Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Naříkáte nad maličkostmi? Přestaňte s tím. Jsou ženy, které mají opravdu vážné problémy... Například naše čtenářka Karla.

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj muž obtěžuje mou dceru! Jsem k smrti vyděšená!

Teenager
zdroj: Thinkstockphotos Teenager
aktualizováno 05.09.2013, 00:00 | 05.09.2013, 00:00 | doma.cz/em

Naříkáte nad maličkostmi? Přestaňte s tím. Jsou ženy, které mají opravdu vážné problémy... Například naše čtenářka Karla.

Jsem zoufalá. Nikomu nepřeji to, co teď musím prožívat. Děsím se nejistoty a jistota by mě zabila. Opravdu nevím přesně, co se před mýma očima, v mém domě, odehrává, a pravdy se bojím! Je mi čtyřicet, můj muž je o dva roky mladší, brali jsme se před čtyřmi lety, to bylo mojí dceři - z prvního, velmi nešťastného manželství - jedenáct, teď je tedy o čtyři roky starší.

 

To není puberta!

 

Právě kolem patnáctých narozenin se s ní nebo kolem ní dělo něco zvláštního, co nedokážu pojmenovat. Moje maminka se mi tehdy smála a tvrdila, že to, co nedokážu pojmenovat, se jmenuje puberta. Ale nebyla to puberta, ta přišla daleko dříve a skládala se z drobných drzostí a zlomyslností, nic, co by stálo za řeč. V narozeninovém období byla ale podivně sklíčená, smutná, jakoby v depresi. Nelíbilo se mi to. Ale přičítala jsem to tomu, že ani mně není zrovna do zpěvu, a proto vidím všechno černě.

 

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Manželova bejvalka mě připraví o rozum!

VÁŠ PŘÍBĚH: Čekám dítě s milencem! Manžel nic neví, těší se!

VÁŠ PŘÍBĚH: Tchyně mi ničí život

 

Hrůzné podezření

 

Ani moje druhé manželství totiž není šťastné, to už teď vím. Viktor se projevuje jako despota, není s ním rozumná řeč, spíme každý zvlášť, nesmějeme se spolu, nepovídáme si, jsme jako dva cizinci. Je cholerický, chorobně lakomý, žije se s ním těžko. Ale to není nic proti tomu, z čeho ho podezřívám v poslední době.

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

S mojí malou Bětkou si Viktor nikdy nerozuměl, podle všeho vůbec nemá vztah k dětem. Ale přísahám, že když jsem si ho před čtyřmi lety brala, jevil se mi jako svůj pravý opak. Působil dojmem milého a laskavého člověka, musel se k zbláznění přetvařovat, po svatbě ho to přešlo.

 

 

Vítězoslavně se ke mně a Bětce nastěhoval a já s hrůzou zjistila, že bydlím s někým úplně jiným, než jsem se domnívala. Jediné, co je na něm sympatické, je jeho výplata, zejméně v poslední době, kdy jsem přišla o práci. Škoda jen, že je tak lakomý, že dělá scény, i když si třeba jen koupím žloutkový věneček. Proč prý si ho kupuji, když ho nijak nutně nepotřebuji?!

 

POZOR! PIŠTE LETNÍ PŘÍBĚHY LÁSKY, ZÍSKEJTE 500 Kč!

 

Začátkem léta si mě zavolala Bětčina třídní učitelka s tím, že se jí Bětka nějak nezdá a že bychom měly společně přijít na to, co mou dceru trápí. Oproti vrstevnicím je prý ztrápená, sklíčená, bez nálady. "Možná láska?" pokusila jsem se zažertovat. Překvapivě zvážněla, polkla a odpověděla: "Bětka mluvila o někom o dost starším! Nevíte, kdo by to mohl být?"

 

 

PSALI JSME:

Nový fenomén: Nevěra hned po svatbě! Neuvěřitelné...

ŠPATNÁ ZPRÁVA: 10 vět, které vám chlap nikdy neřekne!

VAŠE PŘÍBĚHY: Kvůli svému tátovi nemůžu mít sex!
VAŠE PŘÍBĚHY: Zneužíval mě vlastní bratr!
VAŠE PŘÍBĚHY: Zneužíval mě vlastní děda

 

Polilo mě horko. Doma jsem ihned houkla na Bětku, kdo je ten starší muž, o kterém mluvila se svou učitelkou. Rozplakala se s tím, že si všechno vymyslela. Nevěřila jsem jí ani slovo. Téměř násilím jsem ji dovlekla k psycholožce, a ta mi po dvouhodinovém rozhovoru s mou dcerou sdělila šokující verdikt: podle všeho ji obtěžuje její nevlastní otec a můj manžel v jedné osobě! Málem jsem omdlela. Te večer jsem si vzala dva prášky na spaní, abych na tu hrůzu aspoň na pár hodin zapomněla.

 

Jsem v koncích. Bětka tvrdí, že si všechno vymyslela a že se o tom už nebudeme mluvit. Přitom bledá a vyděšená je čím dál víc. Psycholožka i její učitelka se zapřísahají, že se kolem ní děje něco zlého. Sebrala jsem veškerou odvahu a zeptala jsem se tedy manžela, zda je jeho chování k Bětce v pořádku. Zfialověl a začal řvát, že jsem zešílela a že požádá o rozvod a svěření Bětky do péče! Tak to mi opravdu vyrazil dech...

