Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Naše čtenářka Michaela čekala rok a půl na to, až její ženatý přítel splní slib a prozradí manželce, že má milenku a chce rozvod. Nedočkala se, a tak se rozhodla jednat.

VÁŠ PŘÍBĚH: Rtěnka na zrcadle prozradila nevěru

aktualizováno 06.03.2012, 09:35 | 06.03.2012, 00:00 | doma.cz/em

Naše čtenářka Michaela čekala rok a půl na to, až její ženatý přítel splní slib a prozradí manželce, že má milenku a chce rozvod. Nedočkala se, a tak se rozhodla jednat.

Byla to láska na první pohled. Hned jak jsem ho uviděla, blesklo mi hlavou: to je On, pan Božský, to je ten pravý. Vypadal jako filmový herec. Naštěstí jsem v jeho očích zahlédla jiskření, které prozradilo, že mu také nejsem lhostejná. Ale mělo to háček. Jak jinak.

 

Poznali jsme se na poradě několika různých oddělení naší firmy. Úkolem porady bylo zlepšit spolupráci, což jsme splnili na jedničku. Po večerech jsme v zamčené kanceláři spolupracovali tak usilovně, že jsme si zasloužili vysoké prémie, ale za noční práci tohoto charakteru se bůhvíproč nedávají...

 

Přihodilo se i vám něco úžasného či dramatického? Pak svůj příběh napište na: soutez@doma.cz, uveďte jméno a adresu. Autor zveřejněného příběhu získá parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu. Více na avoncosmetics.cz

 

Parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu

 

Byl ženatý a vychovával s manželkou dvouletou dceru. Ani to nemusel přiznávat, všeobecně se to vědělo. V té době mi bylo pětadvacet a považovala jsem se za světaznalou mladou ženu trošku cynického založení. To se ovšem kamsi vytratilo ve chvíli, kdy jsem se mu zadívala do modrých očí a zamilovala se jako malá holka.

 

Najednou šly veškeré ambiciózní plány stranou, skončily na vedlejší koleji na opuštěném venkovském nádraží. Kariéra, zahraniční služební cesty, celoživotní vzdělávání, večírky... to všechno náhle nebylo důležité.

 

Byla tam i mrkev

 

Jediné, co opravdu stálo za boj, byl on. A jediný plán do budoucna, který jsem ve své zmučené hlavě vystopovala, vypadal jako dům se zahrádkou, ve které se neobratně batolí batole a za ním poskakuje velký zlatě zbarvený pes. Nechyběl ani záhon mrkve. Hrůza!

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Divoké války slavných rodičů! Slavné děti trpí

Seznam tajemství, která váš partner nemusí vědět

VÁŠ PŘÍBĚH: Tchyně opatřila mému muži milenku!

 

Poprvé ve svém doposud hladce probíhajícím a relativně bezstarostném životě jsem poznala, co znamená trpět jako zvíře. Nejhorší byly představy. Já jsem sama a on je teď s manželkou v posteli. Co když je mladá a krásná? (Ostatně nebylo příliš pravděpodobné, že by byla stará a ošklivá.) Já trčím v Praze, on je teď s manželkou na chalupě. Já koukám z okna, jak prší, on pozval ženu na večeři... Tohle bych nepřála ani nepříteli.

 

Kdy se konečně rozvedeš?

 

Když doma ohlásil služební cestu a ve skutečnosti strávil víkend v mé garsonce, považovala jsem to za malý zázrak a dobré znamení. Vyhraju! Nakonec přece jen zvítězím. Tehdy jsem poprvé vyslovila neslušné slovo rozvod, ale úlek v jeho očích prozradil, že přemýšlíme každý jinak. Vysvětlil, že má přece maličkou dceru, ale já lstivě odvětila, že dítě může mít i se mnou. Prostě jsem se rozhodla, že ho dostanu, po dobrém nebo po zlém.

 

 

Na další z mnohých "pracovních cest" skutečně slíbil, že o tom bude uvažovat, později připustil, že rozvod nevylučuje, ještě později slíbil to hlavní: že to konečně řekne doma. Lhal, zbabělec. Nezmínil se ani slovíčkem. Lhal doma, ale lhal i mně. Po velmi dlouhé době už mi nezbylo ani zrnko trpělivosti, a tak jsem té druhé poslala vzkaz.

 

Umím malovat krásná srdíčka

 

Když byla s dcerou na chalupě a my dva usínali v jejich prostorné manželské posteli, za pravidelného milencova oddechování jsem se vytratila k jejímu toaletnímu stolku a na zrcadlo rtěnkou namalovala krásné srdíčko. Takové mě kdysi učila malovat babička. Té by se to ale vůbec nelíbilo, napadlo mně...

 

Můj plán B vyšel do puntíku. Vzkaz na zrcadle pochopila sokyně naprosto správně. Dál se to však vyvíjelo úplně opačným směrem, než kterým se ubíraly moje dětinské představy. Manželka patrně uspořádala obrovskou scénu, on všechno přiznal, potud jsem předvídala správně. Ale nevyhodila ho, bohužel. Zato rozkázala, aby to okamžitě ukončil. Což se stalo. K malování dalších srdíček už jsem nedostala příležitost.

