Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dominice bylo pouhých šestnáct, když se seznámila se starším klukem. Zamilovala se jako ještě nikdy!

VÁŠ PŘÍBĚH: Ženáč mi zlomil srdce!

aktualizováno 22.11.2011, 09:29 | 22.11.2011, 00:00 | doma.cz/em

Dominice bylo pouhých šestnáct, když se seznámila se starším klukem. Zamilovala se jako ještě nikdy!

Bylo mi šestnáct let a jakožto správná puberťačka jsem hledala především zábavu, a to ať už na letních diskotékách, kde jsem se snažila za každou cenu upoutat pozornost starších kluků, nebo ve škole, kde jsem flirtovala pohledy se spolužáky. Nebo na různých akci s kamarádkami, kde jsem chtěla mezi nimi být vždy ta nejzajímavější.

 

V jednom letním nudném dni jsem se jen tak pro zábavu připojila na chatování, začala si psát s pár nudnými týpky v mém věku. Jelikož mě otázky "jak se máš o horkém dni" přestaly rychle bavit, začala jsem hledat zábavu v jiných kategoriích na seznamce.

 

 

Našla jsem tam kluka, no spíše už chlapa, který byl o neuvěřitelných třináct let starší, a jelikož mě bylo krásných šestnáct, měl asi zájem vědět, jaké to je, setkat se s takovou praštěnou puberťačkou, jakou jsem tehdy byla já. Nicméně psali jsme si několik málo dní a posléze jsme se domluvili na schůzce.

 

VÝZVA: Přihodilo se i vám něco úžasného, dramatického či nezapomenutelného? Pak nám svůj příběh napište (adresa: soutez@doma.cz), nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH, a můžete se těšit na báječnou odměnu: dárkový balíček od Jihlavanky obsahující kávu, ruční presovač a dva krásné hrnečky.


Přijel za mnou, a jelikož jsem viděla jeho auto, které na tu dobu už mělo něco za sebou, říkala jsem si, co to bude zač, asi nějaký looser. Opak byl pravdou. Ani jsem netušila jak může takový vyspělý devětadvacetiletý muž vypadat a hlavně jak se k takové puberťačce může chovat. Překvapil mě.

 

Přijel můj princ!

 

Choval se mile, nepovýšeně, povídali jsme si snad o všem. Strávili jsme spolu krásný týden plný povídání, poznávání a oťukávání. Zjišťovala jsem, že můj starší vysněný princ je pro mě jako stvořený.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Podvedl mě už tři měsíce po svatbě!

BLOG Z MATEŘSKÉ: Vypadám pořád jako těhotná. A dost!

VÁŠ PŘÍBĚH: Sama s miminkem, zoufalá a bez peněz!

 

Tak nějak čas plynul, bylo nám spolu jednoduše úžasně, začali jsme spolu chodit a ejhle, nastal den, kdy mi řekl, že o víkendu nebudeme spolu (předtím jsme byli spolu skoro každý víkend), ale že jede ke kamarádce. Ta prý má malého syna a je na něj sama, tak že by jí chtěl pomoct alespon takhle o víkendu.

 

 

O víkendu ani po víkendu žádné zprávy, žádné sms, žádné zamilované hovory, žádné informace o mém milém. Celý týden jsem se snažila a už si připadala i trapně, když jsem ho otravovala tolika sms.

 

Kamarádka to má prý těžké
 

A pak, po týdnu plném nejistoty a bez jakéhokoli náznaku mi bylo pomocí sms sděleno toto: Omlouvám se, ale ta kamarádka to má hodně těžké a chci jí s malým pomoct, nezlob se. V tu ránu se mi zhroutil svět, začala jsem šíleně křičet a brečet, vyčítat si všechno, co jsem si myslela, že bylo špatně.Ale díky kamarádkám jsem to ustála a přežila i pár dalších měsíců.

 

Asi po šesti měsících jsem se odhodlala mu napsat přátelskou sms: Jak se máš? Přišla mi odpověď, že je hrozně hloupý, když vždy následuje rozum namísto srdce. Zase jsem to malinko obrečela, ale život šel dál. Zamilovanost se změnila v nenávist a posléze i v zapomnění. Asi před dvěma lety jsem se odhodlala mu napsat e-mail a chtěla vědět, jak to tedy dopadlo s tou kamarádkou a jak to spolu vlastně mají.

 

Hrneček Jinlavanka

 

Obratem mi přišlo jen pozvání na večeři. Kdybych tenkrát předem věděla, co mi bude sděleno z očí do očí, ani bych nikam nešla. Večer probíhal skvěle, povídali jsme si, co se změnilo, a najednou tu byla otázka na kamarádku s dítětem, a jak to vlastně bylo, proč mě tedy opustil.

 

Tolik šílených informací!
 

Začal ze sebe sypat tolik šílených informací, že jsem je ani nestačila pořádně vnímat. Kamarádka nebyla kamarádka, ale je to manželka, jsou svoji už sedm let (takže i tehdy, kdy se se mnou seznámil a poblouznil mi hlavu), že ten malý kluk, o kterého se chtěl starat, je jeho, a že má ještě jednu starší dcerku. Omlouval se mi. Prý se bláznivě a bezhlavě zamiloval - do mě.

 

Blábolil mi přímo do očí

 

Blábolil mi tam přímo do očí, jak jsem úžasná, ale že se rozhodl podle rozumu a zůstal s rodinou. V tu chvíli jsem ho začala nenávidět jako nikdy, za to, jak mi dokázal takovou dobu lhát do očí, milovat mě s pocitem, že ho doma čeká rodina, a přijít s takovou odvahou mi to říct do očí.
 

Ten večer jsem ho viděla naposledy, jediné, co o něm teď vím je, že má třetí malé dítě. Je pořád ženatý se svojí manželkou a já byla zábavou na pár měsíců. Už nemám ani odvahu mu napsat, nevím, co by mě čekalo teď. Ale poučila jsem se, že není správné si hledat zábavu v mužích a flirtu, jednou na to člověk doplatí.

 
15 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

:-)))) 08:33 22.11.2011
Mám velmi velmi podobný příběh jako autorka ,který se stal i mě ..ovšem já o "svém" ženáči věděla že je ženatý a má dítě vlastně děti :-) no stejnak srdce si nedalo poručit ale ve správném okamžiku zasáhl rozum.když se na to ted ohlédnu,jsem radši za ten rozum :)