Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vánoce nenávidím, říká čtenářka Andrea.

VÁŠ PŘÍBĚH: Milenky mají osamělé Vánoce, chlapi jsou u manželek

Vánoce
zdroj: Thinkstockphotos Vánoce
aktualizováno 13.12.2012, 00:00 | 13.12.2012, 00:00 | doma.cz/em

Vánoce nenávidím, říká čtenářka Andrea.

Vaše výzva, aby čtenáři psali příběhy o Vánocích či vánočních večírcích, mě donutila k vážnému zamyšlení nad svým životem, který jsem si představovala opravdu jinak. Je mi 36 let. Když byla moje maminka v mém věku, vychovávala už sedmiletou dceru a devítiletého syna, mého brášku. Já nevychovávám nikoho, nemám ani psa. Jsem takzvaná věčná milenka, a pomalu mě to přestává bavit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Bouřlivý sex na vánočním večírku. Před očima manželky!

VÁŠ PŘÍBĚH: Byla jsem úplně na dně. Pak přišlo štěně...

VÁŠ PŘÍBĚH: Střídal milenky jako ponožky - a já byla těhotná!

 

Vánoce
Osamělá žena (Foto: Thinkstockphotos)

 

Zakázala jsem si na to myslet, ale když jsem viděla vaši výzvu, všechno to na mě zase padlo jako balvan. Dřív jsem si myslela, že kariéra je to hlavní a vše ostatní je vedlejší. Dnes vím, že jsem se hluboce mýlila, a jsem nekonečně smutná, když vidím, jak se mí rodiče radují z vnoučete - syna mého brášky. Navíc máma pochopila, jak velice se trápím, a trápí se též.

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Vánoce
Osamělé Vánoce jsou smutné (Foto: Thinkstockphotos)

 

Mám bezva práci a na ženu docela slušnou kariéru i slušný plat, přesto pociťuji prázdnotu. Před Vánoci se to vždy příšerně zhorší. Můj příběh je bohužel banální: chodím s ženatým pánem, a ten je na Vánoce s rodinou, manželkou a dvěma školou povinnými dětmi. A že bych s ním chtěla dítě i já, je mu srdečně fuk. První tři roky sliboval, že se rozvede, teď, čtvrtým rokem, jsem tomu už přestala věřit.

 

Nejdřív jsem si naivně myslela, že by to ženě rád řekl, ale že se bojí, dnes jsem už dospěla k beznadějnému závěru: že jí to ani říci nechce, neboť mu daná situace vyhovuje. A tak o Vánocích sedím u televize, dívám se na všechny ty nesmysly, brečím a představuji si cizí rodinnou vánoční pohodu.

 

Vánoce
Rodinné štěstí (Foto: Thinkstockphotos)

 

O Štědrý den bývám samozřejmě u našich, ale pak mě jejich soucitné pohledy přestanou bavit a během dalších vánočních svátků se přesunu do svého osamělého hnízda. Zvedá se mi z toho žaludek. Letos už jsem procházela obchody a vybírala plyšáky pro bráchova čtyřletého chlapečka. A tekly mi slzy - přímo v obchodě. Bojím se, že mi ujel vlak, a teď na Vánoce to na mě doléhá ještě silněji než během roku...

 

Vánoce
Rodinné štěstí (Foto: Thinkstockphotos)

 
28 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Pe2linka 16:03 26.12.2012
Děkuji Lucce za její názor.
Ano přiznávám, taky patřím mezi ty naivky. A taky jsem uvěřila všem jeho slibům. A litovala ho, jak je chudák nešťastný v jeho nefungujícím manželství. Ještě než začal náš vztah, jsem ho několikrát varovala a prosila, ať mě nechá být, pokud své sliby nemyslí vážně. Vážně jste všichni tak silní, že dokážete odolat lásce a naději? Proč se nepranýřují muži, ti kteří podvádí od začátku úplně všechny. Jak svou rodinu, tak i tu, které slibují společný život. To oni přinášejí bolest všem.

Janina29 09:51 25.12.2012
Jak bych četla svůj přiběh.....
Taky jsem milenkou, zamilovanou milenkou zadaneho muže, ktery vanočni svatky travi se svou rodinou a ja pocitam dny kdy se zas uvidime.....
Ale odmitam osloveni " rozbiječka rodin" Souhlasim s Luckou, kdybych na to nekyvla ja, tak urcite hleda nekde jinde. Mam svedomi ciste.
věčná milenka 08:08 23.12.2012
ono se to snadno odsuzuje bez životních zkušeností, každý z nás má nějaké to máslo na hlavě. Dotyčné dámě bych doporučila ať si najde kamarády, začne sportovat, přihlásí se do nějakého kurzu, prostě chodí mezi lidi, aby přišla na jiné myšlenky a hlavně toho ženáče nakope do, no víte kam...takový typ si stejně najde jinou milenku
a všem moc hezké a pohodové vánoce
uživatel 16:32 14.12.2012
chcete si přivydělat? ideální pro všechny kdo tráví pár hodin denně na PC
http://www.ecash.cz/index.php?ido2=10401


...
linda 11:33 14.12.2012
tak to co radi Alex je oobrkurvovina, vysadit prasky a nechat si udelat dite, kdyz ten druhej o tom nevi je primo na pres drzku i v manzelstvi a i kdyby ji predtim sliboval hory doly
Alex 06:35 14.12.2012
Nevím, co řešíš, chceš miminko, máš dost peněz i slušné zázemí tak si ho prostě pořiď. Vysaď prášky a ejhle, stalo se. Vždyť Ti stejně tvrdil, že si Tě chce vzí a že to nemyslel vážně? No to je jeho problém! Chlap přijde a odejde, ale dítě Ti nikdo nevezme! Přestaň se litovat a vánoční dárek si nalož sama!
Nejchytrejsi 21:13 13.12.2012
Tyhle zenske jsou k smichu. V kazde vetsi firme jsou tyhle exotky.
V 25 letech, kdyz mela mit dite byla chytra, "budovala karieru", "cestovala" a "naplno zila".
Ze to byla chyba zjistila az v 36 letech, kdy ji hormony zacaly tlacit a chce mit dite. Cesty zpet vsak neni. Ted potrebuje narychlo sehnat nejakeho nabijece. Avsak, ktery chlap udela dite takove stare raspli? Riziko, ze se narodi nemocne mimco je vysoke. No a tak si chlap na porizeni ditete najde mladsi. A chytre 36 lete dame nezbyva nic jineho nez delat call girl zenatymu chlapovi. Spise vsak se seznamuje na internetove seznamce a rika chlapum na prvnim setkani, ze si nemusi brat gumicku.
Kdo chce kam, pomozmu tam. :-)
Stefi 20:35 13.12.2012
Málem jsem něco podobného nedávno udělala i já,ale naštěstí jsem si uvědomila,že scházet se někde na chvilku s chlapem,který je ženatý mi nestojí za to a už jsem se mu neozvala takže raději zatím sama než pak doma brečet a počkat si až někoho potkám ,s kterým budu moct chodit kdekoli a nebudu mít strach ,že nás někdo uvidí a on pak bude dělat ,že mě ani nezná .Takové ponížení za to nestojí .Každá žena by si to měla uvědomit.
eleni 19:20 13.12.2012
bože y si naivk ty si myslíš že opustí manželku kvůli tobě? Má tě jako bokovku dyť si jen nafukovací panna příjde když chce ty jsi teoreticky na nic starej se o děcka a nech ho byt stejně je tvuj život na pi.u uz=)
Jitka 16:56 13.12.2012
Naprosto souhlasím s Luckou! Konečně někdo normální
1 2 3