Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pozor na sexuální loudily. Víme, jak lákají své oběti!

7 NAIVNÍCH VĚT, které vás mají dostat do postele. POZOR!

Šeptání
zdroj: Thinkstockphotos Šeptání
aktualizováno 01.02.2013, 00:00 | 01.02.2013, 00:00 | doma.cz/em

Pozor na sexuální loudily. Víme, jak lákají své oběti!

Dejte si velký pozor na následující věty. Muži je používají v případě, kdy vás chtějí obelstít a dostat do postele. A vy byste pak mohla trpce litovat... Předvedeme vám ty nejčastější a nejotřepanější fráze, jejichž úkolem je dostat vás do postele - a nic více, nic méně...

 

Většina mužů, dostává-li chuť na sex, záměrně lže. Nabídnou vám zdánlivě nevinnou aktivitu a vy pak s úžasem zjistíte, že se ocitáte přímo uprostřed postele - aniž byste to měla v úmyslu. Jak předejít takovým nemilým překvapením? Vždy když uslyšíte návrhy podobné těm níže, zbystřete!

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Tajně jsem sledovala svého milého... To byl šok!

VÁŠ PŘÍBĚH: Vášnivé noci s ženatým šéfem. Měl sexy zadek!

 

 

1. Umírám vedrem, nepůjdeme na chvíli ven?

 

Určitě jste takovou větu už zaslechla - na diskotéce, v baru či na mejdanu. Pokud jste souhlasila, jistě víte, v jakém duchu se nesla procházka. Určitě jste se nedívali na hvězdy - že ne?

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Porod byl pekelný! Bojím se mít druhé dítě!

 

2. Mám skvělý film, ten musíš vidět!

 

Sledování filmu může být výbornou záminkou k postelovým hrám se silně erotickým podtextem. Anebo si opravdu myslíte, že ten pán byl předtím, než vyslovil zmíněnou větu, ve videopůjčovně pro novou várku filmových trháků?

 

 

3. Večeři si dáme u mě doma, co říkáš?

 

Asi se nechce předvést jako mistr kuchař. Pravděpodobně si nechá jídlo dopravit donáškovou službou. A možná ani to ne. Spíše doufá, že až dorazíte k němu a on rozsvítí svíčky, pustí hudbu a otevře lahev vína, na jídlo se zcela zapomene.

 

4. Musím vyvenčit psa, pomůžeš mi?

 

Pozor, toto je zvlášť lstivé. Zdánlivě se jedná o zvířátko, ve skutečnosti jde zas jen o to jedno. Je všeobecně známo, že ženy milují pejsky. Svůdce předpokládá váš bouřlivý souhlas. Mějte se na pozoru!

 

 

5. Chci se jen přitulit

 

Tak už jste naletěla, jste v jeho domácnosti a on žadoní, že by se rád "jen přitulil". Jenže v mužské řeči to znamená: chvilku se budeme tulit a potom... dojde i na všechno ostatní. Řečem o tulení nikdy nevěřte!

 

6. Sex na první schůzce? To není můj styl!

 

Když vám toto poví a poté vás zve k němu jen na čaj a krátké popovídání, můžete mu věřit - spíše mu ale nevěřte. Je to prohnaný lišák a chystá na vás léčku. Kdyby mluvil pravdu a sex na prvních schůzkách nevyhledával, nezval by vás přece k sobě, tvrdí server myzeny.sk

 

7. Není mi dobře, pojďme na vzduch

 

Naprosto nejzákeřnější výpad, vysloveně vyděračský. Kdyby mu nebylo dobře, dělal by daleko větší scény, však znáte chlapy. Tuto větu jen tak tiše a nedbale prohodil a táhne vás ke dveřím. Nic mu není. Je to jen lhář, podvodník a sexuální loudil. 

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Bára 08:38 01.02.2013
Ve videopůjčovně??? :D Jak starý to, proboha, je?? :D