepřeje být jmenována...

Už jsem skoro pět let velice šťastně vdaná a máme nádherného synka. Sice nejsme ti bohatší, co si můžou dovolit koupit dětem vše, ale láska nám nechybí.

 

POZOR! PIŠTE PŘÍBĚHY LÁSKY, ZÍSKEJTE 500 Kč!

 

Úplně dokonalé, říkáte si, že to snad ani není možné. A bylo - až do té doby, kdy jsem se v podvečer vracela ze školní tělocvičny, kam si občas chodím zacvičit aerobik. Byla jsem jediná, kdo chodíval domů přes malý parčík. Chodím tamtudy v zimě i v létě alespoň jednou týdně. A to je právě to, čeho jsem se bála, vždycky jsem měla takový nevyslovitelný pocit, že mě bude někdo sledovat. Nakonec se má předtucha vyplnila.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Žena v hororové dluhové pasti! Málem zemřela...

VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra ve výtahu! Všechno jsem slyšela!

VÝMĚNA MANŽELEK: Také žiji v hrozném vztahu, naříkají naše čtenářky

VAŠE PŘÍBĚHY: Nejlepší kámoš? Ne, hnusný násilník
VAŠE PŘÍBĚHY: Znásilnění ze mě udělalo trosku

 

V ten osudný den jsem se vydala zas do tělocvičny. Vzala jsem si do ruksaku pár věcí, vodu a botasky. Bylo hned po Novém roce a tma jako v pytli. Procházím tím parčíkem a napadlo mě, že je tu dnes docela strašidelná tma, protože někdo rozbil dvě lampy. Pořádně se zateplím a zapnu bundu až ke krku, abych neprochladla. Procházím kolem zastávky, zrovna odjížděl autobus a zůstali tam stát nějací dva mládenci. Asi čekají na jiný napadlo mě a šla jsem dál.

 

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Zaposlouchala jsem se do svých kroků a najednou slyším další. Někdo opravdu jde za mnou, ohlédnu se, ti dva z té zastávky mě doháněli. Přidala jsem do kroku a už za zády slyšela drzé poznámky jako: Ahoj kotě! Tak jak by se ti líbilo, kdybysme si s tebou pohráli? To mě vystrašilo, ale pořád jsem si opakovala, že určitě ze sebe dělají jen frajírky.

 

Ale to už mě dobíhali, zahlédla jsem, jak ten jeden odhazuje nedokouřenou cigaretu - a každý se postavil z jedné strany. Ale kočičko, neutíkej nám,ozvalo se. Ty si myslíš, že nejsme opravdoví chlapi? Tak my ti to ukážeme! Jeden z nich mě popadl za batoh na zádech, tak se snažím vyvléct, ale ten druhý už mě držel za ruce - a oba mě táhli k zemi.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Zavinila sis to sama - řekli znásilněné dívce!

VÁŠ PŘÍBĚH: Mám tři milence, a pořád je to málo!

VÁŠ PŘÍBĚH: Zadlužená do konce života. Kvůli chlapovi!

VAŠE PŘÍBĚHY: Ještě jsem to nechtěla, a tak mě znásilnil
VAŠE PŘÍBĚHY: Místo první lásky jsem zažila znásilnění!

 

Škrábala jsem, kopala do všech stran. Snažila se křičet o pomoc, jak jen to šlo. V ten okamžik jsem nenáviděla celý svět a zároveň se modlila k bohu, aby mě nechali naživu. Co když dostanou strach a budou mě chtít zabít? Hlavně ať už je po všem! Málem jsem se zadusila, snažila se osvobodit alespoň nos ze sevření ruky jednoho z nich. Pak mě pustil a vystřídal se s kamarádem. Chtěla bych se nějak dostat ven z toho pekla, nakonec se mi povedlo naplivat do obličeje tomu frajírkovi s tmavými vlasy. Jejich arogantní úsměvy mám ještě dnes před očima.

 

 

Když mě konečně nechali, padla jsem jen tak do zbytků sněhu a zůstala tam ležet jako odpadky, co se válí u popelnic. Vzali mi ruksak, vysypali z něho věci a vzali zbytek peněz. Hodili na mě zbytek mých věcí a rychle odkráčeli. Trochu jsem se vzpamatovala a začala se dávat dohromady. Rychle dobíhám ke vchodu a až za dveřmi zůstávám stát. Chci se uklidnit cigaretou, co jsem našla v kapse zlomenou. Vyjdu schody a tiše odemykám, protože náš malý už šel spát. Pomalu ze sebe sundavám mokré a špinavé věci, vyšel můj manžel a něco mi povídá. Vůbec ho nevnímám.

