Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Soutěžíte rádi? Pak se určitě zapojte do naší VELKÉ ÚNOROVÉ KŘÍŽOVKY o ceny. Ve hře jsou mobilní telefony Coolpad a další technické vychytávky.

VELKÁ ÚNOROVÁ SOUTĚŽ o mobily Coolpad

Únorová soutěž
zdroj: doma.cz Únorová soutěž
aktualizováno 01.02.2016, 21:19 | 01.02.2016, 06:06 | doma.cz

Soutěžíte rádi? Pak se určitě zapojte do naší VELKÉ ÚNOROVÉ KŘÍŽOVKY o ceny. Ve hře jsou mobilní telefony Coolpad a další technické vychytávky.

Jste pravidelnou čtenářkou webu Doma.cz? Pak teď nemusíte dělat vlastně o moc víc, a přitom se můžete zapojit do soutěže o mobilní telefony.

 

Jak soutěžit?

 

Od. 1. února až do 26. února najdete na doma.cz v článcích (nově vydaných pouze v tomto termínu soutěže, nemusíte procházet starší články) zvýrazněná a jasně označená slova. Ta sbírejte, na konci soutěže (26. února) se vám budou hodit do velké křížovky. Kdo posbírá všechna slova a pošle nám správné znění tajenky, má šanci vyhrát jedu ze skvělých cen.

 

O co hrajeme?

 

Ze všech soutěžících, kteří zašlou správné znění soutěžní tajenky budou po skončení soutěže vylosováni tři výherci, kteří získají následující ceny:


1. vylosovaný: Coolpad Modena
2. vylosovaný: Coolpad Modena
3. vylosovaný: Coolpad Big Boy

 

Únorová soutěž
(Foto: oficiální zdroj)


Na globálním trhu je kolem 1000 značek chytrých telefonů, ale z deseti nejlepších v Evropě jedna na náš vsth vstoupila teprve na sklonku loňského léta. Značka Coolpad je ve světě na sedmé příčce v podílu vyrobených chytrých telefonů a na čínském trhu drží čtvrtou příčku. Jako jeden z prvních výrobců zaměřených na výrobu chytrých telefonů spolupracuje s dodavateli na poskytování inovativních, odlišných a kvalitních řešení. Každý rok Coolpad vydá více než 85 nových produktů, které pak prodává v Číně, Severní Americe, Evropě a Indii.


Coolpad Česká republika můžete sledovat také na oficiálních Facebook stránkách www.facebook.com/coolpadcz nebo na webových stránkách www.coolpad.eu/cz.


Coolpad Modena

Na velkém 5,5palcovém displeji Coolpad Modena nebude hraní her, sledování videí nebo ukazování fotografií přátelům žádným problémem. Je vybaven čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 410 s podporou 64-bit a grafikou Adreno 306 i pro náročnější 3D hry.

 

Coolpad Modena
(Foto: oficiální zdroj)


Coolpad Modena se hodí pro lidi na cestách, jelikož podporuje rychlé 4G LTE a nechybí ani podpora Dual SIM. Modena přichází s prémiovým designem, tenkým rámečkem kolem displeje a tloušťkou těla pouhých 8,6 mm se zaoblenými zády. Dostupná je v bílé barvě, později pak i v černé a zlaté.


Hlavní fotoaparát má 8 megapixelů s LED bleskem a video záznam lze pořídit až ve Full HD kvalitě. Dále nabízí další funkce jako make-up korekce, režim nočního snímku, HDR nebo zachycení úsměvu.

 
Mobilní telefony Coolpad Modena podporují chytrá gesta, se kterými napíšete na displeje jedno písmeno a spustí se přidružená aplikace. Pro otevření aplikace telefonu stačí napsat písmeno „c“, pro internetový prohlížeč „e“ a pro přehrávač hudby „m“.

 

Telefony disponují skvělými funkcemi, které osloví každého. K telefonům s prémiovým designem je přibalena také sympatická cenovka. Telefony Coolpad Modena jsou v České republice dostupné za doporučenou cenu 3 999 Kč.

 

Coolpad Big Boy

Coolpad Big Boy nezískal svůj název pro nic za nic. Je to totiž parádní přenosná nabíječka s obří kapacitou 10 400 mAh. Což je daleko více, než má obyčejný smartphone. Kromě skvělého výkonu má Big Boy také řadu dalších předností. Díky jeho vzhledu ho můžete brát jako módní doplněk a co víc, vašemu smartphonu dodá šťávu poměrně rychle.

 

Coolpad Big Boy
(Foto: oficiální zdroj)


Pro vlastní nabíjení používá Big Boy světově nejpokročilejší technologii 2A portu a do plné kapacity se akumulátor nabije pouze za šest hodin. Když je Big Boy v plné síle, zvládne vám dobít až 4x Coolpad Porto (1800 mAh), třikrát Coolpad Modena (2500 mAh) a až 2x tablet (4490 mAh).


Big Boy navíc není lakomý a rád vám dobije i telefony ostatních výrobců či další zařízení, jako jsou tablety, digitální fotoaparáty a kamery, kapesní hry a další. Big Boy nenechá ve štychu ani vaše kamarády. USB porty má totiž dva, takže pokud bude třeba, bez problémů dobije víc než jedno zařízení současně. Kromě toho, že je Big Boy nadupaný a krásný, je také zodpovědný. Proto používá deset typů ochrany, jako je Ochrana proti přehřátí, Přepěťová ochrana, Proudová ochrana, Ochrana proti přetížení, Ochrana proti přebití/vybití baterie, Ochrana proti zkratu, Ochrana pro vlastní nabíjení a vybíjení, Automatické rozpoznání zátěže, Ochrana vstupu proti přepólování a Antistatická ochrana.
Coolpad Big Boy je k dostání za 549 Kč v barvách Champagne a Silver v prodejní síti Electro World.


Princip soutěže:

 

Úkolem soutěžících bude vyhledávat a sbírat vyznačená slova, která se budou objevovat v redakčních článcích na internetových stránkách doma.cz v období od 01.02.2016 do 26.02.2016 do 12:00 hod.

 

26.02.2016 odpoledne pak bude na internetových stránkách doma.cz zveřejněna křížovka, do které mohou soutěžící nasbíraná slova doplnit a zjistit tak znění soutěžní tajenky, kterou musí zaslat e-mailem na adresu soutez@doma.cz nejpozději do 29.02.2016 do 12:00 hod. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Tajenka“ a v textu zprávy kromě znění soutěžní tajenky uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny.

 

Další podrobnosti najdete v Herním řádu.

 
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře