Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jeden výrazný vkusný doplněk dokáže celému interiéru dodat ten správný šmrnc! Soustřeďte se na nadčasové elegantní a vkusné doplňky, které potěší každé oko!

Trendy v bytových doplňcích: Velkolepý návrat tapet!

aktualizováno 30.06.2011, 05:24 | 30.06.2011, 00:00 | doma.cz / ina

Jeden výrazný vkusný doplněk dokáže celému interiéru dodat ten správný šmrnc! Soustřeďte se na nadčasové elegantní a vkusné doplňky, které potěší každé oko!

Barvy stěn, nábytek i osvětlení vnímá každý jako celek, proto by měl interiér působit co nejvíce komplexně a harmonicky. To, co nakonec nejvíce zaujme, bývají často jednotlivé doplňky. Volbou těch správných vnesete do místnosti noblesu a eleganci, naopak pár nevkusných bytových doplňků může zhatit celkový dojem z jinak příjemného pokoje.

 

 

Tapety tak trochu jinak

 

Pamatujete se na svoji dětskou tapetu a nevzpomínáte na ní úplně s láskou? Možná byste měli přehodnotit svůj postoj. Trendy designové tapety se staly luxusní záležitostí. In jsou velké jednoduché motivy, čisté ladné linie a jemné barvy.

 


ČTĚTE TAKÉ:


Jak si zařídit útulnou pracovnu

Trendy v bytových doplňcích – jedinečná křesla!

 

 

Pokud chcete znovu objevování tapet vyzkoušet postupně, v každém interiéru se budou bezvadně vyjímat samolepící tapetové dekorace v abstraktních tvarech, květinových motivech, či zvířecí animace do dětských pokojíčků!
Nebo výraznou tapetou ozdobte pouze jednu stranu, ideálně tu, nakterou dopadá nejvíce světla a nechystáte se na ní umístnit poličky a tucet rámečků z rodinného alba! Retro styl tapet by měl ladit s celkovým pojetím interiéru.

 

Stylové tapety
(Foto: Oficiální zdroj)


Do ložnice se naopak hodí narůžovělé, namodralé či béžové tóny. Pestrá smět, ale v jemných měkkých obrysech květů budou vypadat romanticky a nevšedně. Nábytek i povlečení zvolte jednoduché a máte vystaráno!

 


Rostlinné motivy a obzvláště velké listy působí dobře na smetanovém podkladu. Zajímavou atmosféru propůjčí kuchyni a obývacímu pokoji. Zkrášlit s nimi můžete i prostornou vstupní halu.
 

 
17 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře