Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Těšila jsem se na krásné Vánoce po boku svého milovaného přítele, ty se ale během několika vteřin proměnily doslova v horor. Se svým smutným příběhem se nám svěřila 27letá čtenářka Monika.

VÁŠ PŘÍBĚH: Štědrý večer zalily slzy osamění

Vánoce
zdroj: Thinkstockphotos Vánoce
aktualizováno 24.11.2013, 13:33 | 24.11.2013, 10:07 | doma.cz / shr

"Těšila jsem se na krásné Vánoce po boku svého milovaného přítele, ty se ale během několika vteřin proměnily doslova v horor." Se svým smutným příběhem se nám svěřila 27letá čtenářka Monika.

S Milanem jsem žila už tři roky, před tím jsme spolu dva roky chodili, takže jsem neměla strach, že by se něco mohlo pokazit. Náš vztah byl podle mého názoru pevný a už i prověřený časem. Samozřejmě, že to občas někde zaskřípalo, ale to se přece stává každému. Blížily se Vánoce a já se moc těšila, jak si s Milanem společně užijeme klid a sváteční atmosféru. To jsem se ale šeredně spletla.

 

Pro Milana jsem měla jako každý rok nakoupenou hromadu dárků, většinou jsem mu kupovala sportovní vybavení - Milan byl velký atlet a na jeho postavě to bylo dobře vidět. Takže i nakupování hezkého oblečení pro mého milého mi vždy dělalo velkou radost. S tím je ale teď konec.

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Přítel má fobii, že tloustne

VÁŠ PŘÍBĚH: Trpím v manželství bez lásky. Zvykla jsem si

 

Stalo se to přesně na štědrý večer. Právě jsme s Milanem dojídali kapra a bramborový salát, obývákem vonělo vánoční cukroví a já už se těšila, až budeme společně rozbalovat dárky. Vždycky jsem měla velkou radost, když jsem v jeho očích viděla ty jiskřičky radosti a myslím, že to bylo i obráceně. Milan byl totiž vždy velmi pozorný a zahrnoval mě krásnými věcmi. A dobře věděl, že si hodně potrpím na luxusní spodní prádlo - vždycky jsem se mu ráda líbila.

 

 

Začali jsme rozbalovat dárky a Milan měl z těch svých opravdu viditelnou radost. Jenže úsměv na jeho rtech hodně rychle ztuhnul, když jsem začala jeden z dárků rozbalovat já. Já jsem si toho zpočátku nevšimla, ale všechno mi mělo být jasné už za pár vteřin. Když jsem roztrhla poslední kousek balícího papíru a podívala se, jaký krásný kousek spodního prádla mi daroval, trošku jsem znejistěla. Milan dobře věděl, že růžovou barvu nemám ráda. Napřed jsem si říkala, že jde o nějaký vtip. Když jsem však kalhotky otočila, svět kolem mě jako by přestal existovat. Zůstala jsem nevěřícně zírat na ten nápis, který už budu mít před očima po zbytek života. "Mojí milované prdelce Klárce" stálo vyšité na jedné z mála neprůsvitných částí titěrných kalhotek. Srdce jsem v tu chvíli měla v krku.

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra ve výtahu! Všechno jsem slyšela!

VÁŠ PŘÍBĚH: Šéfová mě šikanuje! Chce sex!

 

Milan jen seděl naproti mě a vypadalo to, že by se v něm krve nedořezal. Všechno mi bylo hned jasné. Milan si kromě mě vydržuje nějakou Kláru a omylem vyměnil dárky. Začala jsem brečet a v slzách a naprostém zoufalství jsem na něj začala křičet, jak mi to chce vysvětlit. Milan blekotal něco o tom, že v obchodě museli udělat chybu, ale z jeho výrazu mi bylo hned jasné, že lže. Po chvíli jeho nesmyslného blábolení jsem mu řekla, ať zmlkne, beze slova vzala ze stolu jeho mobilní telefon a nalistovala v něm zprávy. A tam se mé podezření potvrdilo. Stačilo mi přečíst dvě poslední smsky a nebylo pochyb.

 

Milanovi jsem okamžitě oznámila, že si má sbalit. Snažil se mě prosit o odpuštění, ale to bylo marné. Nesnesla bych pomyšlení, že se o svého miláčka dělím s nějakou další ženou. Místo krásného romantického večera jsem tak skončila pod vánočním stromečkem opuštěná, zrazená a v slzách...

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hvězdy TV Nova se připravují na Vánoce: Podívejte se do galerie

Topmodelka Karolina Kurková prozradila, jak slaví Vánoce

 
50 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Leonny 22:56 14.03.2014
ono, když si myslíte že máte super vztah a najednou taková rána,
to je prostě šok :-(
MS 11:13 17.12.2013
Však anooo samozřejmě je podvádění vpořádku, jen se dál všichni podvádějme, rozvádějmě, chovejmě se k sobě hnusně, ten svět bude určitě hned hezčí!!!
xxx 13:17 09.12.2013
vy co se tu hadate, ja teda neznam moc fotriku co se nechaj zblbnout, pokud jim to uz predtim v rodine neklape, a na tom pak nevidim nic spatnyho, rozvod k zivotu patri
Nicole 07:44 26.11.2013
hm a Ty nade mnou - Eriko, já znám taky mnohem víc zasranejch děvek, jak ty sama píšeš! a většinou jsou to děvky, který tahaj partnery od partnerek, táty od dětí atd. A právě ty chlapy, který se odtáhnout nechaj, jsou ty svině, víš? takže je to fifty-fifty.
erika 17:17 25.11.2013
a tohle ma bejt horor, ale slecno :)))) ...a ty pode mnou, hlavne ze zensky sou svetice, osobne znam mnohem vic zasranejch devek nez zaletniku
Nicole 10:11 25.11.2013
to jsou takový svi*ě ty chlapy! jak můžou žít s ženou, přesvědčovat ji jak ji milujou a dělat jakoby nic, nakupovat jí dárky, chovat se tak, že žena nic nepozná a dělat z ní vola, když se tahají s jinou courou?!!! takových haj*lům bych přála, aby jim ten jejich spodní mozeček narvaný v trenýrkách zčernal a upadl !!! a těm courám jakbysmet!