Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zuzanino manželství bylo k pláči...

VÁŠ PŘÍBĚH: Na večírku mi manžel představil svou milenku

smutna zena
zdroj: Thinkstockphotos smutna zena
aktualizováno 05.06.2013, 10:26 | 04.06.2013, 15:56 | doma.cz/em

Zuzanino manželství bylo k pláči...

Vdávala jsem se v devatenácti letech - po necelé roční známosti z velké lásky. Od mých rodičů jsme byt dostali jako svatební dar. Do měsíce jsem otěhotněla a narodil se nám chlapec, kterému jsme dali jméno Vratislav po tatínkovi a dědečkovi. Naše manželství bylo docela spokojené, jenom občas se přehnala nějaká bouřka. A vztah tatínka k synovi nebyl takový, jak bych si představovala...

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Stala jsem se třetí ženou nevěrníka, zbabělce a sobce

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel utekl se servírkou, já skončila u psychiatra!

 

Nedokázal se se synem pomazlit ani pohrát si s ním, ale to jsem tak nějak přehlížela. Když byly synovi čtyři roky, tak jsme se rozhodli pro další dítě. V té době začal manžel pracovat v hotelu jako zástupce provozního, takže pracoval do pozdních hodin večerních. Občas přišel domů v podnapilém stavu, jindy jel s kamarády na diskotéku. Začaly hádky, ale pořád se to dalo vydržet. Stále jsem nemohla otěhotnět, pak jsem ještě začala mít zdravotní komplikace, jezdila jsem po vyšetřeních. Nakonec jsem řekla, že s dítětem počkáme, a nastoupila jsem k mému otci do firmy jako provozní restaurace. A čekalo mě gynekologické vyšetření v narkóze.

 

Příjemných 500 Kč za nejlepší příběh týdne získává Lucie, která se musela vypořádat s nevěrou, a stálo ji to mnoho psychických sil:

 

 VÁŠ PŘÍBĚH: Přistihla jsem manžela v naší ložnici s cizí ženou

 

Když jsem šla na kontrolu po zákroku, lékař mi oznámil, že jsem v jiném stavu. Myslela jsem, že je to snad vtip. Zavolala jsem manželovi do práce, že čekáme miminko, no moc z toho radost neměl. Tehdy jsem ještě nevěděla proč, ale příliš jsem si tím hlavu nelámala. Když jsem byla v druhém měsíci, jeli jsme slavit Silvestra k němu do práce, bylo tam plno známých. Tam jsem poprvé uviděla jeho mladou přítelkyni, o které jsem v té době neměla vůbec tušení. Při oslavách se choval divně, jako by jsem tam vůbec nebyla. Počkala jsem na přípitek a rozhodla jsem se, že pojedu domů, on že tam ještě zůstane. Kamarád mi potom volal, ať neblbnu a vrátím se zpátky.

 

 

Napište JARNÍ PŘÍBĚH LÁSKY a získejte odměnu 500 Kč. Pište na adresu: redakce@doma.cz. Autorka vítězného příběhu týdne se vždy raduje z pětisetkoruny.

 

Tak jsem se tam vrátila,ale manžela jsem nemohla nikde najít. Až po chvíli jsem ho našla v objetí s mladou servírkou, která byla v hotelu na výpomoc. Řekl mi, že je to jenom kamarádka a že o nic nejde. Od toho dne u nás bylo zle. Dokonce se mě zeptal, jestli nechci jít na potrat. Nedokázal se rozhodnout, jestli chce být s ní, nebo s námi. Nejraději chtěl obě. Ale dokola pořád tvrdil, že je to jenom kamarádka. Tak jsem si za ní zajela a pod záminkou, že už všechno vím a chci se domluvit, jsem se dozvěděla věci, z kterých mi bylo zle.

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Díky jarní taneční zábavě mám mimino. Ale kdo je táta?

 

Jejich vztah začal chvíli před tím, než jsem otěhotněla. Mají se hrozně rádi a chtějí spolu bydlet. Poté jsem jí poděkovala a řekla, že doteď jsem vůbec nic nevěděla. Přijela jsem domů a manželovi sbalila věci. Odstěhoval se ke svým rodičům. Tehdy jsem byla v pátém měsíci, synovi bylo pět let. Podrželi mě rodiče, kteří stáli při mně. Ze dne na den se mi zhroutil celý život. Nad vodou mě držel syn a dcera, kterou jsem čekala. Byt zůstal mně, takže jsem měla kde bydlet.

 

Za synem občas jezdil, někdy ho vzal ke svým rodičům. Ale výčitky žádné neměl. Byl hrozně zamilovaný do té mladé milenky. A aby toho nebylo málo, tak když jsem byla v devátém měsíci, syn přišel ze školky s neštovicemi, které já jsem v dětství neměla. Samozřejmě jsem je dostala, měly slabý průběh, ale krev už byla infikovaná, takže přišel přísný zákaz rodit v normální porodnici. Dcera byla v ohrožení života.

