Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už ve středu se na televizní obrazovce TV Nova odehraje kulinární peklo. Soutěžící najdou v bedýnce s překvapením různé druhy brouků, švábů a housenek.

Červi a švábi na talířích v MasterChef Česko. Porotě se zvedal žaludek! VIDEO

Vložit video na:

aktualizováno 26.02.2019, 17:05 | 26.02.2019, 17:05 | doma.cz

Už ve středu se na televizní obrazovce TV Nova odehraje kulinární peklo. Soutěžící najdou v bedýnce s překvapením různé druhy brouků, švábů a housenek.

Honza Punčochář se nechal několikrát slyšet, že hmyz je jediná surovina, kterou není schopen pozřít. Při ochutnávkách si tedy pomáhal představou jiných jídel. „Je to telecí řízek,“ říkal si, ale moc to nepomohlo. Porotci si dokonce od produkce vyžádali nádoby pro případ, že by se jim udělalo špatně.

 

Červi a švábi na talířích v MasterChef Česko. Porotě se zvedal žaludek! - 4
(Foto: TV Nova)

 

Stejně jako jeho kolega se i Přemek tohoto úkolu děsil. Představa, že musí ochutnat třináct jídel z brouků a švábů byla pro něj doslova mučivá. Když začal ochutnávat, jeho výraz mluvil za vše. „Asi jsem čekal, že to bude horší, je to dobře křupavé. Čekal jsem, že tam na mě něco vystříkne a nevystříklo nic,“ přiznal nejmladší z porotců soutěžícímu Honzovi, který připravil těstoviny plné hmyzu.

 

Červi a švábi na talířích v MasterChef Česko. Porotě se zvedal žaludek! - 2
(Foto: TV Nova)

 

Komu se nakonec podařilo připravit nejlepší jídlo z této zvláštní ingredience? A jaká byla druhá výzva? To se dozvíte už tuto středu ve 21:35 na TV Nova.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře