Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Bára porodila dvě krásné dcery. Ale je tu malý problém!

VÁŠ PŘÍBĚH: Hledá se tatínek mých dvojčátek! Proč zmizel?

Dvojčata
zdroj: Thinkstockphotos Dvojčata
aktualizováno 10.08.2013, 07:57 | 10.08.2013, 00:00 | doma.cz/em

Bára porodila dvě krásné dcery. Ale je tu malý problém!

Bylo léto. Bylo horko. Člověk, ať mladý nebo v nejlepších létech, přemýšlí, co v takovém krásném počasím udělat. No a tak se mi při jednom plavání usadila do hlavy myšlenka, která mě už nepustila. Kdybych tehdy věděla, jak to bude dál, jaký to dostane rychlý spád, tak bych tu myšlenku hned utopila. Je mi kousek po čtyřicítce. Už nějaký ten rok jsem bez stálého partnera, a tak mě napadlo, že si podám inzerát. Nejdřív to byla taková letní legrace.

 

PSALI JSME:
ŠOKUJÍCÍ ABECEDA NEVĚR podle psychologa Petra Šmolky

VÁŠ PŘÍBĚH: Pekelné těhotenství! Málem jsem nepřežila!

 

Chtělo se mi jen tak jít někam večer na nějakou zábavu a snad si i užít trochu toho zájmu nějakého ještě ne důchodce. Neuvěřitelné, co pár dobře napsaných slovíček dokáže. A tak se stalo, že se mi ozvalo čtyřiadvacet mužů. Nejdřív jsem si se všemi chvíli psala. Snažila se neztrácet v tom velkém množství a hlavně si v nich udělat pořádek.

 

POZOR! PIŠTE LETNÍ PŘÍBĚHY LÁSKY, ZÍSKEJTE 500 Kč!

 

Až najednou se to nějak zvrtlo a já doopravdy zatoužila po změně života. A tak jsem všechny ty chvilkové známosti postupně vyřadila. Zůstali dva. Moje srdce, kterému opravdu nejde poručit, vybralo toho druhého. S odstupem času v dnešní situaci vidím, že srdce mi rozum vyřadilo z provozu.

 

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Začala jsem si připadat jako na obláčku, kudy jsem chodila, tudy jsem na něho myslela. Nikdy jsem nevěřila takovým těm článečkům v ženských časopisech. A najednou jsem to zažívala na vlastní kůži. Ráno jsem vstávala s myšlenkou na něj, večer jsem s jeho virtuálním tělem usínala, v noci se mi o něm zdálo, přes den jsem si plánovala budoucnost, samozřejmě s ním. Najednou jsem se přestala kontrolovat na ulici, jestli se bez příčiny neusmívám, jestli si jen tak z ničeho nic nezpívám romantické songy.

 

PSALI JSME:
VÁŠ PŘÍBĚH: Šílený žárlivec mě donutil skočit z okna!

VÁŠ PŘÍBĚH: Neuvěřitelné! Opustil mě - hned dvakrát!!

VÁŠ PŘÍBĚH: Měl učit výtvarné výchově, ale učil mě sexu! Bylo mi 14!

 

 

Byly to nádherné nejdřív maily a potom hlavně smsky. Psal mi, jak mě miluje, jak se mu líbím, a později i co všechno budeme spolu dělat. No samé krásné věci. Po večerech nebo spíš nocích jsme vedli rozhovory po telefonu. Znali jsme se jen chvilku. Nikdy bych nevěřila, že po čtyřicítce můžu něco tak nádherného zažít. Nejdřív mě pozval na kofolu. Já vím, obyčejné, ale já si ho prohlížela a prohlížela. Abych nebyla tak nápadná, tak jsem si vzala sluneční brýle. No v tu chvíli mi připadal jako ten nejsprávnější chlap.

 

Vyprávěl úplně obyčejné věci, jak zalévá, jak jezdí do práce, co všechno má v plánu. Pak jsme se sebrali a on, že si půjdeme ještě povídat, že půjdeme někam do přírody. Já souhlasila. A on pak už nechtěl jít okolo přehrady na procházku, ale najednou mě políbil. Pak už si toho moc nepamatuji. Jeho polibky byly naprosto nádherné, naprosto úchvatné, naprosto neuvěřitelné, neskutečné. Měl tak nádherně měkké a teplé rty a dlouze jsme se líbali, tak krásně mě zatím nelíbal žádný jiný.

 

PSALI JSME:
VÁŠ PŘÍBĚH: Ukradla jsem muže kamarádce, i když to není fér!

 

A že jsme dospělí lidé už nějaký ten pátek, nezůstalo jen u polibků. Byl naprosto úchvatný celý. Byl milý, byl pozorný, byl neskutečný. A jeho zrychlený dech… Druhý den zavolal a vedli jsme spolu nádherný dlouhý telefonát a slibovali si v něm, co všechno spolu prožijeme, bylo to nádherné. Opět byl úžasný, milý, příjemný, nadšený pro to nové, pro to krásné, co se chystalo. Plánovali jsme si společných pár dní, minutu po minutě. Krásné sliby, nádherné plány. Pochopitelně většinu našeho společného času jsme měli promilovat a prožít ve společném objetí.

 

Jenže něco se stalo. Kde nastala chyba? Měl zas přijet, a nepřijel. Jen napsal: PIJU PIVO! NEPŘIJEDU! Já probděla celou noc. Nespala jsem, brečela jsem, obviňovala se, kde jsem udělala chybu, proč se mu nelíbím. Druhý den jsem mu psala spoustu smsek, na které mi opět odpovídal nádhernými větami. A zase plánoval. Omlouval se. Jenže totéž se opakovalo, jen s tím, že nepije pivo, že nutně musí najednou dřív do práce. Pak mu přivezli neočekávaně okna. A pak jen napsal, že mě už nechce vidět. Během dvou hodin - jak po mně touží. Šílený zlom. Já zase další noc nespala a psala a šílela, že bez něho nemůžu být.

 

 

Večer zavolal a opět ta nádherná slůvka plná vášně. Pak zas schůzku zrušil, tentokrát na úplně poslední chvíli. Já už byla nachystaná. Tak jsem probrečela třetí noc. A od té doby už nepřišlo ani písmenko. Vlastně ano. UŽ MI NEPIŠ! UŽ NEJSEM MILOVANÝ!. A pak už neodpovídal, telefon měl vypnutý, nebo ho nebral.

 

Po několika týdnech jsem zjistila, že ta nádherná noc, která mi ukázala, jak krásná může láska být, nezůstala bez následků. A tak, když večer ukládám krásná dvojčátka do postýlek, dlouho u nich sedávám a pozoruji, jestli vypadají jako On. A protože jsou obě nádherné, tak si říkám, zda mám mít vztek, nebo radost, že jsou to takové krásné princezničky. Pokud to budeš číst, tak věz, že máš dvě dcery.

 

Čtěte také:
Šok po císařském řezu: Lékaři dítě nenašli!

 
17 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře