Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Naše čtenářka Jarmila nemá lehký život. Je maminkou tří dětí, z toho dvě porodila partnerovi, který je neustále ve vězení...

VÁŠ PŘÍBĚH: Otěhotněla jsem s vězněm

aktualizováno 03.01.2012, 10:38 | 03.01.2012, 00:00 | doma.cz/em

Naše čtenářka Jarmila nemá lehký život. Je maminkou tří dětí, z toho dvě porodila partnerovi, který je neustále ve vězení...

Ať se to zdá jako sen, brzy tomu bude šest let. Ale začněme od začátku. Měla jsem přítele, se kterým nám to neklapalo. Měla jsem v té době čtyřletou dceru, o tu její otec nejevil nikdy zájem. Tak jsem hledala pro sebe a svou Káju opravdového člověka, kterému bych mohla věřit. V té době se můj přítel nijak nezajímal o mou dcerku, šlo mu jen o mě.

 

Láska na první pohled
 

Proto jsem uvažovala, že ze vztahu vycouvám. Ale v ten den, co jsem se přítelem chtěla rozejít, a také rozešla, přijel jeho kamarád Pepa. V tu chvílí se pode mnou podlomila kolena, zatočil se se mnou celý svět, v ten okamžik jsem mohla říct: Zamilovala jsem se na první pohled!

 

 

Proto jsem raději po chvilce odjela, ale v průběhu cesty domů jsem mu napsala sms, že jsem ráda, že jsme se setkali a že se zajímal o mou dcerku. Za dva dny přijel za mnou domů, šli jsme se všichni projít, pak jsme si dali pusu a v ten okamžik jsem řekla: Ano to je on.

 

Přihodilo se i vám něco úžasného, nezapomenutelného či dramatického? Pak svůj příběh napište na adresu soutez@doma.cz. Autor zveřejněného příběhu získá parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu. Více na avoncosmetics.cz

 

 

Byli jsme spolu, byla to nádhera. I když přišly nesrovnalosti a mírné hádky... Ale co, v každém vztahu to zaskřípe. Kde ne. Pepa byl s námi skoro pořád, o dceru se zajímal. Ale pak se něco změnilo, byli pro něho přednější kamarádi a garáže. Já a dcera jsme byly odsunuty na druhou kolej. Otěhotněla jsem, a když se narodil syn, Pepa byl zatčen. Šok, nic jsem nečekala. Nic mi neřekl. Proklínala jsem ho v té době, ale i litovala.

 

Parfém od Avonu

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Řádila jsem jako zamlada! A našla lásku

VÁŠ PŘÍBĚH: Opustil mě o Vánocích, jsem s malou sama

VÁŠ PŘÍBĚH: Našel jsem svou lásku v autě s jiným!

 

Byl odsouzen na 38 měsíců, jezdila jsem za ním s dětmi, když jsem nepřijela, vždy mi to vyčítal. V půlce si zažádal o prominutí zbytku trestu a vrátil se. Nic nebylo jako dříve, o vše jsem se starala. On roznášet noviny a tam potkal nynější milenku. Na Vánoce odešel za ní. I když spával v autě, pořád byl s ní. Myslíte, že se zajímal alespoň o syna? Vůbec. Našel si práci a já v červenci tohoto roku porodila ještě holčičku. Snažila jsem se ho kontaktovat, ale nic.

 

A znovu do vězení!
 

V srpnu zareagoval, ale žádnou radost z dcery neprojevoval. Začali jsme se opět scházet, ale ten báječný pocit, že je to ten pravý, už jsem neměla. Když jsem mu nevyhověla, hned mě urážel. O své děti se nezajímá a ani jim nepřispívá na výživu.
To nejhorší: opět má jít do vězení. Co osud dal, to taky vzal.
 

Dnes mi řekl, spíše napsal, že se chce vzdát všeho a všech. Po tolika letech, kdy jsem mu pomáhala a živila ho. Dnešním dnem jsem s ním přestala být v kontaktu, tolik urážek, co jsem slyšela, už slyšet nechci. Dívá se jen na chyby ostatních, ale nepodívá se na sebe do zrcadla, že on toho v životě napáchal ažaž, to mu nevadí.

 


 

Přitom neřekl promiň, je mi to líto, co se stalo. Nikdy jsem to od něj neslyšela. A to mě nejvíce mrzí.... A abych pravdu řekla, nikdy jsem v něm neměla oporu. Nikdy mě nepohladil a nezeptal se, co mě trápí, s čím potřebuji pomoc. To on nezná... Proto když nemáte důvěru k partnerovi, raději to ukončete. Trápila byste se vy i případně děti.

 

Sama se třemi dětmi

 

Já dnešním dnem definitivně ukončila trápení s partnerem. I když všechny mé tři děti jsou těžce nemocné, nebudu se vzdávat... Teď jsem úplně sama, snad najdu jednou člověka, který bude o mě a mé děti opravdu stát a hlavně mě bude brát takovou, jaká jsem. Prožila jsem toho za svá léta hodně, bohužel... Dlouho ho budu milovat, velmi dlouho, rve mi to srdce, ale takhle je to nejlepší.

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

míla 23:01 08.01.2012
A teď na to doplácejí děti.Myslím, že dnešní populaci chybí jakákoliv zodpovědnost a v hlavě mají jen sex a na dopady nemyslí. Každý svého štěstí strůjcem.......
Taky jsem měla nepěkný život, ale aspoň jsem se z toho poučila a stejné chyby neopakovala. A když je člověk zamilovaný, jako by neviděl, neslyšel...............a pak zbydou jen oči pro pláč. Bohužel.
Myslím, že by ženy měly být víc prozíravější a dobře si otce svých dětí vybírat, protože pak na výchovu zůstanou samy, chlap se vzdálí, nestará se, neplatí a nic se neděje. A v dnešní době to je potom fakt na mašli....ale vyprávějte to takové zamilované holce, jen se vám vysměje.
Aneta 21:46 04.01.2012
Kdo si dnes může dovolit sám vychovávat tolik dětí,to neznají v dnešni době slovo antikoncepce a nebo aspoň kondom?
Ell 16:50 03.01.2012
Docela ji i chápu, můj bývalý partner se přetvařoval 10 let. Až jsem zjistila co je zač. Chlapy jsou bohužel velmi dobří herci. A člověk, který miluje odpouští...která to z nás nezažila.
Lenka 16:15 03.01.2012
Vážně nechápu, proč ženský vždycky přitahujou potížisti...asi mají v sobě nějaký magnet
milda 11:54 03.01.2012
jedna blbější než druhá....na co myslíte když s takovým vlezete do postele
Fery 11:02 03.01.2012
Tolik slusnejch chlapu beha v cechach ktrery jeste neutrapili zly zensky. Muj kamarad nepije do hospody nechodi staral se o rodinu --- a Ta jeho ho opustila kuli devkarovi
Lůca 10:48 03.01.2012
Ale ona asi nepoznala co se z něj vyklube, to Ty - Boženko - jsi barvu pleti určitě viděla.
Rena 10:39 03.01.2012
Jó, komu není rady, tomu není pomoci. Kolik těch pravých lásek ještě chceš potkat ?
stanislava 10:37 03.01.2012
Jednou,to se může stát,my ženské jsme bláhové a sníme,znám z vlastní zkušenosti naštěstí bez těhotenství,ale ""naletět"",tam kde už jsem se jednou spálila podruhé?????
Božka 09:04 03.01.2012
S vězněm to ještě jde,ale já jsem otěhotněla s cigánem!!