Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtenářka Magda má poničený život. Svátek zamilovaných zcela jistě slavit nebude...

VÁŠ PŘÍBĚH: Odloudila mi muže a ještě mě ponížila!

Sokyně
zdroj: Thinkstockphotos Sokyně
aktualizováno 10.02.2013, 11:02 | 10.02.2013, 00:00 | doma.cz/em

Čtenářka Magda má poničený život. Svátek zamilovaných zcela jistě slavit nebude...

S manželem jsme Den svatého Valentýna vždy ctili a slavili. Znám samozřejmě ty řeči, že je to umělý a nesmyslně sem dovezený svátek, který tu nemá původ - a jen tahá z lidí peníze. Snad. Mně se ale líbil. Pokaždé jsem se na něho těšila a už jsme z toho měli s Mirkem takovou hezkou tradici.

 

PSALI JSME:

 

Zanedbává vás? 8 rad - a bude vám ležet u nohou

 

Dostala jsem velikou oříškovou čokoládu a snídani do postele, jako bych měla narozeniny. Nevařila jsem oběd, o to se postaral Mirek (protože vařil nerad, objednal pizzu) a večer na nás čekala skvělá večeře v luxusní restauraci. No řekněte, kdo by neměl takový den rád?

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Svatý Valentýn mě připravil o lásku!

VÁŠ PŘÍBĚH: Tajně jsem sledovala svého milého... To byl šok!

 

Měli jsme hezké manželství, i když bezdětné. Je nám oběma dvaačtyřicet. Nikdy jsme nemluvili o tom, že nemáme děti. Pro mě to bylo bolestné a Mirek se jevil, jako by mu to spíše vyhovovalo. Má náročnou práci, je primář dětského oddělení v nemocnici, a dokonce se jednou zmínil v tom smyslu, že je to pro něho lepší, že se může více soustředit na práci, je totiž obrovský workoholik.

 

Pište valentýnské příběhy: jak zachránit lásku, jak přežít manželskou krizi, jak léčit zlomené srdce. POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Ale co jsem si vytrpěla s tchyní i s mou mámou! Tu aspoň mohu okřiknout, když už to přehání, tchyni bohužel ne, na tu si netroufnu. Je také lékařka a chtěla mě honit od čerta k ďáblu, od vyšetření k vyšetření, ale já jsem si postavila hlavu, že nikam nepůjdu. Z nemocnic mám obrovské deprese - už od dětství. Nechala jsem to osudu. A ten rozhodl, jak rozhodl. Valentýna už Mirek oslaví se svou milenkou. A já? Chodím k psychiatrovi, ale ví bůh, zda mi dokáže pomoci.

 

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Vášnivé noci s ženatým šéfem. Měl sexy zadek!

 

Před Vánocemi jsem dostala anonymní dopis jen o dvou větách: Asi byste měla vědět, že má váš muž milenku. Tak už to na světě chodí... Beze slova jsem ho ukázala manželovi, ten zbledl a vysoukal ze sebe: "Panebože, to psala ona!" Pak se chytil za pusu. Mimoděk tak prozradil nejen to, že je to pravda, ale i pisatele (pisatelku) dopisu. Byl vždycky čestný člověk, a asi ho tedy soužilo, že mi musí lhát. Vymýšlel si porady a služební cesty - namísto toho byl s ní...

 

 

Všechno mi přiznal. Kéž by alespoň zapíral! Říkal, že ta ženská (je to nová kolegyně z práce, také doktorka, narozdíl ode mne ovšem osmadvacetiletá) naléhala, aby mi všechno řekl. Když to odmítl, napsala ten dopis... Mirek byl tak rozčilený, že jsem ho takového ještě neviděla. Naivně jsem si říkala, že si holka tím dopisem pod sebou podřezala větev, že udělala hrubou chybu - opak byl pravdou. Byl to od ní chytrý tah, ta hloupá jsem byla já.

 

O měsíc později si zdrcený Mirek sbalil věci, omluvil se mi za všechno a odešel k té mladé doktorce. A já jsem před Valentýnem zůstala sama a tak tomu už bude i nadále, protože po ženské v mém věku neštěkne ani pes...

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

jesska 18:54 29.07.2013
Držím palce, ať se z toho dostanete a potkáte nějakého hodného chlapa
alena 13:48 13.02.2013
Nejhezčí roky mého života byly od 45 do 56 to píši pro Vaše povzbuzení, vím jak Vám asi je.
A
lena030 14:44 10.02.2013
Nevěšte hlavu, vím že teď to tak nevypadá, ale bude líp a i starší žena si někoho najde rozhodně neplatí že pes po ní neštěkne. Za nocí nejtmavších na světlo pamatuj :D