Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Soutěžíte rádi? Pak se určitě zapojte do naší VELKÉ LETNÍ KŘÍŽOVKY o ceny. Ve hře jsou mobilní telefony Coolpad a další technické vychytávky.

VELKÁ LETNÍ KŘÍŽOVKA o mobily Coolpad

Sotuěž Coolpad
zdroj: doma.cz Sotuěž Coolpad
aktualizováno 02.08.2016, 15:38 | 01.08.2016, 10:00 | doma.cz

Soutěžíte rádi? Pak se určitě zapojte do naší VELKÉ LETNÍ KŘÍŽOVKY o ceny. Ve hře jsou mobilní telefony Coolpad a další technické vychytávky.

Jste pravidelnou čtenářkou webu Doma.cz? Pak teď nemusíte dělat vlastně o moc víc, a přitom se můžete zapojit do soutěže o mobilní telefony.

 

Jak soutěžit?

 

Od. 1. srpna až do 26. srpna najdete na doma.cz v článcích (nově vydaných pouze v tomto termínu soutěže, nemusíte procházet starší články) zvýrazněná a jasně označená slova. Ta sbírejte, na konci soutěže (26. srpna) se vám budou hodit do velké křížovky. Kdo posbírá všechna slova a pošle nám správné znění tajenky, má šanci vyhrát jedu ze skvělých cen.

 

O co hrajeme?

 

Ze všech soutěžících, kteří zašlou správné znění soutěžní tajenky budou po skončení soutěže vylosováni tři výherci, kteří získají telefon Coolpad Torino S.

 

 

Coolpad Torino S
(Foto: oficiální zdroj)

 

Výrobce Coolpad přináší na český trh elegantní designový smartphone s LTE, IR portem a ve své cenové třídě překvapivě s čtečkou otisků prstů. Tento týden společnost zahajuje prodej modelu Coolpad Torino S za doporučenou cenu 3 999 Kč. K dispozici je v bílém i zlatém champagne provedení.

 


Designéři společnosti Coolpad se při návrhu modelu Torino S inspirovali přírodou, především elegantním tvarem říčních oblázků. Telefon je proto navržen s komfortně zakřiveným tělem se soft touch povrchovou úpravou. Stejná filozofie se opakuje i na čelní straně. Zde výrobce použil zakřivené 2,5D krycí sklo displeje, které plynule navazuje na oblý tvar telefonu a dodává mu kompaktní, elegantní vzhled.


Coolpad Torino S je vybaven 4,7 palce velkým HD displejem (1280x720 px) s hustotou pixelů 312,5 bodů na palec. Moderní Dual SIM telefon s podporou LTE je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 410 se čtyřmi jádry taktovanými na 1,2 GHz. Čipová sada dále obsahuje 2 GB RAM a 16 GB interní paměti, kterou je možné rozšířit pomocí Micro SD karty.


Díky příjemné velikosti a ergonomickému designu se snadno ovládá jednou rukou jak displej, tak i čtečka otisků prstů umístěná pod zadním senzorem fotoaparátu. Ta umožňuje každému z až 5 prstů (otisků) přiřadit specifický úkon (odemknout telefon, pořídit selfie, rychle otevřít konkrétní aplikaci…). Čtečka potřebuje pouhé 0,5 vteřiny, než telefon odemkne a 0,24 vteřiny, než pořídí fotografii. Povrch senzoru čtečky byl testován 10 miliony dotyků a umožňuje skenování v jakémkoliv úhlu s přesností 99,9 % včetně vlhkých prstů.


Coolpad Torino S má v pase tenkých 7,9 milimetru. Je vybaven IR portem, který se hodí ve chvíli, kdy chcete ovládat vybavení svého domova z jediného zařízení. Hlavní fotoaparát disponuje rozlišením 8 Mpx a přední snímač je opatřen senzorem s 5 Mpx. Operačním systémem je Android 5.1 Lollipop s rozhraním COOL UI 8.0. Kapacita baterie je 1800 mAh a rozměry 139 x 67,8 x 7,9 mm.

 


Princip soutěže:

 

Úkolem soutěžících bude vyhledávat a sbírat vyznačená slova, která se budou objevovat v redakčních článcích na internetových stránkách doma.cz v období od 01.08.2016 do 26.08.2016 do 12:00 hod.

 

26.08.2016 odpoledne pak bude na internetových stránkách doma.cz zveřejněna křížovka, do které mohou soutěžící nasbíraná slova doplnit a zjistit tak znění soutěžní tajenky, kterou musí zaslat e-mailem na adresu soutez@doma.cz nejpozději do 31.08.2016 do 12:00 hod. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Tajenka“ a v textu zprávy kromě znění soutěžní tajenky uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny.

 

Další podrobnosti najdete v Herním řádu.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře