Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máte malý byt a bojujete s nedostatkem místa? Pak pro vás máme skvělou inspiraci, jak problém s malým prostorem vyřešit.

MALÝ BYT? Podívejte se, jak v garsonce vykouzlit prostor!

Luxusní prostorný byt na 40 metrech - 4
zdroj: home-designing.com Luxusní prostorný byt na 40 metrech - 4
aktualizováno 06.08.2014, 00:00 | 06.08.2014, 00:00 | TN.cz

Máte malý byt a bojujete s nedostatkem místa? Pak pro vás máme skvělou inspiraci, jak problém s malým prostorem vyřešit.

Malý byt nemusí být nutně problém. I na několika desítkách metrů čtverečních se dá vykouzlit zajímavé prostředí, do kterého "nacpete" všechno, co k životu potřebujete. Problém malých bytů řeší v Česku miliony lidí, hospodářská situace způsobuje, že většina obyvatel si nemůže dovolit velké luxusní bydlení.

 

Fotogalerie

1 / 7 Otevřít fotogalerii

 

I s malým bytem se ale dá vymyslet spousta zajímavých nápadů. Stačí důmyslně využít jeho dispozice, zaplnit všechna zákoutí a třeba postavit patro na spaní, jako majitelé bytu, který najdete ve fotogalerii.

 

Ten si zařídila rodina z Tajwanu, kde se situce s bydlením podobná té u nás doma. Většina lidí si tam nemůže dovolit nákladné a tím pádem i prostorné bydlení. Dobrým nápadem je využít služeb nějakého schopného designéra, který vám s řešením prostoru ve vašem bytu rozhodně výrazně pomůže.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Podívejte se, jak vypadá ´hnízdečko lásky´ Anife Vyskočilové

Takto bydlel pán Ukrajiny: Zlatá brána, záchod i kohoutky

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Kamila N. 19:05 31.05.2018
Super! To vypadá moc hezky. Díky za inspiraci! Také se brzy chystám předělávat svoji garsonku. Nevím ale jestli má smysl se do toho pouštět na vlastní pěst. Možná to raději nechám na profesionálech. Například na http://www.pwinterier.cz/
Lucka Králová 09:26 26.05.2015
Ahoj, i já děkuji za hezký článek. S těmi shrnovacími dveřmi, tady v diskuzi souhlasím, řešili jsme bydlení v pronájmu (tam se mi nechtělo moc investovat) a tady mi to přišlo jako velmi dobrý kompromis. Vybrali jsme tyto: http://www.garol.cz/shrnovaci-dvere-prosklene-buk-... ještě namontovat a bude hotovo :-)
Gabriela M 10:27 25.02.2015
Ahoj díky za hezký článek, já si splnila sen a pořídila si podkrovní byteček až následně mne napadlo, jakým způsobem řešit tento atypický prostor :-)
Hezký článek je i tento: http://www.bydleni-interier.cz/jak-rozumne-vyuzit-...
Bára Danková 09:24 25.08.2014
Ahoj, jsem teď v podobné situaci, po stěhování do Prahy, zařizuji náš malý byteček :-) a tak sedím na internetu a jsem vděčná za každou radu či nápad, jak se poprat s malým prostorem. Pár typů jsem mimo jiné našla i zde: http://www.seart.cz/jak-opticky-zvetsit-interier-a... kouknout, snad také přijdou někomu vhod :-)
sokolka 22:00 06.08.2014
Taky mám malý byt, dost mi pomohly shrnovací dveře http://www.madus.cz/cz/kategorie/shrnovaci-dvere.a...