Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chcete se cítit doma bezpečně? Pak není nic lepšího, než si vybrat za partnera boxera! Přesvědčila se se o to i Margaret, která žije v americkém Oxfordu.

Nejlepší děda světa! Přepral zloděje s nožem! Víme proč!

děda2
zdroj: Thinkstockphotos děda2
aktualizováno 24.08.2013, 12:28 | 24.08.2013, 12:28 | doma.cz/red

Chcete se cítit doma bezpečně? Pak není nic lepšího, než si vybrat za partnera boxera! Přesvědčila se se o to i Margaret, která žije v americkém Oxfordu.

Jejich dům se v minulý týden pokusil vykrást zloděj. Netušil ale, že Frank - manžel Margaret je bývalý profesionální boxer. Třiadvacetiletý Gregory McCalium se chtěl do staříkova baráčku vloupat a pohrozit seniorovi nožem, pokud mu nevydá peníze.

 

Franka to trochu naštvalo, a tak zlodějíčka srazil pěstmi k zemi. Když přijela na místo činu policie, byl mladík svázán a znehybněn.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE NA FANDOVI:
Brutální knockouty Krále boxu!

Vladimir Kličko: Málokdo mě dokázal udeřit jako Pianeta

Maličká herečka o sexu s obrem Kličkem: Kde je vůle, tam je i cesta!

 

Úsměvný incident se odehrál 19. srpna v Oxfordu, v domě byla kromě Franka i jeho žena Margaret. „Viděl jsem ten nůž a bylo mi jasné, že mu ho budu muset vykopnout z ruky. To jsem také udělal a pak dostal dvě rány. Stačily bohatě,“ svěřil se se svým zážitkem vitální stařík.

 

Jak zloděj vypadal po příjezdu na policejní stanici? A jak vypadá náš hrdina?

deda

 


 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

WingTsun 13:03 05.09.2016
Umění předcházet konfliktu je dovednost, kterou by si měl osvojovat každý adept bojového umění. Umění boje nespočívá nutně v tom vyhrát, ale především neprohrát. Proto by k základní výbavě každého bojovníka, nebo kohokoliv kdo chce být schopen se ubránit, mělo patřit umění správně vyhodnotit situaci a zvolit to nejoptimálnější řešení. „Nejlépe vyřešený boj je ten, který nenastane.“ Když už však k fyzické konfrontaci dojde, má vždy větší šanci ten, kdo je trénovaný a odhodlaný bojovat s plným nasazením.
Lukáš Holub, lektor sebeobrany WingTsun www.ewto.cz
https://www.youtube.com/watch?v=U8vYCz...
Trenér 18:26 22.07.2016
V bojovém umění (což je např. aikido, karate apod, včetně verze bojových sportů) můžete často vidět, jak se dá bránit proti noži, ale často jsou to všechno taktiky nepoužitelné na ulici.
Nejlepší je sebeobrana bez pravidel (krav maga, systema apod.), ne bojový sport. Ale i tak po letech nejste mistři světa, jen máte pychické a fyzické reflexy, díky kterým dokážete ubránit sebe i ostatní.
Ale každý, opravdu každý dobrý trenér i bojovník Vám řekne: "Nikdy nevykopávej nůž z ruky!"
A to má svůj důvod. Vypadá to možná dobře, ale je to velmi nebezpečná technika a pro amatéry zvláště velice neúčinná. Musíte být dobří a protivník nula, jinak Vás po tomto útoku téměř dostane.
Trénoval jsem Krav Maga, Systemu a absolvoval školu KGB. Dokonce jsem v Krav Maga působil i jako trenér, ale šel jsem do "důchodu".
Pokud byste někdo měl zájem, mohu Vám zadarmo poskytnout trénink.
Peněz mám dost a budu rád, když budete v bezpečí, a hlavně nevyjdu z kondice, takže tak.
Stačí se ozvat a domluvíme se na časových možnostech. Mám takto skupiny. Tréninky jsou buď pondělí, středa, pátek od 17:00 do 19:00 a od 19:30 do 21:30 hodin, nebo úterý čtvrtek od od 16:00 do 18:00 a od 18:00 do 20:00 hodin. Takže si můžete vybrat libovolný pracovní den, čas, i intenzitu tréninku. Systémy postupů mám klasicky. Když budete cvičit dvakrát týdně dvě hodiny, tak po třech letech budete schopni efektivně bránit sebe i jiné proti agresorům, skupině agresorů, nožům a dalším zbraním. Vše je civilní verze tréninku, nic pro ozrbrojené síly. Díky kombinaci toho nejlepšího z Krav Maga, Systemy a technik z KGB, Vám předám efektivní znalosti už po pár týdnech cvičení. Přeji hezký den a
wendigo 68 15:09 13.03.2014
já mu seknu do gebule sekyrkou,no co pak udělá?
pepa 20:27 24.08.2013
Kéž by se to smělo i u nás, takto se bránit a beztrestně.
Lucas 15:37 24.08.2013
dobře on...každý senior by měl zdarma dostat kurz sebeobrany....
jana 14:06 24.08.2013
no konecne!! skoda, ze takovych senioru neni vic!