 

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůza! Můj miláček se znovu zamiloval do své ženy!

 

Musela jsem jet rodit na infekční oddělení v Brně. Rodila jsem pod dohledem doktorů. Vše dopadlo dobře. Dcera neštovice neměla. Manžel se za mnou nepřijel ani podívat. Ještě před porodem jsem se seznámila se svým současným přítelem. Můj kamarád mu dal na mě číslo a můj současný přítel mi poslal sms, byl stejně sám jako já. Když jsem se vrátila z porodnice, začali jsme se vídat. Zažádala jsem o rozvod. Začátky nebyly vůbec jednoduché, můj muž začal prohlašovat, že jsem si udělala dítě s jiným, a proto odešel.

 

Lidi se na mě dívali skrz prsty. Naštěstí dcera je manželovi podobná, proto musel po čase ty lži vzít zpátky. Už je tomu třináct let, žiji šťastně s přítelem a vychováváme spolu dvě děti. Vratikovi je 18 let a Veronice bude v létě 13 let. Veronika má přítele za vlastního tatínka, protože ho zná od narození, a Vratik mu říká také tati, protože vlastní otec o děti moc velký zájem nejeví. Mladá přítelkyně ho nakonec odkopla,a tak pořád hledá tu pravou. Teď už vycházíme dobře, s jeho rodiči se také vídám. Ze začátku se pralo špinavé prádlo, jak se říká.
Ono těch pikantností kolem milenky a rozvodu bylo více, ale to by bylo na delší psaní...

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

elizabeth james 16:53 25.01.2019
Moje ime je Elizabeth James, ja sam iz SAD-a, ja sam ovdje da svjedočim o dobrom djelu AROZA SPELL CASTER & DUHOVNOG HRAMA.
Bila sam u braku deset godina i bez djeteta, a moj je suprug prijetio da će me razvesti i oženiti drugu ženu.
Upoznao sam prijatelja koji me je upoznao s dr. Arozom koji mi je pomogao da bacim čaroliju i bila sam trudna i sada sretno živim s mužem i djecom.
Prolazite li kroz probleme kao što su .....
Duhovni problemi
Tradicionalni obredi
Problemi s brakom
Novčane čarolije
Barreness
Rješenja o razvodu
Privlačnost
zapošljavanje
Sudski slučaj
Revevge
Zdravstveni problemi
Osjećate li da nemate budućnosti?
Jeste li izgubili žar za životom?
Osjećate li se kao da to gubite?
Jeste li stalno pogođeni lošom srećom?
Tražite li ljubav, prijateljstvo; želite li se prošli ljubavnik vratiti ili se zaljubiti u sadašnjost?
Zatim kontaktirajte AROZA SPELL CASTER i DUHOVNI HRAM
Nazovite ili WhatsApp +79267785378
E-mail. arozatemple@gmail.com
Skype. Hram Aroze
Facebook: Arozatemple2
Meggie 10:36 05.05.2016
Co je to za debilní větu, že dneska je to naprosto normální mít milence a milenky?! Rozhodně to naprosto normální není a pokud mi chlap začne vykládat, že muži jsou rozsévači semene, a že to potřebují, tak ať vypadne a jde si to semeno roznášet někam jinam. Zuzano udělala jsi to nejlepší, cos mohla.
Jarka 20:31 06.06.2013
Čemu nerozumíte? Příběh je napsaný srozumitelně a jasně. Jsem ráda a moc to paní přeju, že si našla nového partnera. Mně se stalo něco podobného, ale už jsem zůstala sama, bohužel ten pravý se pro mě nenašel, naopak můj bývalý manžel je v novém vztahu spokojený. Ale věřím ve vyšším spravedlnost a to mě drží nad vodou.
Petra 14:38 05.06.2013
V dnešní době má milenku většina mužů.. www.promilenky.cz
magdalena. 09:24 05.06.2013
Rozumím , ono napsat vše na pár stránek asi ani nejde , ale jen mi to přišlo trochu zmatené. Držím palce.
tima 11:48 04.06.2013
dnes je to naprosto normalní,že pomalu každý chlap,i žena mají milenku-či milence.
Zuzka 11:13 04.06.2013
Ono je toho asi moc vychrleného naráz,ale rozepisovat se nic nedalo,to by vydalo na román.Žádný manžel se vám hned nepřizná a neřekne,že je to jeho milenka.Dokonce i u rozvodu tvrdil,že jsou jen kamarádi a to už skoro spolu bydleli.Až mu to soudkyně dala v rozvodovém papíru písemně,že důvodem rozvodu soud shledává to,že si odpůrce našel přítelkyni,tak přestal konečně mlžit.
magdalena. 08:11 04.06.2013
Abych řekla pravdu tak se trochu v tomhle příběhu ztrácím-- tvrdil že jsou jen kamarádi , ale nemohl se rozhodnout se kterou bude. - Chápu že to asi nebylo pro paní lehké , ale příběh je jako takový napsaný je ????????????????????