Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Hodláte si o jarních prázdninách zalyžovat? Vyrazte za sněhem tam, kde ušetříte. Zjišťujeme pro vás, kde lyžují zdarma nejen ti nejmenší.

Kam s dětmi na jarňáky? Víme, kde si zalyžují zadarmo!

Lyžování
zdroj: Thinkstockphotos Lyžování
aktualizováno 23.02.2015, 12:27 | 23.02.2015, 12:27 | Doma.cz/trm

Hodláte si o jarních prázdninách zalyžovat? Vyrazte za sněhem tam, kde ušetříte. Zjišťujeme pro vás, kde lyžují zdarma nejen ti nejmenší.

Velká lyžařská střediska i rodinné ubytovací resorty lákají návštěvníky na skipasy zdarma - někde pro děti do 6 let, leckde si ale zalyžují bez peněz i děti až do 15 let.


Zpravidla platí, že nejmenší děti (v doprovodu dospělé osoby) lyžují zdarma - ve větších střediscích je to doslova pravidlo.


Monínec


Zarezervujete-li si ubytování v Hotelu Monínec v termínu neděle až středa, máte celodenní skipas (platný i pro večerní lyžování) zdarma - pro děti i dospělé.


Deštné v Orlických horách


Horkou novinou roku 2015 je skipas na všechny sjezdovky ve Skiareálu v Deštném, který hotel Alfaresort v Deštném poskytuje ubytovaným dětem do 10 let zdarma. Součástí lyžařského areálu je také profesionálně vybavený servis s půjčovnou veškerého vybavení a lyžařská škola i pro nejmenší.


Bublava – Stříbrná

 

Malé děti do 5-ti let včetně lyžují zcela zdarma, dětské ceny jízdného platí pro děti až do 15-ti let (ceny od 150 Kč).

 

Ještěd


Děti do 120 cm ZDARMA (neplatí pro vlek Bucharka, Snowkidz park). Pro studenty platí Juniorská sazba pokud jsou mladší 26 let a prokážou se kartou ISIC. Děti do 150 cm v doprovodu jednoho z rodičů jezdí za 500 Kč na všechny vícedenní jízdenky.

 


Severka - Velký Polom v Dolní Lomné


Dětské jízdné (v závorkách): věk do 12 let nebo výšky 140 centimetrů – platí i pro lyžařské kurzy. Rodinné lyžování: 2 dospělí a 2 děti – druhé dítě lyžuje zdarma.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak se vyvarovat úrazům ze sjezdovek?
Namožené tělo z lyžování? RADY, jak na nápravu
Lyže koupit, nebo půjčit? Poradíme s výběrem


Špindlerův Mlýn


AQUA Park hotel Špindlerův Mlýn nabízí na březen speciální balíčky, díky kterým se děti do šesti let mohou těšit zdarma na ubytování včetně všech služeb i skipasu.

 

Víte o dalším místě, kde mají děti lyžování zdarma? Podělte se o svůj tip v komentářích.

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře