Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Slyšeli jste někdy něco takového? Následující příběh vypráví o zrušené svatbě!

VÁŠ PŘÍBĚH: Zrušená svatba! Umíte si to představit?!

Smutná nevěsta
zdroj: Thinkstockphotos Smutná nevěsta
aktualizováno 18.06.2013, 00:00 | 18.06.2013, 00:00 | doma.cz/em

Slyšeli jste někdy něco takového? Následující příběh vypráví o zrušené svatbě!

Dobrý den, posílám příběh blízké kamarádky.  Po osmi letech vztahu požádal přítel Petr moji kamarádku Hanku o ruku. V té době byla velmi šťastná a pomalu si začínala plánovat svatbu, která měla být o půl roku později. Žádost o ruku proběhla velmi romanticky v hotelu za svitu svíček, byl to krásný zážitek, který asi jen tak něco nepředčí, jak se mi svěřila později Hanka.

 

NAPIŠTE NÁM PŘÍBĚH VAŠÍ LÁSKY A KAŽDÝ TÝDEN VYHRAJTE 500 Kč!


Petr byl však typ člověka, který je rád vůdcem a musí být po jeho, pokud se mu něco nelíbí, dokáže být agresivní a nepříjemný. Hance nikdy neublížil, ale také ji občas "setřel" před kamarády. Nutno podotknout, že Hanka chce také prosadit svůj názor, takže občas proběhla nějaká ta hádka. Hanka se skamarádila s Klárou, jejíž manžel hrál fotbal a Klára se na něj chodila často dívat a fandit mu. Později s ní začala chodit fandit i Hanka, jelikož neměla zrovna co dělat, Petr byl takový, že ji nechal jít a nikdy s ní na zápasy nechodil, nezajímalo ho to.

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Moje báječná letní láska... skončila katastrofou!

VÁŠ PŘÍBĚH: Jsem těhotná, vypadám hrozně! Říká mi to manžel

VÁŠ PŘÍBĚH: Těhotná uprostřed povodní! Nikdy na to nezapomenu!

 

I na diskotékách si jí celý večer vlastně ani nevšiml, takže většinou je trávila s kamarádkou Klárou a fotbalisty. Mezi fotbalisty byl jeden velmi nevýrazný, zakřiknutý mladík, kterého nikdo neviděl nikdy s přítelkyní. Tu a tam spolu Hanka a ten mladík promluvili pár slov, ale nic vážného.

 

 

Hanka začala s přípravami na svatbu, scházely dva měsíce do jejího konání. Objednala dorty, cukroví, zamluvila šaty, objednala hospodu na oslavu, prostě vše, co ke svatbě patří. Také s Petrem přemýšleli o bydlení, jelikož do této doby spolu žili u jeho rodičů. Jeden byt se jim velmi líbil, byli rozhodnuti, že ho možná koupí. Jenže najednou přišla Hance sms, ano, byla od záhadného zakřiknutého mladíka.

 

Tu a tam si napsali, zašli na diskotéku, ale nic spolu nikdy neměli. Čas utíkal a chyběl měsíc do svatby, když si Hanka na jedné diskotéce, kde byl i onen tajemný mladík, který se jmenoval Mirek, uvědomila, že možná cítí k Mirkovi víc než přátelství. Začala si to uvědomovat poté, co ho spatřila s neznámou dívkou a bodl ji osten žárlivosti.

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Byla zaražená a odjela na víkend k rodičům, aby si vše v hlavě urovnala. Napsala Mirkovi sms, kde se ptala, kdo byla ta dívka a tak. Už tušila, že se do Mirka zamilovala, a to proto, že byl na ni milý, hodný, naslouchal jí a vlastně s ní trávil mnoho času. Najednou si nebyla jista láskou k Petrovi a ani nevěděla, zda se vdát, či nevdat. Když jí Mirek poslal zprávu, ve které jí vyznal lásku, už věděla, že je "ztracená" a že se prostě nemůže za Petra provdat, protože miluje Mirka. Vlastně jsem zapomněla dodat důležitý fakt, že onen Mirek byl bratrancem Petra.

 

 

Rozmýšlela se, co má dělat, přece jen vše bylo nachystané a oznámení natištěné. Určitě všichni budou šílet. Nakonec sebrala všechnu odvahu a tři týdny před svatbou to oznámila Petrovi. Oznámila mu, že si ho nemůže vzít, protože se zamilovala do jeho bratrance. Petra to zdrtilo, rozplakal se a řekl jí, že pro něho život skončil, nasedl do auta a odjel... Hanka celá nešťastná mu stále volala, ale měl vypnutý telefon, hrozně se bála, že si něco udělá...

 

Znáte i vy nějaký příběh o zrušené svatbě? Svěřte se nám na adresu redakce@doma.cz. Nejlepší příběh týdne vyhrává 500 Kč!

 

Naštěstí to dopadlo dobře. Následující dny byly však drsné, musela vše obejít a zrušit, koláče, hospodu, prostě všechno, a vše, co nešlo vzít zpět, také musela zaplatit. Navíc ji začali psychicky vydírat Petrovi rodiče, vyhrožovali, stále ji pronásledovali. Nutno říci, že jim zůstaly všechny Hančiny věci, nikdy je nevrátili. Ale Hanka zaťala zuby a neohlížela se. A udělala dobře.

 

Do roka otěhotněla s Mirkem a nyní, tři roky poté, je jeho šťastnou manželkou a maminkou dvouleté holčičky. Říká, že nechápe, kde vzala tu odvahu všechno změnit, ale že to bylo nejlepší rozhodnutí jejího života. Petra zatím osobně nepotkala, navzájem se vyhýbají, jeho rodiče s vydíráním dávno přestali, ale tehdy už Hanka uvažovala o tom, že to nahlásí na policii. Teď je ale velice šťastná.

 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře