Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Naše čtenářka má za sebou nepříjemný zážitek...

VÁŠ PŘÍBĚH: Z mé první lásky se stal gay!

První láska
zdroj: Thinkstockphotos První láska
aktualizováno 27.09.2013, 00:00 | 27.09.2013, 00:00 | doma.cz/em

Naše čtenářka má za sebou nepříjemný zážitek...

Pamatuji si to, jako by to bylo včera. Jednoho 29 června jsem ho viděla poprvé v životě a vzpomínám si, že hned v tu chvíli jsem věděla, že o něm ještě uslyším. Bylo mi jasné, že jsem nikdy neviděla nikoho krásnějšího než je on. Ani jsem nevěděla proč, ale byl pro mě perfektní.

 

POZOR! PIŠTE LETNÍ PŘÍBĚHY LÁSKY, ZÍSKEJTE 500 Kč!

 

Bylo to na baru, a když jsem ho pozorovala, tak jsem si všimla, že se na mě také dívá... a byla jsem šťastná.Čekala jsem, jestli za mnou příjde, ale nepřišel, pouze se na mě díval, usmíval a mrkal. A já se styděla za ním jít, a tak jsem jela domů.

 

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Čekám dítě se švagrem. Jsem na dně!

VÁŠ PŘÍBĚH: Tchyně z nás udělala žebráky!

VÁŠ PŘÍBĚH: Úžasný první sex vystřídalo trpké zklamání!

 

Za týden se mi ozval na facebooku. Pořád si pamatuji, co mi napsal jako první - Ahoj dívko z baru, zaujala jsi mě. Hned jsem věděla že je to pan Perfektní z baru. Domluvili jsme se, že se spolu sejdeme v ten večer v onom baru. A také se tak stalo. Hned jsem se to něj zamilovala a byl to opravdu perfektní člověk. Měli jsme si pořád co říct, byl vtipný. 

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Každy den jsme byli v kontaktu, jezdil za mnou a také jsme se setkávali v našem baru. Byly to nejkrásnější chvilky v mém životě vůbec Ale když se dozvěděl, že jsem o dost let mladší než on, trochu ho to zaskočilo, ale měl pochopení. Po dvou měsících mě seznámil s nejlepším kamarádem, a tím vše skončilo - protože přiznal, že to je jeho bývalý přítel.

 

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra na pláži. Proč skončila katastrofou?

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj muž obtěžuje mou dceru! Jsem k smrti vyděšená!

 

Nevadilo mi, že je bisexuál, jenže jeho nejlepší kamarád měl samozřejmě řeči proti mně a mého perfekního kluka proti mně dokázal poštvat během jedné jediné noci. Po tom večeru se mi pan Perfektní přestal pomalu ozývat, ignoroval mě, jako bych nežila nebo byla cizí. Když jsem ho potkala, nepozdravil. Ale já ho nepřestala milovat. Dostala jsem se do těžkých depresí, začala jsem kouřit, pít a zavírat se doma.

 

Nechtěla jsem vycházet ven, protože jsem nedokázala přestat plakat, vše mi ho připomínalo. Po asi čtyřech měsících si mě zase najednou zase začal všímat a já samozřejmě celá šťastná s ním měla sex bez vztahu. Cítila jsem snad, že ho tímhle přinutím mne milovat? Nebo jsem ho chtěla změnit? Vykašlal se na mě ani ne po měsíci.

 

 

500 Kč za příběh týdne získává Simona, autorka následujícího příběhu:

VÁŠ PŘÍBĚH: Mám tu nejhorší tchyni na světě! Hází mi věci z okna!

 

Nechtěla jsem ho vídat a nechodila jsem do našeho baru, který jsem tak moc milovala. Když jsem se po několika měsících z toho tak trochu dostala, rozhodla jsem se tam přece jen jet. A nemohla jsem uvěřit. Ten pan Perfektní měl najednou blond vlasy a celkově byl jiný. V té chvilce mi došlo, že je prostě gay, a proto to bylo všechno tak, jak to bylo.

 

Chtělo se mi plakat. Od té doby už jsme spolu nijak moc v kontaktu nebyli. Ale pořád na něj myslím. Nikdy nikoho nebudu milovat víc než jeho. Protože jen on jednou pronesl větu, na kterou nikdy nezapomenu. Řekl: "Ahoj, moje jméno je láska, já jsem láska."

 
13 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Martina 18:18 07.10.2013
Stalo se mi to stejné. Byl o dva roky mladší než já, ale byl dokonalý. Rok a půl jsem prožívala úplně stejné deprese, protože byl první koho jsem opravdu milovala. Po roce a půl mě z toho dostal můj nynější přítel se kterým jsem nejšťastnější na světě a s mým bývalým gayem...jsme nejlepší kamarádi :)
Bonnie 12:19 28.09.2013
Radin: Zarazilo mě přesně to samé :-) Vůbec se neznali, jen se na sebe pár minut usmívali v baru a on ji našel na FB. Jak se to dělá? Tuhle se na mě v metru usmál pěkný kluk, tak že bych si ho taky třeba našla ;-)
Jitka 15:40 27.09.2013
tohle není poblázněnost tohle je totálně vymyšlenej článek nebo totálně vymaštěná štětka :)
Radin 15:39 27.09.2013
to je zase huuustej článek, neznají se ale on si ji najde jako neznámou na tom in a kůůl fejsbůůku. Samozřejmě není možné jinak než že týpek je prostě dokonalej, souměrnej, každej chlup stejným směrem (prostě televizní rádoby milíšek = běžnej teplouš), prostě takovej normální běžnej týpek. Ale pan perfektní asi je když ji nažel na fejsbůůku podle fotek mezi dalšíma 750m lidí :)))
misha 14:25 27.09.2013
To je ukazka toho, ze lidska blbost je nekonecna. Pokud se prestal ozyvat a nechal se presvedcit a postvat proti dotycne, tak asi nebude pan perfektni :-D
A ze se z nej vyklubal gay, that´s life. Jsou horsi veci. Deti s nim nemas, tak co.
jitka 13:49 27.09.2013
:)))) holky hazite tu laskou, jak kdyby to byla sucha slama, tohle ale s prominutim neni nic jinyho nez poblazneni mlada damo