 

Jdu do koupelny. Když vidím tu hrůzu v zrcadle, hned ze sebe strhám zbytek oblečení a málem na sebe vyplácám celé mýdlo. Pořád se cítím tak špinavá, jak se to mohlo stát? Byla jsem jako ve zlém snu, chtěla jsem brečet, ale žádná slza, nic, co by mi alespoň trochu ulevilo.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Tchyně mě přistihla s milencem a vyhodila z domu!

VAŠE PŘÍBĚHY: Místo výdělku hnusné znásilnění
VAŠE PŘÍBĚHY: Chtěl mě znásilnit a teď mě zve na rande!
VAŠE PŘÍBĚHY: Znásilnili mne, snažím se z toho dostat

Podívejte se na tlustou zrůdu: Tato žena znásilnila 20 malých chlapců! Jak to udělala?

Opravdu Michael Jackson znásilňoval malé chlapce? Děti konečně promluvily

 

Manžel si všiml až druhý den, že vypadám nějak divně. Pak se začal vyptávat, kde jsem přišla k těm modřinám, tak lžu, že jsem se večer neshodla s bývalou přítelkyní a nakonec došlo i na tvrdší výměnu názorů. Jen se zasmál. Další dny a týdny už přemýšlím jen o tom, že už je stejně pozdě něco hlásit, a snažím se žít svůj normální život. Uběhlo pár týdnů, přesněji skoro šest od té události, když jsem zjistila, že budu maminkou. Nechtěla jsem tomu vůbec věřit! Bylo nad slunce jasnější, že to dítě není manželovo, ale jednoho z těch dvou!

 

 

Paní doktorka mi potvrdila těhotenství a ultrazvuk ukázal, že jsem v pátém týdnu. Dohodnu si, že půjdu na přerušení. Ráno na Svatého Valentýna vstupuji do nemocnice. Opravdu mi chyběl někdo, komu bych mohla povědět celou pravdu a kdo by mi dodal trochu síly a odvahy. Čekám v pokoji, až mě zavolají na sál, a duševně se na to připravuji. Za dlouhou chvíli se ze dveří ozvalo mé jméno a můj mozek začal pracovat na plné obrátky. Hlavně žádný strach, za chvíli bude po všem, jen klid, jen klid! Nic není tak strašné, jak to vypadá. Za okamžik zavřu oči a po chvíli mě probouzí můj vzdálený hlas, křičím: pomoc, nechte mě být! Pak slyším ženský hlas, otvírám oči a točí se mi hlava.

 

Vidím bílou postavu a ta mě ostrým hlasem žádá, abych se laskavě uklidnila, že tu jsou i další pacienti. Když jsem se po narkóze prospala, vejde primář a povídá: No proboha, co jste to tady vyváděla? Takového řevu, to jsme tady ještě neměli! To mi tedy na náladě nepřidalo, ale ať si na mě koukají, jak chtějí. Už se těším, až budu moci domů, těch pár hodin slávy mi úplně stačilo. Během chvilky na sebe hodím všechno své oblečení. Šťastně opouštím místnost a procházím kolem automatu na limonádu. Od včerejška jsem nepila, napadá mě, a tak hned sahám pro drobné a jednu limonádu si kupuji.

 

Jak se tak snažím ji otevřít, vchází do dveří můj bývalý přítel, kterého jsem nade vše milovala. Nakonec zradil a oženil se. To byla ta pravá chvíle, omámená a úplně zmatená ze všech těch událostí na něj zírám jak na zjevení. To se mi nezdá, to je jen ironie osudu. Po dlouhých letech, co jsme se neviděli, tu stojím jako solný sloup. Naše oči se setkaly a mě bodlo u srdce. Dnes je svátek zamilovaných, napadlo mě, třeba je to nějaké znamení. Najednou se mi objevil před očima obraz mého manžela a syna. Zhluboka jsem se nadechla a vykročila směrem k domovu, tam přece patřím...

 

