Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dluhy vám přerůstají přes hlavu? Už týden před výplatou nevíte, jak vyjít s pěnezi? Zkuste ušetřit za běžné výdaje. Naši odborníci vám pomůžou!

Trápí vás dluhy, nevyjdete s penězi? Víme, jak z toho!

peníze
zdroj: Thinkstockphotos peníze
aktualizováno 20.08.2013, 11:02 | 20.08.2013, 11:02 | doma.cz/red

Dluhy vám přerůstají přes hlavu? Už týden před výplatou nevíte, jak vyjít s pěnezi? Zkuste ušetřit za běžné výdaje. Naši odborníci vám pomůžou!

Už vás nikdo nenapálí. Odborníci z Finančního rádce vám ochotně poradí v oblasti financí. Nevíte si rady se změnou dodavatele energií? Trápí vás dluhy? Chcete refinancovat hypotéku? Máte otázky k pojištění? Konzultujte svoje problémy s experty na dané téma.
 

 

Ne nadarmo se říká: líná huba, holé neštěstí. Nebojte se požádat o radu odborníky na slovo vzaté. Finanční rádce pro vás spouští online poradnu. Možná ani netušíte, že váš palčivý problém má snadné a rychlé řešení. Obrátit se na profíky přes finance může úplně každý a navíc zdarma.
 

 

Poradci poskytují konzultace z těchto oblastí:
- energetika (elektřina, plyn)
- úvěry, půjčky, konsolidace
-  hypotéky a refinancování
- kreditní a debetní karty
- oddlužení
- běžné i spořicí účty
- pojištění vozidel
- pojištění osob (cestovní, úrazové, životní)
- penzijní spoření

 

K dispozici jsou vám kvalifikovaní lidé, kteří mají rozsáhlé znalosti ve svých oborech. Přesvědčte se v internetové poradně na Finančním rádci.

 

Postup je jednoduchý. Vyberete si příslušnou kategorii, které se dotaz týká a položíte otázku. Čím konkrétnější budete, tím lépe vám odborník bude schopný poradit. Naprostá diskrétnost je zaručena. Nezapomeňte vyplnit kontakt, protože odpověď obdržíte rovnou na váš soukromý email.

 

Než položíte dotaz, podívejte se na nejčastěji pokládané otázky. Naleznete je v příslušných kategoriích.

 

 

Částečně lze finanční problémy řešit i levnějším nakupováním na internetu. Eshop YOOPY.cz Vám nabízí oblečení, spodní prádlo, parfémy nebo produkty z drogerie s možností ušetřit. Dopravné je pouze 79 Kč.

 

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Martina 08:08 08.09.2013
DOSTUPNÉ BYDLENÍ

Potřebujete nebo chcete vlastní střechu nad hlavou ? Ale neprojdete registry, nemáte dostatečný příjem a sami moc dobře víte, že na hypotéku můžete rovnou zapomenout ?
Máme pro vás řešení.
Získejte to, po čem tak toužíte. Bez dluhů, akontací a splácení půjček.
Ano, řešení existuje.
Více informací na : www.e-obchodrsv.cz
Do kolonky "Váš sponzor ( jeho ID )" vepište ID 130904012