Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

S mým mužem jsme žili už více jak deset let a manželství to bylo docela klidné. Brali jsme se, když mu bylo 22, proto mě kamarádky stále varovaly, že je nevybouřený a že jednoho dne mu poklidný život nebude stačit.

Váš příběh: Manžel mi zavolal z bordelu, abych ho zachránila!

aktualizováno 27.06.2013, 10:27 | 26.06.2013, 16:18 | doma.cz/man

S mým mužem jsme žili už více jak deset let a manželství to bylo docela klidné. Brali jsme se, když mu bylo 22, proto mě kamarádky stále varovaly, že je nevybouřený a že jednoho dne mu poklidný život nebude stačit.

Samozřejmě měly pravdu. Petr podnikal a čím víc měl peněz, tím častěji se vedle něj objevovala partička podobně zazobaných mužů. Byli stejně staří, ale většina z nich svobodná. Vyráželi spolu na různé víkendové tahy, občas tvrdili, že jedou na kolo. Jisté bylo, že se na konci víkendu vraceli velmi unavení.

 

 

Petr byl ve svém živlu, po letech dřiny najednou nemusel podnikání věnovat tolik času. Po letech rodinného života, kdy dcera byla malá a vyžadovala jeho čas, už od něj doma nikdo nic nechtěl.


 

Nechápu tě!
Přestávala jsme si s ním rozumět, a tak jsem se věnovala svým zájmům. Najednou pro něj bylo důležité, jakou značku trička si koupí, plánoval koupi ještě většího auta… Neměla jsem přitom pocit, že má jinou. Většinu času prostě trávil v té své chlapské partičce, kde samozřejmě alkohol vždy tekl proudem.

 

 

Jednou opět pánové vyrazili na velkou jízdu a já jsem jenom čekala, až se po víkendu vrátí unavený a potáhne z něj alkohol. Jaké bylo překvapení, když mi v pět ráno v noci ze soboty na neděli zazvonil u hlavy mobil. Lehce huhlající Petr mě prosil, abych pro něj přijela, že je ve vesnici zhruba dvacet kilometrů od nás a že pořádně prší a je mu zima… Vůbec jsem nechápala, co se stalo, ale hned jsem vyrazila.

 


ČTĚTE TAKÉ:
VÁŠ PŘÍBĚH: Můj milý mě málem ožebračil. Zachránil mě zázrak!

VÁŠ PŘÍBĚH: "Nevinný" pomaturitní sraz mi rozbil manželství

VÁŠ PŘÍBĚH: Jsem těhotná, vypadám hrozně! Říká mi to manžel

 

Kamarádi zklamali
Jak se můj drahý objevil ve vesnici, kde nebylo nic jiného než pár domů a na konci jeden veřejný podnik s růžovými lucerničkami? Přijel tam s partou svých milovaných kamarádů, kteří prostě měli chuť „něco zažít“. Jenže: ovíněni alkoholem na Petra, když odjížděli taxíkem zpět do penzionu, z kterého po půlnoci jen tak v tričku a žabkách vyrazili za dobrodružstvím, zapomněli. Zůstal tak sám, bez peněz, bez mobilu a jediné číslo, které znal z paměti, bylo moje. Z bordelu ho ještě nechali zavolat, ale pak už ho vyhodili. Už nechtěli mít s jeho partičkou, která v baru pozvracela několik křesel, nic společného.

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Byla jsem běsná! Když jsem ho našla před tím vykřičeným domem, úplně promoklého na kost, klepal se jak ratlík a téměř vzbuzoval lítost, nechtěla jsem ho zahrnout ještě další ledovou sprchou svých výčitek. Tak jsem vše s největším sebezapřením spolkla a říkala si, že si to s ním vyřídím až ráno. Ráno jsem ho ale nechtěla ani vidět, on mě také ne, jak se styděl. Omlouval se, říkal že je to poprvé, co byl v bordelu, vysvětloval, že s prostitutkou by si nic nezačal. Nevěděla jsem čemu mám a nemám věřit a nedokázala jsem mu to odpustit.

 

Pocit, že zradil mou důvěru, po tom, co jsem byla v mnoha ohledech tak benevolentní mě drtil. On se ovšem nevzdával. I pro něj to zřejmě byla drsná lekce, při které si mnohé uvědomil. Další den přinesl květinu, sice mě potěšila, ale stále to nebylo dostačující. Nasadil těžší kalibr a následoval prstýnek. Pomalu jsem začala pookřávat, protože mi došlo, že mu na mě opravdu záleží. Nakonec přišel poukaz na dovolenou. Rozhodla jsem se dát mu ještě šanci. A dobře jsem udělala. Už je to zase ten hodný a pozorný muž jako před třemi lety. A s kamarády už nejezdí ani na kolo. Nepříjemný zážitek, ale stálo to za to...

 
19 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

witny 09:18 19.07.2013
Oceňuji Klr, moje ústa.
candiska 19:14 17.07.2013
myslim si že proč mu nedat další šanci pokud vidí že má zájem a snaží se, jedno jestli kitka, prstýnek nebo dovolená..
nikky 14:02 10.07.2013
já to znám taky sem taková , člověk ktery miluje svuj protějšek takový prostě je.přeju jim hodně štěstí .
Johnny 10:04 09.07.2013
Klasika, podnikatelský zbohatlický frajírek si užíval a když to prasklo, stačilo zamávat prašulema prostřednictvím šperku a zájezdu a pisatelce docvaklo, jak by asi dopadla, kdyby šli od sebe. A tak se "rozhodla mu dát ještě šanci", volně přeloženo - přece se nevzdám přístupu k jeho penězům.
Michaela 16:15 07.07.2013
Slečna či paní Eliška je nejspíš jedna z těch z ,,veselého domu,,. :D
Hold.. někdo má rád, někdo je salámista a někdo je štěťule, každý jsme nějací. :)
Miky 07:40 04.07.2013
lepší bordel než milenka :)
Angel 00:46 28.06.2013
No hlavne ze vsechno dobre dopadlo...
Klr 19:59 27.06.2013
Jsem hodně divná, když by mi v takové situaci stačil upřímnej zájem bez prstýnku a dovolený?
andrea 11:46 27.06.2013
nejvetsi chybu udelal ze ji tam nevzal sebou.
eliska 10:43 27.06.2013
jeeezis, zensky vy nadelate :)