 
42 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lukáš 20:52 10.01.2018
Dobrý den, upřímně cítím s každou ženou, které se něco podobného přihodilo. Je nepředstavitelné čeho jsou někteří lidé schopni. Spousta takovýchto činů zůstává nepotrestaných, ale ty, které jsou objasněné, by měly být tvrdě potrestány. Za mě, ti lidé by se nikdy neměli dostat z poza mříží.
xchipsy 10:22 21.03.2014
Tak samozřejmě že spousta žen byla znásilněna, ale tenhle konkrétní příběh je podle mě totální výplod něčí fantazie. Přijde domů špinavá a mokrá, "vyjde manžel a něco mi povídá" - to by si jako nevšiml, že jeho žena vypadá divně? A ta romantická tečka v nemocnici a bývalý.. Prostě totální snůška nesmyslů. Někdo chtěl holt honorář za příběh. Ale dost trapný.
Boba 20:08 08.11.2013
Vážená PhDr. Bc.Jiřino Dolanská Ph.D.,
píšete, že Vás zaujaly všechny naše příspěvky, týkající se tohoto článku.
Z čistě psychologického hlediska by mě zajímalo, čím Vás zaujal můj příspěvek, který se článku netýkal. :-D
Jestli mohu někoho doporučit před televizní kamery, pak je to Radin, člověk nejpovolanější. Má to tady všechno zmapované a za svými názory si nesmlouvavě stojí! To by byla šou, dva, tři.... :-D
Jiřina 15:00 08.11.2013
Vážené diskutérky, vážení diskutéři,
zaujaly mne všechny Vaše příspěvky pod článkem Hrůzné znásilnění nezůstalo bez následků. Za více než dvě desetiletí praxe s oběťmi sexuálního zneužívání a znásilnění jsem se setkala s názory podobnými Vašim, ať už z té či oné strany. Jedna je věc je však víc než jistá a platí na ni naše staré české přísloví "Sytý hladovému nevěří". Ten, kdo nezažil trauma znásilnění či minimálně život s obětí znásilnění, není schopen (nemyslím intelektuálně) pochopit, co vše to obnáší, proč se dotyčná oběť chová právě takovým způsobem, který je pro druhé neuchopitelný, proč se např. nesvěřuje svým blízkým, proč násilný čin nenahlásí, atd. Samozřejmě, že se oběti nechovají šablonovitě jako podle nějakého vzoru... Roli zde hraje jejich osobnost, zázemí, které mají, původní rodina, která jim dala sociální výbavu do života atd.
Sama nemám ráda bulvár. Jsem však ráda, že dal prostor takovému tématu, jakým znásilnění právě je. Stojíte-li si pevně za svými názory, zvláště Vy, kteří si myslíte, že se jedná o příběh smyšlený či přitažený za vlasy, nebojte se vylézt ze své ulity a probrat toto téma před televizními kamerami. Vždyť setkání a prodebatovávání rozdílných názorů a vnímání dávají společnosti nejvíce.
PhDr. Bc. Jiřina Dolanská Ph.D.
anonym 11:26 08.11.2013
mila Lenko, diky tobe a podobne smyslejicim to prave spousta holek nikdy nenahlasi, cekat na kecy, ze si za to muze sama apod. je pro obeti to posledni co potrebujou slyset, takze za prve - i kdyby sla sama v noci lesem nekde na okraji mesta, tak za to nikdy nemuze a rozhodne s tim kvuli tomu nema pocitat, a za druhe - ver, ze nase justice s tim zmuze vic, nez dost, jen proste dotycna s tim nesmi otalet, protoze cim vice stop na ni muzou najit tim spise to dovede k dopadnuti pachatele, takze tady de hlavne o cas....a jen tak nezvatlam, me se to take stalo a toho "myho" zmrda chytly ani ne do 14 dnu
Radin 07:48 08.11.2013
Boba já rád a vždy :) Myslím že sama musíš uznat že tohle je extrémně přitažené za vlasy a neskutečně nechutné. prostě něco co dokáže jen bulvár vejtvrdšího kalibru jako je houna.cz :(
Boba 23:53 07.11.2013
Radin, já jsem si říkala, jestli se zapojíš a nezklamala jsi!!! Díky! :-D
michaela 18:16 07.11.2013
Tohle se bohužel dnes stává, Zřejmě se nahlášením na policii mnoho nezmění. To by je museli chytit náhodně. I tak bych to nahlásila, ale je mnoho žen, které prožijí znásilnění to nehlásí z mnoha důvodů. Stud, snaha takovou vzpomínku vytěsnit... Mojí kamarádce se tohle stalo. Dokonce jí vlezli až do domu (neměla zamčeno), znásilnili ji, vzali hotovost. Taky to nehlásila.Rodina o tom neví. Jen musí od té doby docházet k psycholožce. Neodsuzujte něco, co si nedovedete představit.
Radin 13:23 07.11.2013
smyšlenej příbeh nějakej uchýlnej kur*vy, bych rád viděl ženskou která se nesvěří manželovi ale vyblije to takle literárně do ubohého kurevni*ckýho bulváru jako je tenhle servr.Je ostuda servru že zveřejňují smyšlené povídky nějakejch úchylnejch děv*ek a zvláště o tomto tématu. Hnus.
Lenka 13:21 07.11.2013
Je jedno jestli to nahlásíte nebo ne, bohužel naše justice stejně nijak nezasáhne
1 2