Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Markéta má za sebou peklo: partner ji přivedl k pervitinu, týral ji fyzicky i psychicky a nakonec se zjistilo, že je to vrah.

VÁŠ PŘÍBĚH: Žila jsem s vrahem!

aktualizováno 16.03.2012, 16:51 | 16.03.2012, 00:00 | doma.cz/em

Markéta má za sebou peklo: partner ji přivedl k pervitinu, týral ji fyzicky i psychicky a nakonec se zjistilo, že je to vrah.

Chtěla bych se s vámi podělit o svůj neuvěřitelný,ale bohužel pravdivý životní příběh. Po nepodařeném manželství, ze kterého mi zůstala v péči dcera, následoval další nevydařený vztah. Tehdy mi po návratu z porodnice můj přítel - otec právě narozeného syna - oznámil, že se se mnou rozchází, protože se zamiloval do jiné ženy. Zůstala úplně sama se dvěma malými dětmi, zoufalá a na pokraji zhroucení.

 

Přihodilo se i vám něco úžasného či dramatického? Pak svůj příběh napište na: soutez@doma.cz, uveďte jméno a adresu. Autor zveřejněného příběhu získá parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu. Více na avoncosmetics.cz

 

Parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu

 

Tenkrát ke mně má přítelkyně přivedla na návštěvu Karla. Byl o 17 let starší než já, byl zábavný a ochotný vyslechnout mě. A snad proto, že jsem se cítila tak sama a zrazená, zamilovala jsem se do něho, aniž bych se zajímala o jeho minulost nebo o to, co dělá a čím se živí. Využil mé zoufalé situace a řekl mi, že ví, co mi od mého trápení pomůže. Nabídl mi drogu zvanou pervitin.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Naučte se správně hádat aneb Štěkejte na sebe podle pravidel

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj žárlivec mě vězní doma

VÁŠ PŘÍBĚH: Rtěnka na zrcadle prozradila nevěru

 

On sám pervitin vyráběl, takže netrvalo dlouho a spadla jsem do silné závislosti, ze které již nebylo cesty ven. Sice mě přestala trápit samota a zapomněla jsem na bolest z rozchodu, ale začaly problémy daleko horší. Vyráběli jsme drogu u mě doma, v mém domě, všechny peníze šly na léky, ze kterých se pervitin vyrábí.

 

 

Neměla jsem na základní potřeby pro děti, začala jsem prodávat věci, zlato po rodičích, obrazy. Ještě k tomu se z hodného Karla vyklubal agresivní blázen, bil mě, psychicky i fyzicky týral a ponižoval. Došlo to až tak daleko, že nás oba dali do vězení za nedovolenou výrobu psychotropních látek a jedů a já pět měsíců neviděla děti a vůbec jsem netušila, co bude dál.

 

Propustili ho z vězení, bohužel

 

Když mě propustili na svobodu, přísahala jsem, že už nechci Karla nikdy vidět. Začala jsem pracovat a všechen volný čas jsem trávila s dětmi. Synovi byly tehdy tři a dceři osm let. Po necelém roce se najednou u našich dveří objevil Karel. Propustili ho z vězení a první jeho cesta vedla ke mně, protože nikoho jiného neměl a tedy neměl ani kam jít.

 

Tvrdil, že už se změnil, že mě má rád a chce mi to dokázat. Začne prý pracovat a vydělávat peníze, aby se o mě a o děti mohl starat. Uvěřila jsem. To byla největší chyba v mém životě. Do práce vydržel chodit dva měsíce a poté začalo všechno znova. Abych mohla snášet jeho arogantní a násilnické chování, opět jsem sáhla po injekční stříkačce a po pervitinu. Trvalo to celé dva roky hrůzy.

 

Když mě dostal na úplné dno, našel si jinou

 

Přišla jsem o všechno, o přátele, o rodinu, o svoji čest. Když už nebylo nic, o co by mě mohl Karel připravit, když už jsem byla úplně na dně, našel si jinou dívku, která v něm viděla spásu, jako kdysi já. A Karel ode mne odešel. Bylo to vysvobození. Začala jsem si pomalu dávat svůj život zpět do pořádku. Asi po šesti měsících mě navštívili kriminalisté z oddělení vražd a ptali se mě na Karla. Věděli přesně, co všechno jsem s ním musela zažít a jak se ke mně choval.

 

Požádali mě, zda bych jim nechtěla pomoci v tom, aby byl Karel konečně potrestán za všechno zlo, které napáchal. Řekli mi, že zavraždil starého pána (74let), brutálně ho zabil pro pár korun, ale kriminalisté mají málo důkazů k tomu, aby ho usvědčili. Potřebovali pomoci a já jsem souhlasila. Mým úkolem bylo Karla zkontaktovat a prosit o to, aby se ke mně vrátil, že mi schází. To nebylo nic těžkého, protože byl zrovna sám a jako vždy neměl kam jít.

