Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtenářka Miriam se vdávala letos v létě. Dlouho na to nezapomene.

VÁŠ PŘÍBĚH: Na svatbu přišel můj bývalý. To byl rachot!

Svatba
zdroj: Mediafax Svatba
aktualizováno 30.09.2012, 10:37 | 30.09.2012, 00:00 | doma.cz/em

Čtenářka Miriam se vdávala letos v létě. Dlouho na to nezapomene.

Libora jsem si brala po rok a půl trvající známosti letos v srpnu, ze svatebního dne se snažím vzpamatovat dodnes, ale stále to nějak nejde. Také moje a Liborova rodina nemá na tento slavnostní den právě nejrůžovější vzpomínky. Přitom jsme se snažili vše zorganizovat co nejlépe.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: S manželovou milenkou jsme kamarádky
 

 

Jenže, znáte to, chybička se vloudí. A většinou takovou cestičkou, se kterou absolutně nepočítáte. Počasí nám tedy rozhodně přálo, byl nádherný letní den a kolona aut mířila ke známému zámku. Hostina se měla odehrát v luxusní restauraci pod zámkem. Ještě když jsem vystupovala na parkovišti z nádherně nazdobeného auta s velikou panenkou na kapotě, nikdy by mě nenapadlo, že vzápětí uvidím Martina.

 

 

S Martinem jsem chodila ještě před Liborem, ale časem se ukázalo, že ten vztah nemá perspektivu. Martin byl agresivní a pil čím dál víc. Neuměla jsem si představit manželství s člověkem, který chodí domů opilý už za svobodna v pětadvaceti. Jak bude vypadat za dvacet let? Rozešla jsem se s ním s těžkým srdcem, měla jsem ho ráda a svého času jsem si s ním malovala růžovou budoucnost. Nevyšlo to.

 

VÝZVA: POSÍLEJTE NÁM SVÉ PŘÍBĚHY! Pište na adresu: soutez@doma.cz, uveďte své jméno a adresu. Do předmětu e-mailu napište: PŘÍBĚH. Autor zveřejněného příběhu získá parfém od Avonu. Chcete vědět víc? Podívejte se na stránky avoncosmetics.cz

 

A teď najednou jsem ho spatřila v zámeckém parku. Věděla jsem hned, že je zle. Mířil přímo ke mně: zarostlý, otrhaný, v prastaré kožené bundičce a stoletých džínách. Nemohla jsem tomu uvěřit! Podle všeho měl už teď, před jedenáctou dopoledne, řádně v hlavě. Motal se, pochechtával, a byl z něho cítit alkohol.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Přísně zakázané otázky! Pánové, na to se nás neptejte

VÁŠ PŘÍBĚH: Z velké lásky velký horor

VAŠE PŘÍBĚHY: Usínali jsme schoulení do sebe jako puzzle!

 

"Tak ty si bereš támhletoho tatrmana?" volal na mne už zdálky. Podlomily se pode mnou nohy a zachytila jsem užaslý pohled nastávající tchyně. To se nemělo stát. Ale to už se tyčil nade mnou, děsivě se smál, pokusil se mě obejmout a volal: "A mohli jsme bejt spolu tak šťastný, puso!"

 

 

Ustoupila jsem a nezmohla se na jediné slovo. Tchyně úplně zamrzla, tchán Martina slušně požádal, aby okamžitě odešel. Libora jsem musela držet, aby se na něho nevrhl. Už jsme pak spěchali do obřadní síně, šla jsem s tátou jako poslední, Martin se motal za námi a volal: "Ty si ale dopadla, chudinko!"

 

Děsila jsem se, že se prodere i do obřadní síně, ale vypadalo to, že tam nepronikl. Přesto jsem z obřadu neměla vůbec nic, třásla jsem se hrůzou, co provede Martin. Málem jsem ani neřekla Ano, nedokázala jsem promluvit. Martin čekal před zámkem s kyticí bodláků, ale chlapi z rodiny ho ke mně nepustili. Bohužel na všech bylo vidět zděšení, jaké to mám známé. Na mamince jsem viděla, že se o ni pokoušejí mdloby, tchyně byla doopravdy zelená. Ubírali jsme se k restauraci, Martin za námi zpíval píseň Má první láska se dnes vdává.

 

 

Restaurace byla naštěstí rezervovaná pro naši svatbu, ale Martinovi to nevadilo. Seděl před hospodou na trávníku a kdykoli někdo z hostů vyšel ven (což bylo často, byl nádherný den a hosté se vycházeli nadýchat čerstvého vzduchu, jen tak se projít  či si zakouřit), zpíval neslušné písničky nebo pořvával nadávky či urážky. Na tchyni křičel: "Ty ježibabo, ještěže tě nemám za tchyni!" To už byl opravdu hodně opilý. Ven už pak chodili jenom silní kuřáci, ostatní na to neměli nervy. Ke konci se rozpršelo a on zmizel, asi se odpotácel pít někal do sucha. Ale mou svatbu už to nevylepšilo.

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

johanka 12:48 04.01.2013
proč jste na něj nezavolala policajty?
wendy 11:00 08.10.2012
to nechapu .. ja sama bych mu dala pres drzku .. nebo cela moje rodina ale byla by to dobra svatba bejvalej se ztrapnil na moji svatbe hee
terka 11:59 01.10.2012
no co, aspon ste meli o zabavu postarano :) nedelejte zas z toho svatebniho dneneco co neni :P a jak uz je tu psano-to ze ho nebyl nikdo schopnej za celej den zpacifikovat je teda vizitka rodiny za vsechny prachy...
csui 17:08 30.09.2012
a nenašiel sa jeden chlapík, ktorý by mu nenápadne vrazil jednu, že by tam ostal na pár hodín??
Lucka 12:33 30.09.2012
No tak nechat si takhle vysrat svatbu od nějakého blba? Velice se omlouvám,ale to jste fakt divná rodina. Každej člověk v mé rodině by mu tak vypráskal kožich,že by ho moje svatba děsila celej život.Já naopak bych měla veselou příhodu,"Jak zneškodnit otrapu za 10sekund"
Bc.Jana Kučerová 12:27 30.09.2012
Je to smyšlenka,opět narážím na fatální chyby,např.proč by její tchyně nakonec měla být i tchyní toho opilce?To by bývalo patřilo na její matku,ne?Kdo to píše a kdo to pak kontroluje?
Jeru 11:47 30.09.2012
Nechápu, mí bratranci by s ním vytřeli podlahu... A vy jste ho nechali být?
Witch 10:41 30.09.2012
K tomu mám jeden komentář - to nikdo z rodiny nedokázal zavolat policajty? To máte tedy schopné příbuzné, že Vám takhle nechali zkazit svatbu. Když už by to nestihli před obřadem, tak po něm určitě a nemuseli jste se dívat na opilou trosku před hospodou.
jana 10:38 30.09.2012
tak byla to vesela historka ale já taky měla letos svatbu naštěstí mi jí bývalý nepokazit to by mě omilo
Ondrej 10:21 30.09.2012
zpíval píseň Má první láska se dnes vdává,to je hodně veselá historka,já se zasmál:-)