Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pár výrazných doplňků dokáže celému interiéru dodat ten správný šmrnc! Soustřeďte se na nadčasové elegantní maličkosti, které prozáří každý pokoj.

Dolaďte byt: Trendy maličkosti, které vykouzlí novou image!

Interiér
zdroj: Thinkstockphotos Interiér
aktualizováno 05.09.2016, 16:37 | 05.09.2016, 16:37 | doma.cz/ina

Pár výrazných doplňků dokáže celému interiéru dodat ten správný šmrnc! Soustřeďte se na nadčasové elegantní maličkosti, které prozáří každý pokoj.

Barvy stěn, nábytek i osvětlení vnímá každý jako celek, proto by měl interiér působit co nejvíce komplexně a harmonicky. To, co nakonec nejvíce zaujme, bývají často jednotlivé doplňky. Volbou těch správných vnesete do místnosti noblesu a eleganci, naopak pár nevkusných bytových doplňků může zhatit celkový dojem z jinak příjemného pokoje.

 

Vázy, svícny, zrcadla a květiny změní image pokoje!


Velká i menší zrcadla opticky zvětší prostor a dodají mu punc modernosti, pořiďte si zrcadlo s výrazným rámem a rozhodně ho neschovávejt ejen do ložnice. Skvěle vynikne i v obýváku!

 

Pokud chcete, aby váš pokoj vypadal o něco útulnější a zabydlenější vsaďte na květiny - odklasický až po velké palmy, nebo fíkovníky! Zelená je uklidňující a dodává pocit bezbečí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kam s dětmi v zimě na dovolenou: Slevy a zajímavé tipy

Velký test medů aneb Proč neoblíznout všech deset!

Pekaři nás šidí! Tvarohová náplň bez tvarohu, jablečná jen s 20 % jablek!

 

V jednoduchosti je krása! To více než kdy před tím platí v současném moderním designu. Čisté hladké tvary jsou charakteristické i pro vázy všech velikostí i materiálů. Dominují "kapkovité“ uzavřené tvary a jednobarevné hladké struktury.

 

 

 

Chybu neuděláte s čirým ani barevným sklem. Sklo se nosí ve dvou extrémech – buď tenké jako skořápka, anebo naopak mohutné těžké kousky většinou hranatých geometrických tvarů! Tato tendence je patrná nejen u váz, ale i u skleniček a dalšího nádobí.

 

Interiér
Bonsai patří k vyhledávaným pokojovým rostlinám. (Foto: Thinkstockphotos)

 

 

Velice atraktivní dojem vzbuzují i sady váz různých velikostí z jedné dílny. V keramice se nejčastěji objevují smetanové, sněhově bílé nebo kouřové tóny. Odvážně se kombinuje oblý tvar s hranatým, či se hojně vyskytují i asymetrické ovály.

 

Zaměřeno na zeď!

 

Pamatujete se na svoji dětskou tapetu a nevzpomínáte na ní úplně s láskou? Možná byste měli přehodnotit svůj postoj. Trendy designové tapety se staly luxusní záležitostí. In jsou velké jednoduché motivy, čisté ladné linie a jemné barvy.

 

Pokud chcete znovu objevování tapet vyzkoušet postupně, v každém interiéru se budou bezvadně vyjímat samolepící tapetové dekorace v abstraktních tvarech, květinových motivech, či zvířecí animace do dětských pokojíčků!

 

 

Výrazné křeslo kraluje prostoru

 

Ve vašem obývacím pokoji, či pracovně by nemělo chybět jedno stylové a k posezení zvoucí křeslo! Zastáváte-li střídmý jednoduchý interiér s bílými stěnami, zvolte křeslo v dominantní zářivé barvě. K dokonalosti pak zbývá už jen v oné barvě vybrat jeden, dva další doplňky (např. svícen, rámeček obrázku).

 

Pro ležérní styl a neuvěřitelné pohodlí se nabízí varianta Fatboy alias "lenoch“, ve kterém se styl, účelnost a investice snoubí v jedno. Velký polštář je vyplněn drobnými polystyrenovými kuličkami, které vám poskytnou prostor pro bezkonkurenční odpočinek.

 
31 hlasů
Vaše hodnocení