Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Naše čtenářka Marcela má za sebou těžké období...

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel utekl se servírkou, já skončila u psychiatra!

Servírka
zdroj: Thinkstockphotos Servírka
aktualizováno 28.05.2013, 00:00 | 28.05.2013, 11:07 | doma.cz/em

Naše čtenářka Marcela má za sebou těžké období...

Stalo se to před několika lety. S manželem máme tři krásné děti a docela malou zavedenou hospůdku. Když manžel sháněl novou servírku, ozvala se mu právě tahle, říkejme jí třeba Renata. Vše klapalo, jak má, až asi po dvou měsících jsem si všimla, že manžel nějak často jezdí do hospody. Když jsem mu tam volala, řekl, že je plno a on tedy musí Renatě pomoci. Ani ve snu mě nenapadlo, že by mi mohl být nevěrný, ale stalo se.

 

PSALI JSME:

 

SEDM NEJHORŠÍCH CHYB, kterých se dopouštějí nevěrníci

Kolik je typů nevěry? Psycholog Šmolka je spočítal

 

 

Přestal si mě všímat a choval se, jako bych neexistovala, odmítal moji lásku a čím dál častěji odcházel do hospody - samozřejmě za ní. Byla jsem v šoku, když mi řekl - asi po pěti měsících od doby, co k nám Renata nastoupila - že ji miluje a chce s ní žít. Připadala jsem si jako ve zlém snu. Sbalil si věci a odešel.

 

Napište JARNÍ PŘÍBĚH LÁSKY a získejte odměnu 500 Kč. Pište na adresu: redakce@doma.cz. Autorka vítězného příběhu týdne se vždy raduje z pětisetkoruny.

 

Děti mu stále volaly, ať se vrátí, že máma je ta jediná, která ho bude vždycky milovat, ale to vše bylo marné. Proto mu řekly, že už ho nechtějí vidět. A já jsem mu vzkázala, ať si přijde pro zbytek věcí, pak že požádám o rozvod, že ze sebe nenechám dělat husičku.

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Díky jarní taneční zábavě mám mimino. Ale kdo je táta?

VÁŠ PŘÍBĚH: Čekám dítě s ženatým otcem dvou dětí. Jsem zoufalá!

 

 

To ale odmítl, prý se rozvádět nechce. Následující den mi zavolal, že si se mnou potřebuje promluvit a jestli k nám může večer přijít. Řekla jsem, že může. Přišel a už neodešel, zůstal s námi, je to fajn. Renata u nás od té doby už nepracuje, sice párkrát zašla do naší hospůdky na kávu, ale já věděla, že je to jen provokace, nic víc.

 

Příjemných 500 Kč za nejlepší příběh týdne získává Lucie, která se musela vypořádat s nevěrou, a stálo ji to mnoho psychických sil:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Přistihla jsem manžela v naší ložnici s cizí ženou

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel chce, aby u nás žila jeho milenka. Prý to bude jednodušší

 

Když se pak manžel dověděl, co je Renata ve skutečnosti zač, byl rád, že se vrátil domů. Renata totiž nebyla žádná domácí puťka, ale prostě koketa, která si jen tak hrála, a kdo jí naletěl, ten jí naletěl... Když už jsem si myslela, že je vše v pořádku, nějak jsem to psychicky neunesla a skončila u psychiatra.

 

 

Téměř dva roky jsem brala prášky a nedokázala jsem se z toho vzpamatovat. Od té doby uplynulo pět let. Jsem ráda, že jsem to nakonec zvládla a že jsme spolu. Vždyť on je a vždycky bude jediným mužem v mém životě. Nikdy už nic takového neudělal, a kdyby udělal, už bych ho nechtěla, to vím určitě.


Jarní tombola

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

jesska 23:05 04.08.2013
Přeji hodně štěstí a ať už je jenom dobře. Ti chlapi to je někdy opravdu na pěst
MARCELA 19:43 28.05.2013
Psala jsem třeba Renata ty blbko....A Sarah dekuji vydrzi urcite :-)
Sarah 16:55 28.05.2013
Přeju, ať to vydrží :)
lili 08:58 28.05.2013
RENATA: Tak to je dost ubohej fór.
Renata 05:47 28.05.2013
Moc nevyskakuj,už zase spolu šuk..me.