Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zpravodajský portál TN.cz spouští novou aplikaci, díky které se přes mobilní telefony a tablety dostanete ke zpravodajství TN.cz a zpravodajským pořadům TV Nova.

Stáhněte si novou mobilní aplikaci TN.cz! Dozvíte se vše jako první

Nová mobilní aplikace TN.cz
Nová mobilní aplikace TN.cz
aktualizováno 05.04.2016, 16:17 | 05.04.2016, 16:17 | TN.cz

Zpravodajský portál TN.cz spouští novou aplikaci, díky které se přes mobilní telefony a tablety dostanete ke zpravodajství TN.cz a zpravodajským pořadům TV Nova.

Nová aplikace přináší aktuální zprávy a také velké množství videí. Je dostupná na všech mobilních zařízeních s operačními systémy iOS a Android. Uživatelé si mohou nechat zasílat pravidelné oznámení o nejaktuálnějším dění, aby tak byli vždy a všude informování o tom nejdůležitějším.

 

Aplikace navíc umožňuje uložit články a později si je přečíst bez připojení k internetu. Má zcela nový a moderní design a spoustu užitečných funkcí. V aplikaci najdete zprávy z domova i ze světa, sportovní výsledky, ale i zajímavosti ze společnosti. Zkrátka když ji budete mít ve svém mobilním zařízení, dozvíte se vše jako první.

 

"Jsme rádi, že fenomén Televizních novin bude našim divákům opět o něco blíže. Moderní design, intuitivní uživatelské prostředí a neomezený přístup k informacím – to jsou základní pilíře aplikace, na které se mohou naši diváci těšit. V následujících měsících chystáme další novinky a moderní vychytávky, které budeme postupně našim divákům představovat,“ říká Martin Švehlák, ředitel sekce zpravodajství skupiny Nova.

 

Přes aplikaci mohou diváci také posílat fotografie nebo videa do redakce zpravodajství TV NOVA a podílet se tak na tvorbě Televizních novin. Uživatelům, kteří již používají starší verzi aplikace, se buď automaticky aplikace aktualizuje na verzi novější, nebo si mohou aplikaci aktualizovat - záleží na nastavení telefonu.

 

Kdo ji ještě v mobilu či tabletu nemá, může si ji stáhnout na Google Play a App Store a také na speciální stránce zde: tn.cz/aplikace Pozor! Aplikace je plně kompatibilní s OS Android 4.0 a iOS 9.0 a jejich vyššími verzemi.

 

QR kód pro telefony a tablety s Androidem (Samsung, Lenovo, HTC, Huawei, Sony)

Aplikace - QR kód - Android

 

QR kód pro telefony a tablety s iOS (iPhone, iPad)

Aplikace - QR kód - iOS

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

pilojan@post.cz 13:49 17.04.2016
nejdeme prehravani mam jen zvuk a obraz ne dekuji za odpoved.