 

 

Spal po chatách, do kterých se vkrádal, takže jsem ho ani nemusela prosit a byl u mě znovu. Tentokrát jsem ale věděla, že je to naposledy, a protože jsem byla pod stálým dohledem policistů, neměla jsem z něho ani strach. Měla jsem v domě nainstalované odposlechové zařízení a mým dalším úkolem bylo pomalu a nenásilně získávat Karlovu důvěru, aby mi sám řekl, co hrozného spáchal, jak a hlavně proč starého pána tak brutálně zabil.

 

Předstírala jsem, že ho miluju

 

Trvalo to skoro půl roku, ale podařilo se. Musela jsem se hodně přetvařovat a dělat, jak moc ho miluji a jak mi na něm záleží, ale nakonec mi vše řekl. Bylo strašné vědět, že máte pod střechou takového netvora a zrůdu. Po jeho doznání, které bylo nahráváno, ho policie zatkla a obvinila z vraždy. Nyní je ve vazební věznici a čeká na spravedlivý soud.

 

Je mu už 52 let a já doufám, že trest, který dostane, bude tak velký, že už z vězení nikdy ven nevyjde, protože tak zlý člověk nepatří do naší společnosti. Já kvůli němu ztratila šest let života, protože přesně tak dlouho mi neustále zasahoval do života a ovlivňoval ho. Teď už konečně můžu začít v klidu žít a snažit se dětem vynahradit vše zlé, co musely společně se mnou prožívat.

 
18 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Bruzli87 08:39 12.04.2012
Ano, je to hloupé, nezodpovědné a nepochopitelné, že tomu přihlížely její vlastní děti. Je ale mnohem víc lidí, kteří udělali totéž nebo i něco horšího s tím rozdílem, že se nezvládli vzchopit a začít znovu. Myslím, že nestála o to, aby ji tu všichni odsoudili, ale aby se kála za svou chybu a upozornila ostatní, že tudy cesta nevede. Ať je tahle žena sebehloupější a ubohá, doufám, že konečně ví, jakou blbost spáchala a zůstane čistá už kvůli dětem. Jestli to dokáže, je jedna z mála a ikdyž si za to mohla sama, začít znovu a dostat se ze závislosti je těžké a má můj obdiv. Sama se vytrestala, cejch feťačky si potáhne už celý život.
Marie123 17:05 17.03.2012
Pro Martina tak potom jsou ti lide naivni a blbe a jeste k tomu matka s dvema detmi coz fakt nechapu
Martin 18:19 16.03.2012
Hmm, nikdo z Vás si neuvědomuje jak je snadné někoho k něčemu pomaloučku přesvědčit... Jediná chyba byla, že si myslela, že se změnil a dala mu šanci a zkusila to sním znovu ... ne ne lidi se nemění...
LKMagie 17:52 16.03.2012
Dokážu pochopit hodně věcí, ale když se nechá ženská od dvou dětí takhle ,,zblbnout" od člověka, který by pro mně neměl ani za mák ceny je BLBKA!! Nezodpovědná a k nepolitování!! A s dětmi tato zkušenost půjde celý život.
Magorka 17:35 16.03.2012
Tato paní neměla svůj příběh ani publikovat. Já být na jejím místě, tak se stydím za to, jak jsem zničila život sobě i svým dětem vlastní vinou. To, že po narození miminka začala brát drogy ukazuje, že je totální magor...Takové lidi bych zrušila...
Petra 12:43 16.03.2012
Milá paní, mě je o polovinu méně než vám a vztahy mě taky potrápily. ale abych začala fetovat a došla k takovým ubohostem - nedejbože ještě aby u toho byly děti.....nechápu proč obviňujete toho muže. TO VY JSTE TA KTERÁ B YLA TAK UBOHÁ A DOŠLA NA TAKOVÉ DNO. Nesnáším slabochy kteří svoje chyby svalují na ostatní. Být vaše dcera, tak se propadnu hanbou. FUJ
irena 11:58 16.03.2012
neco podobneho jsem si skusila taky ale bes drog dnes jsem stastne vdana mam tri krasne deti.
Marie123 07:18 16.03.2012
Hm si pekna krava na vine jsou vzdycky oba takze nemusis vse svadet na nej nesnasim takovy idioty ze kdyz se jim neco stane zacnou fetovat nebo chlastat a pak do toho spadnou a nic jinyho neumi nez se litovat a jeste k tomu kdyz mas 2deti tak si mela byt zodpovednejsi,protoze kdyz si tu drogu vyzkousela tak si sama citila jaky to ma ucinky a kazdy vi ze z omamnych latek se stava clovek zavisly nekdy fakt nechapu kde ziju