Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Adéla se pochlubila choulostivou historkou s nadřízeným...

VÁŠ PŘÍBĚH: Vášnivé noci s ženatým šéfem. Měl sexy zadek!

Sex se šéfem
zdroj: Thinkstockphotos Sex se šéfem
aktualizováno 29.01.2013, 00:00 | 29.01.2013, 00:00 | doma.cz/em

Adéla se pochlubila choulostivou historkou s nadřízeným...

O letních prázdninách jsem sháněla brigádu v našem městě. Sehnala jsem ji v jednom baru, ale bylo to pouze na páteční večery. Můj šéf byl pohledný a měl sexy zadek. Vždy jsme pracovali ve třech - on, já a Tereza. Jednou odpoledne mi napsal, jestli se nechci stavit na panáka a promluvit si o pracovních věcech.

 

Domluvili jsme se na další den. Strávila jsem tam celé odpoledne a psali jsme si smsky, protože přišel jeho kamarád a zároveň to byl i můj ctitel. Vedoucí mi pořád naléval panáky rumu. Chtěl, abych zůstala do zavíračky - a já jsem zapomněla doma klíče od bytu. Navrhl mi, že mohu přespat v baru.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj porod? Prožila jsem klinickou smrt!

VÁŠ PŘÍBĚH: Porod byl pekelný! Bojím se mít druhé dítě!

VÁŠ PŘÍBĚH: Jsem tlustá, manžel si mě vzal pro peníze!


Chvilku jsme mluvili o práci, pak se ptal na můj osobní život a já odpovídala. On mi o sobě také dost řekl. Řekl mi, že už nepotřebuje, abych tam pracovala. Strávili jsme spolu vášnivou noc. Nic si z té noci nepamatuji, jen malé útržky. Šli jsme si pak na dvě hodiny lehnout.

 

 

Ráno jsme si dali ještě jednu rychlovku, zavezl mě domů a jel do práce. Slíbil, že se odpoledne ozve, a já tomu nevěřila. Ozval se a ptal se, jak se mi to líbilo a kdy si to zopakujeme. V tu chvíli jsem mu řekla, že si nic nepamatuji. Po několika dnech jsme se sešli a on mi řekl vše o té noci.

 

 

Jen protože jsem si nic nepamatovala, souhlasila jsem, že si to zopakujeme. Odjela jsem na dovolenou a tam začaly sny o něm. Jeho velmi dobrý kamarád mi začal psát, a tak jsem se jen náhodou dozvěděla, že šéf má syna a manželku. Tvrdil mi ale, že je svobodný, a to byla jedna z mnoha lží. Zapíral přede mnou i vlastního syna, když jsem se ptala, jestli má nějaké dítě.

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Jednou jsem mu napsala sms, že ho chci vidět. On byl zrovna na pracovní cestě. Já mu přiznala, že jsem se do něj zamilovala, a on chtěl, abych za ním jela. Nejela jsem. Ale když se vrátil, prožívali jsme čtyři měsíce krásné chvíle. Byli jsme spolu jen víkendové noci, ale já naivně doufala, že se to brzy změní. Sliboval mi to. Tvrdil, že se rozvádí. Další z mnoha jeho lží.

 

Také mi začala psát Tereza, která s námi pracovala v baru. Ukázalo se, že i s ní měl vztah. Nastaly Vánoce a šéf slíbil, že se uvidíme. Bylo 24.12. Napsal mi e-mail, že má zablokovaný telefon. Prý ho bude mít spravený až první pracovní den, tedy 27.12. Večer jsem mu napsala několik sms a jakousi záhadou byly doručeny. Prostřednictvím sms jsem udělala scénu, ráno mi napsal. Že telefon má zablokovaný, ale sim kartu ve starém mobilu.

 

 

Přiznal, že se nerozvádí, a také to, že mě chtěl pouze do postele. Říkal, že mě má moc rád. Měl špatné období, to jsem věděla už měsíc, ale že má tak velké dluhy všude možně, to jsem netušila. Ten den jsem si psala s jeho bývalou přítelkyní Terezou. Dozvěděla jsem se, že jeho manželka jí v září volala a řekla jí, že i ona s ním spí. A to byl důvod, proč Tereza ten vztah ukončila. Náš ''vztah'' byl plný lží. Problémem nebyl jen ten věkový rozdíl čtrnácti let. Jsem ráda, že jsem to skončila, jsem bez něj mnohem šťastnější. 

 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

broukpitlík 10:05 24.02.2013
Sex se šéfem klasická slepice bez sebevědomí a vkusu a proč to nazývat sex nazývejme to pravým jménem.K U R V A .
václav 21:42 30.01.2013
Je až podivný jak je ta holka pitomá,ještě jí měl udělat fakana aby to bylo uplný bud má tak slepičí mozek ,,nebo si to nějaká zastuzená pubertačka vymýšlí a má za to že pobavila národ !!!
Kateřina 05:09 30.01.2013
Dnes plně souhlasím s Radin. Má stejný názor na tyty "DĚVČÁTKA"
21:19 29.01.2013
Slušnej materiál...tohle má volební právo??
Lenka 12:09 29.01.2013
že já to tady ještě vůbec čtu :D zase pěkná s**čka no
Manninni 09:09 29.01.2013
Vypadá to že to psala nějaká třináctiletá zamindrákovaná puberťačka, která má moc bujnou fantazii!!! Fuj!
Radin 07:47 29.01.2013
tohle by nedokázali ani v bravíčku, jestli stejní lidé píšou i scénáře k těm vašim trapnejm seriálům nedivím se že na to kouká jen pár vymaštěnců :) Ne každej jako standart bere ženskou zlatokopku která se za pár chctáků roztáhne kdekomu. Nechutné, odporné :(