Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přinášíme ne úplně veselý a ne zcela valentýnský čtenářky Lucie.

VÁŠ PŘÍBĚH: Jak zachránit manželství? Milencem?

Nevěra
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra
aktualizováno 14.02.2013, 10:03 | 14.02.2013, 00:00 | doma.cz/em

Přinášíme ne úplně veselý a ne zcela valentýnský čtenářky Lucie.

S manželem jsme byli spolu jedenadvacet let. Měla jsem pocit, že vyprchalo už úplně všechno: láska, zdvořilost, úcta, sounáležitost... a tak dále, a tak dále. Zbyl jen zvyk a také určitá spokojenost z toho, že místo jedné výplaty máme dvě. A to se počítá. Děti jsme neměli... tedy manžel měl dvě z prvního vztahu. Chovala jsem se k nim jako k vlastním. Jsou to hodné děti, jsem ráda, že je mám.

 

A právě s nevlastní dcerou Bětkou jsem se radila, co počít. Jsme jako dvě kamarádky, ona střídá jednoho kluka za druhým, tak jsem si říkala, že by mi mohla poradit, že má nějaké ty zkušenosti, narozdíl ode mne, což je, přiznávám, tak trochu paradox. Jak přimět manžela po mnohaletém vztahu, aby se do mě znovu zamiloval?

 

Nevěra
(Foto: isifa.com)

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÝMĚNA MANŽELEK! Jak žijí vyměněné manželky dnes? Konfliktní Martina Díl. 2

VÁŠ PŘÍBĚH: Milenka schovaná ve skříni! To byl šok!

 

"To je jasný," povídá nevlastní dcera. "Pořiď si milence, to s tátou zamává a budete vrkat jak zamlada." Milence v devětačtyřiceti letech? To není tak jednoduché. Seznámení přes internet odmítám, řádí tam mraky úchylů, a běžným způsobem se neseznámím - žen v mém věku se muži bojí jako moru. Proto jsem se rozhodla pro netradiční řešení - že si milence vymyslím.

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Svatý Valentýn mě připravil o lásku!

VÁŠ PŘÍBĚH: Tajně jsem sledovala svého milého... To byl šok!

 

 

Poprosila jsem kolegu z práce, aby mi čas od času zavolal a nedivil se tomu, co budu do telefonu říkat. A tak jsem se po večerech hlaholivě smála do mobilu a udivenému šestadvacetiletému recepčnímu říkala věci jako: "No jasně, taky na tebe pořád myslím. Do kina? To vůbec není špatný nápad... Moc mi chybíš. Jé, poplach, už musím končit. Ještě zavolám..."

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Můj muž nic. Jako pařez. Ne že by se zeptal: "Kdo ti to volal?" - on snad ani nezaregistroval, že s někým mluvím! Rozhodla jsem se pro radikálnější řešení. Hnal mě k němu i vztek: co to mám doma za jezevce, že ho nezburcuje ani fakt, že manželka si špitá do telefonu s milencem? A tak jsem se rozhodla k onomu radikálnímu kroku, který byl asi dost hloupý a nikomu ho nedoporučuji. Rozhodla jsem se, že můj vymyšlený milenec dostane tvář. A manžel mě s ním přistihne v choulostivé situaci. Jenže sežeňte chlapa, který do něčeho takového půjde.

 

 

Naštěstí jsem měla kamaráda ze základky, který byl, jak sám říkal, pro každou srandu. Navíc svalovec, a tak se nemusel bát fyzického útoku. Ale ubezpečila jsem ho, že k němu s největší pravděpodobností nedojde. Brnkla jsem mu, když můj muž odešel - jak to činil po mnoho večerů - s kamarády do hospody. Když se vrátil, našel mě v koupelně jen ve spodním prádle a županu a chlapa v naší rozestlané manželské posteli. Poznamenal jen: "V tvém věku a chlap? Nejsi na to stará?" Kámoš se vytratil s hromádkou svého oblečení a můj muž o této epizodě už nikdy nepromluvil. A že by se naše manželství zlepšilo? Ani náhodou!

PŘEČTĚTE SI NEJLEPŠÍ VALENTÝNSKÉ FÓRY ZDE

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

mila 10:52 14.02.2013
a co treba si o tom zkusit promluvit he, jen dalsi pic*a ze sbirky mistnich pribehu
Radin 08:19 14.02.2013
dobrá rodink, dcera d**vka radí matce jak má zahejbat :)) no tomuhle se vyhnout je záhodno. Vidím poslední řešení, aby dcera tátovi podržela, třeba ho mladý maso rozehřeje :))))) a jí to nic neudělá, jen roztáhne dalšímu.