Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Soutěžící pořadu MasterChef Česko budou v jedenáctém díle vařit pro 60 českých vojáků. V polní kuchyni se strhne boj o postup do dalšího kola!

Šárka jako kapitán. Tým není s jejím vedením spokojený, najde ale i zastánce!

Vložit video na:

aktualizováno 20.03.2019, 17:55 | 20.03.2019, 17:57 | TV Nova

Soutěžící pořadu MasterChef Česko budou v jedenáctém díle vařit pro 60 českých vojáků. V polní kuchyni se strhne boj o postup do dalšího kola!

Kapitánka červených Šárka nevyvolává ve svém týmu příliš velkou důvěru. „Uvidíme, jak moc je Šárka silný lídr. Já myslím, že moc ne,“ přiznal Mirek, který by se raději viděl ve druhém týmu. Ale hra je hra a Mirek se do toho nakonec opře a tým modrých výrazně oslabí. Vezme jim téměř všechny suroviny, které ke svému receptu potřebují.


MasterChef: Miroslav Polák - 11. díl armáda
(Foto: TV Nova)


S vedením kapitánky Šárky není spokojená ani kartářka Ester: „Šárka je taková, že když něco dělá, tak přestane vnímat okolní svět.“ Bankéř Petr má ale jiný názor: „Já jsem hrozně rád, že jsem u Šárky. V týmu jsou lidi, kterým kuchařsky věřím, a mám chuť vyhrát.“


MasterChef: 11. díl armáda Ester a Šárka
(Foto: TV Nova)


„Já jsem dělala, co jsem mohla, ať mě kritizují jako kapitána, ale jídlo ať je dodělané a všichni vojáci mají co jíst,“ zhodnotila svůj výkon nakonec Šárka. Podaří se Šárce přesvědčit svůj tým a dovést jej k vítězství?

 

Další díl MasterChef Česko už ve středu 20. března 2019, ve 21:40 na TV Nova.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře