Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak to udělat, aby s vámi děti chtěli jezdit na chatu a aby byly co nejvíce na čerstvém vzduchu! Zabavte je! Máme pro vás několik osvědčených tipů.

Děti a zahrada – vytvořte jim vlastní koutek!

aktualizováno 06.05.2011, 11:48 | 06.05.2011, 10:50 | doma.cz / ina

Jak to udělat, aby s vámi děti chtěli jezdit na chatu a aby byly co nejvíce na čerstvém vzduchu! Zabavte je! Máme pro vás několik osvědčených tipů.

Musíte své dítko tahat od počítače, nebo televize, aby alespoň na chvilku vystrčilo svoji tvářičku sluníčku? Nebo si chce hrát jen s kamarády, ale vy ho potřebujete vzít sebou na zahrádku? Nalákejte ho, zabavte ho, vymyslete mu program, aby se vaše ratolest měla vždycky na co těšit a zahradu si oblíbila!


Pokud ho nezabavíte knížkou, ani kolem, zkuste třeba záhon! Vyhraďte mu kousek prostoru, opatřete veselé barevné nářadíčko pro děti a zasaďte mu sazeničku řeřichy, hrášku nebo ředkvičky! Všechny tyto rostliny rychle klíčí, takže se bude mít vaše zlatíčko vždycky na co těšit a pozorovat pokroky, navíc vypěstovanou úrodu pak může hrdě sklidit a spapat!

 

 

Holčičky potěší i péče o květiny – slunečnice, chrpa i měsíček zvládnou neopatrné dětské zacházení a leccos vydrží!

 

Zahradní houpačka, nebo závěsná síť vaše dítko taky potěší. Nověji seženete kombinaci závěsného náčiní pro děti. Může pak střídat houpačku, s provazovým žebříkem, či kruhy, na kterých se určitě vyblbne!

 

 

ČTĚTE TAKÉ:


Zahradní práce: tipy na květen!

10 tipů, jak hýčkat kožený nábytek
 

 

Přenosné pískoviště – možná jste ani nevěděli, že něco takového existuje, takže ho můžete operativně přemisťovat podle sluníčka i nálady!

 

 

Zdají se vám předchozí nápady příliš složité a než byste je zrealizovali uteklo by celé léto… Vsaďte na stan! Děti si rády hrají v domečkách a shovkách, kde jsou páni svého vesmíru! Malý stanem jim dopřejete zábavu a sobě klid! :))
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře