Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Milé dámy, ruku na srdce: jsou věci, které nesneseme, netolerujeme a nepřipustíme. A z toho plyne, že jsou tudíž věty, které nevyslovíme.

10 vět, které žena opravdu NIKDY neřekne

aktualizováno 13.02.2012, 00:00 | 13.02.2012, 00:00 | doma.cz/em

Milé dámy, ruku na srdce: jsou věci, které nesneseme, netolerujeme a nepřipustíme. A z toho plyne, že jsou tudíž věty, které nevyslovíme.

Od chlapů se lišíme nejen některými tělesnými znaky - ale to nám už vysvětlili učitelé přírodopisu na základní škole - nýbrž i způsobem myšlení. Myslíme zkrátka jinak! Raději zde nebudeme rozebírat, zda hůře, nebo lépe. Jinak! A tady máme seznam vět, které neříkáme a asi ani říkat nebudeme.

 

1. Tak si dej, miláčku, to desáté pivo, to ti neuškodí, vždyť obsahuje zdravý vitamin bé!

 

Slyšeli jste někdy ženský hlas, jak toto s úsměvem sděluje namol opilému partnerovi? Pokud ano, nejednalo se o ženu, ale o převlečeného chlapa!

 

2. Rychle, podívej se na támhletu blondýnu, to je kočka, co?

 

Ve skutečnosti chlap tu kočku omrkne sám, nikdo ho k tomu pobízet nemusí. A partnerka si ho změří přísným pohledem, vzdychne a zavrtí hlavou. Údernější partnerka ještě k tomu štěkne: "Kam čumíš? Koukej koukat jinam!"

 

 

3. Jak se tak na sebe dívám, mám ze sebe radost: zdá se, že opravdu nejsem tlustá.

 

V tomhle jsme opravdu prokleté, posedlé či prostě divné. Toto si spokojeně nezamumlá ani skutečně štíhlá žena. Zřejmě se bojí, že by se rouhala, či tak nějak...

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 vět, které chlap bohužel NIKDY neřekne

VÁŠ PŘÍBĚH: Manželovu milenku jsem našla v koupelně

Nejodpornější jídla vašeho života

 

4. Přijď domů, v kolik chceš. Máš tak náročnou práci, nadřeš se jako kůň, tak proč by sis po večerech neužil trochu zábavy?

 

Ve skutečnosti se ozve něco jako: "A v kolik teda přijdeš domů? Doufám, že to nedopadne jako minule! Přinesli tě druhej den v poledne a měl jsi na sobě cizí kalhoty!"

 

5. Jen klidně nechávej, miláčku, to záchodové prkénko nahoře, vypadá to náhodou docela roztomile.

 

Nevypadá to roztomile, vypadá to příšerně! To je taková námaha dát prkénko pak zase dolů? To by snad pochopil a dělal i lachtan!

 

6. Už jsi dlouho nebyl přes víkend někde s kamarády. Proč si zase neuděláte nějakou báječnou pánskou jízdu?

 

Ani náhodou! O víkendu se půjde na operu, abys věděl!

 

7. Nebaví mě si pořád dokola kupovat další a další nesmyslně drahé boty. Rozšiř si místo toho tu svou unikátní sbírku dýmek.

 

Tak o tomhle se možná chlapům v noci zdá, ale když se ve dne probudí, skutečnost je naprosto opačná. Sbírka dýmek se nerozšiřuje, ale v předsíni kralují nové nesmyslně drahé rudé střevíčky. S nimi se kamarádí ten nový červený kabátek (na věšáku) a červené šatičky (ve skříni).

 

 

8. Panebože, proč ti dělá sekretářku stokilová bába s postavou tuleně? Pořiď si místo ní sexy osmnáctiletou blond kočku, ať se můžeš zase začít těšit do zaměstnání.

 

Jedině stokilová sekretářka s postavou tuleně dá stálé partnerce pocit, že je vše v pořádku!

 

9. Bloudíme tady jako pitomci. Podej mi mapu, jen do ní mrknu a to trápení rázně ukončím.

 

Tady je bohužel všeobecně známá ženská slabá stránka. Mapu zpravidla držíme vzhůru nohama a když nás na to muži upozorní a my ji máme před sebou již v optimální poloze, vidíme zas jen ty hloupé barevné čáry.


10. Na dovolenou k moři už jezdí jenom zastydlí puberťáci. My si vezmem batohy a půjdem po stopách slavných bitev od husitů po současnost, co říkáš?

 

Jenom absolutní pomatenec by o dovolené stopoval slavné bitvy, když je možnost válet se na pláži!

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

marta 08:29 15.02.2012
Musím říct, že se tedy zcela vymykáme tomuto článku. Protože ve chvíli, kdy dáte svému protějšku pocit, že s vámi může mluvit o čem chce a nestydí se nebo mu to není proti srsti, zamiluje si Vás natolik, že Vás už nikdy neopustííí, stačí mu dát najevo, jak jste výjmečná a sebevědomá.
Katy 21:42 13.02.2012
s tou mapou to není pravda, vyznám se v ní dobře...x) ale jinak je pravda, že ostatní věty bych asi neřekla...
L. 21:15 13.02.2012
Bod 2. je pro mně celkem běžné věc, pokud máme z přítelem stejný vkus na ženy. Bod 4. klidně ať přijde až ráno, jen ať mně nebudí. Bod 5. to jsem nikdy neřešila, nahoře nebo dole, tak ho prostě sklopím když je třeba. Je to náš záchod a naše bakterie, horší je když je prkýnko na záchodech někde v obchoďáku. Bod 6. ať si klidně jede, já budu mít na víkend klid a budu si moct zajít s kamarádkama někam ven. Bod 9. když jedu někam kde to neznám tak mám u sebe mapu a běžně mobil kde se dají mapy vyhledat. Není problém se do ní podívat. Bod 10. nerada cestování z batohem, ale bitvy jako samotné mně zajímají. Takže proč by ne každý víkend na jedno místo hezky autobusem nebo autem.

Jak tak na to koukám tak jako obvykle asi nejsem žena. V porodnici to zřejmě spletli, měla bych se jít reklamovat. :-D
Leonie 18:06 13.02.2012
Takhle jsem se už dlouho nezasmála. Jj, vše je bohužel 100% pravda :oDDD
luksa2.2.2 15:12 13.02.2012
2. Rychle, podívej se na támhletu blondýnu, to je kočka, co?

no tak toto ta ma rekne (koukej ta ja pekna co) XD
Veronika 15:09 13.02.2012
Zvláštní, tak 4 věty jsem už řekla několikrát a ani to nebolelo..:)
Bonnie 12:00 13.02.2012
Tenhle článek je stejný nesmysl, jako byl před časem ten o tom, co nikdy neřekne chlap. A nebo jsme s manželem nenormální, protože jsme v obou článcích našli věty, které jeden nebo druhý občas říkáme.
Nicolle 11:43 13.02.2012
Nevím, ale tento článek mi přijde celkem nesmyslný...omlouvám se za upřímnost, ale nemohu si pomoci.
11:26 13.02.2012
Tak já asi nejsem ženská, ale ufon :-)
Jsem ráda, když občas "vypadne" na víkend s kamarády, nekupuju zbytečné boty (navíc rudé lodičky), v mapách se vyznám, a raději na dovolenou s batohem, než k moři... A opravdu nejsem tlustá :-D
Tak kde je chyba??? :-)
miska 10:26 13.02.2012
tak jsem řekla všechny věty až na tu novou sekretářku... a na ty dýmky, nikdo nekouřil dýmky a já si nekupuji drahé boty :)
1 2