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Marča 17:00 11.06.2015
Nevlastní otec nemá nárok na péči a i kdyby snad náááááhodou měl, 15letá dcera se může rozhodnout, kde chce žít, zda u matky či otčíma. Spíš je to jednoznačně na vyhazov z baráku. Raději jděte někam uklízet nebo dělat brigády, než takhle zničit dcerku.
Daniel 19:03 14.10.2013
Líbí se mi u takového příběhu, nabídka za nejlepší příběh, vyhrajete 500kč.
Radin 08:38 16.09.2013
Monjja: urážim pipky který na základě nepodložený a jednostranný informace soudí jiného člověka. Já tu dle tvého vyjadřování soudím tede, ty tu soudíš člověka o kterým od něj nevíš nic, víš jen něco od nějakej rádoby manželky/matky. Já se možná blbě vyjadřuju ale ty si ubožák, vyjadřovat se blbě si člověk může dovolit soudit jiné na základě žádných informací může jen největší chudák. Jo a jistě jsi mě plně vystihla očividně máš čuch na lidi když dokážeš soudit někoho o kom nic nevíš. Tak si užij toho svýho :)))
jstep 12:17 15.09.2013
ona si vzala dva prášky na spaní??? to aby jako neslyšela, až její manžel půjde v noci za dcerou do pokoje??? to je teda k rá+va - nejenže bych vyměnila zámky a vyhodila ho z bytu, ale ještě bych podala trestní oznámení na něj - to, že to dcera popírá a říká, že si to vymyslela, to je jen proto, že cítí tlak ze strany matky, že nebudou mít peníze a tady cítí z matky, že se to bojí řešit, protože je lí.ná pohodlná slaboška, tak radši řekne, že si to vymyslela... ten psychický nátlak z matek děti prostě vycítí, ať matka navenek říká co chce - moc dobře to znám ...
jana.blond.pdy 08:21 15.09.2013
Mám podobnou zkušenost ale nenechala jsem to dojít tak daleko.Když se moje maminka rozvedla s otcem alkoholikem,poznala přes inzerát pána,který se jevil jako slušný člověk.To ale jen do té doby,než jsme se k němu pak přestěhovaly.Když byla mamka v práci,obtěžoval mě.Jednou to došlo tak daleko,že se po mně začal sápat a já křičela ať na mně nesahá.Řekla jsem vše mámě.Napadl mě fyzicky a osočoval že lžu.Máma chudák nevěděla co dělat,neměla kam jít,tak jsem šla já.Odešla jsem z domova a bydlela na ubytovně.Vzpamatovávala jsem se dost dlouho.S mámou jsem kvůli tomu neluvila asi 5 let.Naštěstí od něj odešla.
Monjja 12:37 13.09.2013
Radine, ty chudáčku, ke mě by si tohle chlap v životě nedovolil a mám teď jednoho tak úžasnýho, že mu nesaháš ani po kotníky (soudě dle tvého vyjadřování). Opravdu nemám zapotřebí hledat si partnery mezi takovýmhle póvlem. S despotou a cholerikem jsem žila taky, jakmile se vybarvil, byl během pěti minut ze dveří...Proč by sis nemohl adoptovat dceru? Nechápu, to ti nikdo neupírá, ale obtěžuješ ji? Nejspíš akorát blbejma kecama...V momentě, kdy ji sice adoptoval, ale bude proti němu vzneseno takovýhle obvinění, tak jako nevlastní otec, adoptivní, těžko dostaně dceru do péče, to bych se teda opravdu moc divila. Příště přemejšlej, než někoho urazíš...
Radin 07:31 11.09.2013
Monjja - taky slepičí mozeček zvládající jen si nazobat? Taky jsem si adoptoval nevlastní dceru proč ne? To že ty si kráva a hledáš si chlapy mezi tím největším póvlem neznamená že všichni jsou tací. Jo a jen tak pro zajímavost, záš názor druhé strany že hned odsuzuješ? Né ty máš vlastně jen ten slepičí mozeček co nedokáže myslet ani za zatáčku.
Monjja 12:04 10.09.2013
A vůbec..jak vás nebo jeho mohlo napadnout, že jako nevlastní otec by mohl dostat dceru do péče? To byste musela být nesvéprávná nebo tak...i když...po přečtení tohoto článku a vašich reakcí bych tomu i věřila...nechat si vyhrožovat takovou blbostí, abyste to nemusela řešit...nafackovat tomu šmejdovi!!!!
Radin 15:50 09.09.2013
Koukám, ženská :))) děcko sem děcko tam, hlavně že sou prachy. No potěš koště, bůh ví kde je pravda jestli jen nepotřebuje víc věnečků. Tohle je největší podpásovka od ženský když začne štvát děti proti tátovi. Koukám tady máte samý lepší případy, když se no netahá s kdekým kdo má filmovej no ten ... tak si vystačíte s pracháčem a práškama na spaní. Jo a nejlepší sou ty co si pořídí děcko s jiným a nechají ho vychovávat cizího.
Majdalenka 08:57 09.09.2013
Okamžitě pryč od něho, dítě je nejvíc, co můžete mít, tak ho chraňte, ač máte třebas momentálně sama materiální problémy, jste bez práce a td.Peníze budou, my nebudeme a vždy se dá nějak jít dál.Pokud nechcete zničit dceru i sebe, tak pryč od něho a pokud je cholerik a máte strach z reakce, až mu sblíte kufry, vezměte si na pomoc nějakého přítele či někoho z rodiny.A chlapa si jistě a mnohem lepšího najdete raz dva, pokud budete chtít.
1 2