Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kateřina prožila velké zklamání v lásce... Stalo se to loni v létě...

VÁŠ PŘÍBĚH: Moje báječná letní láska... skončila katastrofou!

Letní láska
zdroj: Thinkstockphotos Letní láska
aktualizováno 11.06.2013, 00:00 | 11.06.2013, 00:00 | doma.cz/em

Kateřina prožila velké zklamání v lásce... Stalo se to loni v létě...

Je mi už čtyřiatřicet a jsem svobodná, nezadaná, biologické hodiny tikají o překot. Opravdu cítím velkou paniku. Představa, že zůstanu bezdětná, sama, bez rodiny, opuštěná... je opravdu příšerná. V létě mi svitla naděje... ale bylo to spíše tím, že jsem naivní. Nebo vlastně hloupá. Jak jsem se mohla zamilovat jako šestnáctka? Myslela jsem, že už to ani neumím. Tak to byl omyl, šlo mi to výtečně... leč se zdrcujícím výsledkem.

 

PIŠTE A VYHRAJTE:

PIŠTE PŘÍBĚHY LÁSKY! ZÍSKEJTE 500 Kč!

 

Láska na pláži
(Foto: isifa.com)

 

Koncem loňských prázdnin jsem jela do Itálie s poslední kamarádkou, která mi ještě zbyla. Všechny ostatní jsou buďto těhotné, nebo se právě vdávají a otěhotnění plánují, nebo se starají o nějaké to maličké zlatíčko. Jak říkám, zbyla mi jen Kamila. Jedna před druhou předstíráme, že nám je takhle nejlíp: jsme svobodné, neotročíme žádnému chlapovi, užíváme si života. Obě víme, že jsme ve skutečnosti nešťastné a toužíme jen po tom, abychom mohly otročit jakémukoli chlapovi a v prvé řadě s ním čekat dítě!

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Ale ten týden v Itálii jsme si, myslím, opravdu upřímně chtěly odpočinout úplně od všeho, jen tak poslouchat šumění vln a číst jednu detektivku za druhou a tiše se opíjet a nic nečekat a za ničím se nehnat - toho si člověk užije během roku ažaž. Ani jsem nedoufala, že by se za mnou v té cizině chlap ohlédl, nějak jsem o sebe přestala dbát, u kadeřníka jsem nebyla ani nepamatuji a plavky mám také staré až běda... A takových pět šet kilogramů navíc. Zajídala jsem žal čokoládou, znáte to...

 

Láska na pláži
(Foto: isifa.com)

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůza! Můj miláček se znovu zamiloval do své ženy!

 

Zakotvily jsme v kempu, všude kolem samé rodiny, ostatně prázdniny vrcholily a dětičky bylo třeba nějak zabavit... Odevšad bylo slyšet dětské žvatlání a to mě nepopsatelně deprimovalo. "Měly jsme jet radši v září," řekla Kamila, jako by mi četla myšlenky. Večer v hospůdce na pobřeží si k nám ovšem přisedli dva výstavní kousci, Radek a Tomáš.  S Tomášem jsme si hned padli do oka. Ten byl! Tělocvikář na střední škole, kluk samý sval, a legrace jaká s ním byla! Ženatý nebyl. Zajásala jsem. Sám pánbůh se rozhodl, že mi pomůže...

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Jsem těhotná, vypadám hrozně! Říká mi to manžel

VÁŠ PŘÍBĚH: Těhotná uprostřed povodní! Nikdy na to nezapomenu!

VÁŠ PŘÍBĚH: Na večírku mi manžel představil svou milenku

 

 

Kamila neměla takové štěstí, jaké jsem měla já. "Její" Radek ženatý byl, ale vyznávali prý s manželkou teorii, že oddělená dovolená manželství prospívá více než společná. To si tedy nejsem jista, s přihlédnutím k tomu, že Radek strávil asi tak šest nocí s Kamilou - nicméně Kamile to prospělo. Celá zářila a tvrdila, že je dobře, že Radek hraje fér - aspoň si ona, Kamila, nedělá žádné naděje, bere to jako malé letní zpestřeníčko a cítí se báječně.

 

Zato já si naděje dělala - a veliké. Připadalo mi, že jsem konečně potkala tu svou životní lásku, vedle které zestárnu pod červenou střechou našeho rodinného domečku uprostřed dětí, vnoučat a psů... Ale dny roztomilého škádlení na pláži, romantické večery v hospůdkách na břehu moře a noci na opuštěných místech v mokrém písku jednou musely skončit. Tomáš slíbil, že zavolá... a nevolal. Tušila jsem zradu. Nakonec jsem tedy zavolala já, a Tomáš se mi tiše do telefonu přiznal. I pro něho to byla jen letní nezávazná hra. Ženatý sice není, v tom nelhal, ale ženit se bude co nevidět, a tak si chtěl ještě trochu užít...

 

Láska na pláži
(Foto: isifa.com)

 
13 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Romana 18:43 18.10.2015
Jejda, tak si bude muset někde nechat udělat dítě a jít do toho sama, no ...
Spolíhat se na nějaký chlapy je docela o ničem. Taková je doba, takže hlavně se nelitovat a být štastná za to, co mám. Třeba za zdraví nebo práci, co mě baví.
jesska 23:09 04.08.2013
Přeji Vám, ať brzo najdete fajn chlapa a splní se Vám sen o dítěti, dovedu si představit, jak se asi cítíte..
Marie 19:49 11.06.2013
Ať je ráda, že s ní potom nechtěl kamarádit, jako se to stalo mně. A nedokázal pochopit, že i když si rozumíme, v takovém případě kamarádství mezi chlapem a ženskou není možné.
Zuzka 12:27 11.06.2013
Autorka už v úvodu napsala, že byla naivní a hloupá a myslela si, že to bude láska na celý život. O tom to je......
lenka 11:39 11.06.2013
a co jako? ocividne ti zadnej vztah neslibil tak trosku nechapu o cem to ma bejt