Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Se svým podivuhodným příběhem se nám tentokráte svěřil čtenář Jaroslav. Stal se skutečným mistrem v disciplíně, kterou doktor Plzák nazval zatloukáním.

VÁŠ PŘÍBĚH: Muž má tři ženy a zatlouká!

aktualizováno 17.01.2012, 00:00 | 17.01.2012, 00:00 | doma.cz/em

Se svým podivuhodným příběhem se nám tentokráte svěřil čtenář Jaroslav. Stal se skutečným mistrem v disciplíně, kterou doktor Plzák nazval zatloukáním.

Jmenuji se Jaroslav, je mi 34 let a oženil jsem se z mladické nerozvážnosti v době, kdy mi bylo šestadvacet a ještě jsem sám sebe tak docela neznal. Jinak bych se asi raději neoženil vůbec nikdy a měl svatý pokoj.

 

Manželství jsem uzavíral po promoci a v době, kdy jsem se domníval, že už jsem se takzvaně "vyřádil" (kdyby tak pokoje na koleji uměly vyprávět!) a zamýšlel se usadit, stát se zodpovědným zaměstnancem, otcem rodiny a příkladným manželem.

 

 

To třetí se mi k mému upřímnému žalu nepodařilo, doopravdy to neumím. Jsem zodpovědným zaměstnancem a tátou krásné sedmileté dcery, ale nedokážu být věrný. Myslím, že moje žena stále nic neví, a sám sebe obdivuji, jak to vše dokážu utajit. Ale už v dětství jsem byl vynikající organizátor, a naštěstí mi to zůstalo.

 

Přihodilo se i vám něco úžasného či dramatického? Pak svůj příběh napište na: soutez@doma.cz, uveďte jméno a adresu. Autor zveřejněného příběhu získá parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu. Více na avoncosmetics.cz

 

Parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu

 

V současné době mám - samozřejmě kromě manželky - ještě milenku, ale stýkám se i s bývalou milenkou. Ani nevím, zdali se ona za bývalou vůbec považuje. Pro mě je to exmilenka, rozešli jsme se už dvakrát, ale občas se k sobě vrátíme. O nic nejde, jen o sex.

 

Bývalá milenka ví o manželce, ale neví o současné milence. A současná milenka se snad už částečně smířila s tím, že mám manželku, ale ani ve snu by si nepřipustila existenci exmilenky. Manželka žije v nevědomosti (doufám!).

 

Tak vidíte, není to tak složité, zažil jsem už i náročnější šachové partie. Organizačně je to, pravda, maličko složité, zejména pokud jde o večery, víkendy a dovolené, nicméně jsem profík zocelený mnohaletou praxí.

 

 

Ale jsou chvíle, kdy se zaleknu. Nerad bych přišel o dceru, kterou mám, a to přísahám, ze všech žen nejraději. A pokud by to "prasklo", myslím, že bych o ni skutečně přišel.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Je mi šedesát a jsem nevěrná

VÁŠ PŘÍBĚH: Prostitutkou kvůli dluhům

VÁŠ PŘÍBĚH: Otěhotněla jsem s vězněm

 

Moje současná milenka je zároveň dceřinou paní učitelkou. Malá chodí do první třídy, a když jsem ji vedl k zápisu, nemohl jsem si nevšimnout prvotřídní kočky, která chvíli s mou holčičkou mluvila, dala jí nějaké drobné dárky a s úsměvem naznačila, že ji bude pravděpodobně v první třídě učit.

 

Ihned se ve mně probudil lovec (paní učitelce je třiadvacet a má postavu i tvář řecké bohyně) a spali jsme spolu daleko dříve, než se dcera naučila první písmenko. Nicméně třídní schůzky jsou pro silné nervy, protože moje paní má nesmírně svědomitou povahu a vyžaduje, abychom na ně chodili spolu. A jednou už mi řekla něco jako: "Hanička má ale hezkou paní učitelku, viď?"

 

 

Vážně jsem nevěděl, co na to říci. Něco jsem zahučel, něco jako: "Normální baba, no!" Opravdu nevím, nakolik to bylo přesvědčivé. Kromě toho jsem na paní učitelce viděl, že rovněž není nadšena tím, že tam vysedáváme s manželkou jak čítanková dvojice. A  ještě ke všemu na mě jednou před školou čekala exmilenka, před níž jsem se zmínil, že jdu ve čtvrtek na třídní schůzku, a ona nevěděla, že tam chodím s manželkou.

 

Naštěstí se ke mně nehlásila, tolik duchapřítomnosti v sobě našla. Jak říkám, zvládnout to organizačně vyžaduje mimořádně schopného člověka. Neříkám, že na to nemám, naopak, ale dost mě to stresuje. Také je nutné počítat s náhodou, neboť člověk nikdy neví. Zatím to všechno do puntíku vychází, a tak raději nemyslím na to, že katastrofa může přijít třeba hned zítra...

 
18 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Katka 18:04 10.08.2012
Ten chlap je borec!!! Jestli se to provalí bude mít vélký problém.
Ada 16:43 29.04.2012
Opět se potvrdilo pravidlo - chlap je v tomto případě frajer, ženská by hned byla kur*a ... Manželce bych chtěla popřát hodně štěstí s jiným partnerem...
Nika 12:21 13.03.2012
No musím uznat, že příběh je to úsměvný. Ovšem děsí mě představa mít takového chlapa doma...
ane 13:42 04.03.2012
Jednou se vám to vrátí,věřte.mluvím z vlastní zkušeností.
Milena 13:35 28.01.2012
No hlavně aby Vám ten sexuální appetit dlouho vydržel a jednou od nějaké milenky něco nekoupil zadarmo,já spíš obdivuji ty milenky že je to s Váma ba,když budu mít člověka s kterým mě je dobře ve všech směrech budu s ním chtít být pořád.A tu Vaši manželku lituji,každá zdravá ženská pozná jestli jí chlap zahejbá,a může to skrýt jak chce!Tak hodně štěstí ve Vašem životě.
Leni 10:30 27.01.2012
myslíte, že ženy jsou světice? Někdy je to horší jak u chlapů...ale utajit se to jistě nedá....možná chvíli, ale dlouhodobě určitě ne!!!
To je fuk 08:28 22.01.2012
Bože vy jste tady ale moralistky, takové světice.
Ondra 17:20 21.01.2012
Něco mi na tomto příběhu nehraje :D.
irena 21:07 17.01.2012
pane Jaroslave ste ubohý když tu chvastáte s nečím takovým, to já to táhnu už 40 let s peti chlapi a já se s tím teda aspon nechvastám, já se aspon stidím
Petr 20:51 17.01.2012
Jsi frajer,fandím ti,ať ti to vydrží :-)
1 2 3