Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ve středu večer můžete sledovat další díl kuchařské show MasterChef Česko. Šestnáctka nejlepších kuchařů se tentokrát postaví velmi kuriózní výzvě.

MasterChef Česko: Noční můra Přemka Forejta – býčí žlázy! Fyzická bolest při ochutnávání!

Vložit video na:

aktualizováno 06.02.2019, 11:45 | 06.02.2019, 11:45 | doma.cz

Ve středu večer můžete sledovat další díl kuchařské show MasterChef Česko. Šestnáctka nejlepších kuchařů se tentokrát postaví velmi kuriózní výzvě.

První bedýnka s překvapením odhalí i opravdu nepříjemné suroviny. Bankéř Petr má k býčím žlázám, které si vylosoval, doslova odpor. "Tahle surovina je moje noční můra. Je to vlastně jediná surovina, ke které mám psychický blok," přiznal Petr s nechutí.

 

MasterChef Česko: Noční můra Přemka Forejta – býčí žlázy! Fyzická bolest při ochutnávání! - 2
(Foto: TV Nova)

 

Býčí žlázy jsou i nenáviděnou surovinou nejmladšího z porotců Přemka Forejta. V show MasterChef Česko je musel ochutnat vůbec poprvé.

 

MasterChef: Tajemný box - neobvyklé ingredience - 1
(Foto: TV Nova)

 

"Vy jste to poprvé vařil, já jsem to poprvé chutnal. Děsně to bolí! Už to asi ochutnávat nechci,“ přiznal Přemek, který veřejně zároveň přiznává, že je odpůrcem vaření a konzumace zvířecích genitálií.

 

MasterChef: Tajemný box - neobvyklé ingredience 8
(Foto: TV Nova)

 

Podívejte se, jak soutěžící připravoval býčí žlázy:

 

Jaké další kuriózní suroviny se ještě objeví pod bedýnkou s překvapením? Nenechte si ujít premirérový díl MasterChef Česko ve středu ve 21:35 na Nově!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

dercy09 13:49 09.02.2019
Jmenuji se Darci Lyne. Jedná se o velmi šťastný den mého života díky pomoci, kterou mi doktor .nosakhare pomohl získat zpět svého bývalého manžela s kouzlem lásky a magie. Byl jsem ženatý po dobu 6 let a bylo to tak hrozné, protože můj manžel opravdu podváděl a hledal rozvod, ale když jsem narazil na Dr..nosakhare e-mail na internetu o tom, jak pomohl tolik lidí dostat své ex zpět a pomoci opravit vztah a dělat lidi šťastný ve svém vztahu. Vysvětlil jsem svou situaci a pak jsem hledal jeho pomoc, ale podle mého největšího překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případem a že teď slaví, protože se můj manžel úplně změnil k lepšímu. Vždycky chce být po mém boku a nemůže bez mého daru dělat nic. Opravdu se těším svému manželství, což je velká oslava. Budu pokračovat v svědectví na internetu, protože Dr. Nosakhare je pravým kouzelníkem. POTŘEBOVAT POMOC? KONTAKT
  -Email - blackmagicsolutions95@gmail.com
můžete jej také přidat do aplikace Whats-app: 2349083639501
On je jediná odpověď na váš problém a přináší vám pocit spokojenosti ve vašem vztahu. A je také dokonalý ve vašem vztahu.
chcete svůj bývalý zpátky?
politické ambice?
Bezdětné řešení problému?
Řešení finančních problémů?
Tmavé kouzelné síly?
řešení nemoci a nemoci těla
Všechny typy řešení problémů astrologií?
Řešení problémů s rozvodem?
shtfgwjjwhw