 
24 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Verča 16:09 21.03.2013
Toto je teda článek jako prase zas :D :D :D ale jak tu někteří píší, že je lepší si nezačínat nic se zadaným, výjimka potvrzuje pravidlo...S nynějším přítelem jsme se poznali skrz mého bývalého, on měl přítelkyni a já přítele a ani jeden z nás nebyl ve vztahu spokojenej..A čím víc času jsme spolu trávili, docházelo nám, že spolu nám bude nejlíp..A taky že je ;) :))
Týna 12:04 30.06.2012
Jak ho může nutit, aby se rozved, když jí řekne, že má doma malou dcerku..? To je káča!!! ...
lidie 18:04 10.06.2012
To je fakt ta ženská je potvora že tohle udělala ale on je ještě větší hajzl když povídal že má dvouletou dceru a rozvod nepřipadá v úvahu ale to že ve skutečnosti svojí manželku podváděl to je ještě horší než kdyby tý manželce řekl narovinu že se chce rozvést kvůli jiný než aby se to pak od někoho dozvěděla že ji vlastně podvádí nemyslel ani na tu dceru ale hl. že milence to vyčítal... to ten chlap by se spíše měl zamyslet
Row 17:07 02.04.2012
Tak zaprvé, slečna podle mě žádné zálety nepáchala, jelikož sama zadaná nebyla a jak již psali jiní, je to věc obou dvou. jestli se muž rozhodne podvádět ženu je jeho věc, slečně do jeho rodiny nic není. jJe to čistě jeho zodpovědnost. A dítěti tátu nikdo nebere. Když už člověk dítě má, nikdo mu ho nikdy neodpáře, tutíž otcem zůstává dál. Láska je děsná mrcha, nechá nás se zamilovat do někoho i když sami nechceme. Otázka je, zda druhá strana svolí. Takže vina je na muži, ten podváděl rodinu. Žena byla singl a zodpovědnost vůči rodině neměla.Zkusila to, vyšlo to. A život je o tom, nebo snad ne? a Jak jsem zde již taky četla...kdyby byl tak spokojený v manželství, nezačal by si s ní ;-) Takže podváděné dámy, nezbývá než hledat kouska chyby i v sobě, nedokážete-li odolávat konkurenci a udržet partnera na uzdě ;-)
M. 21:33 14.03.2012
Dobře ti tak. ;)
Mona 21:42 07.03.2012
Znám to, plně s tebou soucítím a popravdě mi tak trošku přejel mráz po zádech. Bojím se totiž, že moje láska skončí přesně takhle. Bylo mi vlastně vlastně docela dobře, měla jsem hodného přítele s krásným bytem, nic mi nechybělo. Nebo jsem si to tak myslela. A pak jsem se zamilovala. Na první pohled. Také to samozřejmě mělo háček. Oba jsme byli zadaní a jeho přítelkyně ke všemu čekala miminko. Byla jsem jako v transu, hlavu pořád v oblacích a nemyslela na budoucnost. Na nikoho jsem se neohlížela, myslela jsem jen na sebe. S přítelem jsem se rozešla. Společné soužití s někým, když v hlavě máte úplně jinou osobu pro mě prostě nebylo možné. Můj milý ale tuto věc neudělal. Zůstal se svou rodinou a já si ze začátku myslela, že je to vlastně správná věc a že ho jistě postupně získám. Nezískala jsem vůbec nic. Miminko přišlo na svět a s tím i plno povinností. Už několikrát jsme náš tajný vztah ukončili, ale pak jsme zase našli cestu k sobě. Nikdy to nedotáhnu do konce. Musela bych se snad odstěhovat na druhý konec světa a možná by ani to nepomohlo. A tak už se začínám smiřovat s tím, že pořád budu až na druhém místě. Já, která vždy všechno vyhrávala...
Bonnie 12:30 07.03.2012
Začít si se zadaným je vždycky risk. Když se dohodnete na pravidlech a oba souhlasíte s tím, že se jedná jen o vzájemné občasné rozptýlení, pak takový vztah může klidně fungovat léta bez toho, aby se rozbíjely rodiny.
Ale když začne ten nezadaný chtít víc, než ten zadaný, je zle. Bohužel by si ten nezadaný měl uvědomit, že konečné rozhodnutí je na tom zadaném a nesnažit se rozhodnout za něj, což se přesně autorce článku vymstilo.
Byla jsem kdysi ve stejné situaci, jako autorka článku, ale měla jsem svou hrdost, tak jsem partnerovi dala klasické ultimátum - buď ona nebo já, buď rozvod s ní nebo rozchod se mnou. A byla jsem připravená, pokud se nerozvede, odkráčet hrdě a se zdviženou hlavou a v žádném případě se nesnížit k nějakým trapným scénám.
Já měla tehdy štěstí, partner si vybral mě, rozvod proběhl rychle a v klidu a my dva jsme už 2 roky šťastní manželé a vycházím dobře i s jeho dcerou z prvního manželství.
Ale nevím, jak by to s námi dopadlo, kdybych tehdy nenechala rozhodnutí na něm a udělala takovou podpásovku jako slečna z článku.
Kateřina 17:19 06.03.2012
No jo je fakt ,že to holka přehnala a nic ji nemůže omluvit,že se snažila rozbít rodinu,ale vemte to tak, že hlavně on měl vědět, že má doma malé ditě a manželku která se o něj i dcerku stará.
okolojdoucí 12:42 06.03.2012
a já to vidím tak, že kdyby on měl doma vše v pohodě, nezačínal by si s jinou. Takže chyba bude asi na všech třech...
Eve 11:58 06.03.2012
Dobre Ti tak,potvoro.Prala bych Ti to same.Az budes doma zavrena s prckem,at tvuj manzel nekde vysuk...s jinou.
1 2