Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Bývalí partneři se někdy chovají jako dotěrné vosy. Vezmou si do hlavy, že se k vám chtějí vrátit, a vy máte rázem problém. Proto je lepší chovat se před nimi opatrně.

8 vět, které neříkejte před bývalým

aktualizováno 03.03.2012, 00:00 | 03.03.2012, 00:00 | doma.cz/em

Bývalí partneři se někdy chovají jako dotěrné vosy. Vezmou si do hlavy, že se k vám chtějí vrátit, a vy máte rázem problém. Proto je lepší chovat se před nimi opatrně.

Jste ráda, že jste se ho zbavila, byl neuvěřitelně nesnesitelný. Gratulujete si, že už máte to svízelné životní období za sebou, a radujete se z nových začátků. Minulost je v propadlišti času, aspoň si to myslíte.

 

A pak se najednou objeví bývalý partner a nedá jinak, než že spolu musíte na kávu, na procházku, do hospody. Tvrdí, že jste přece přátelé a mezi přáteli je to běžné. Jenomže... vidíte mu na očích, že má docela jiné úmysly. Dejte si pozor a v žádném případě před ním neříkejte nebezpečné věty. I kdyby byly sebepravdivější.

 

1. Někdy mám chuť ti zavolat

 

Zakázaná věta. I kdyby to byla nastokrát pravda. Ta věc už je ukončená a chuť zavolat mu musíte potlačit. Jen si vzpomeňte, jaký je to pitomec.

 

2. Vzpomínáš, jak jsme tehdy... (spadli do potoka, jedli brouky, zvraceli na kolotoči, opili se rumem...)

 

Takové vzpomínky ovšem patří do starého železa. Žijte přítomností a vygumujte si z hlavy nesmysly. Těmito řečmi mu jen nahráváte. Odpoví: A ty vzpomínáš na ten romantický večer, večeřeli jsme pod hvězdami, šumělo moře a v dálce jako by zpíval Lennon... a budete zase v háji!

 

 

3. Ty náušnice, cos mi tehdy koupil, pořád nosím

 

Chyba! Dárky a fotografie vraťte nebo se jich zbavte. Žádné náušnice, prstýnky z pouti (zlato si ale nechte, to dá rozum) a podobné nesmysly nenoste. Minulost umřela, ať žije přítomnost.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Tchyně opatřila mému muži milenku!

Jak sehnat chlapa. Radí Iva Frühlingová

VÁŠ PŘÍBĚH: Slečna na hlídání mi svedla manžela

 

4. Tu knížku básní, cos mi dal k Vánocům, čtu už potřetí

 

Je chvályhodné číst básně, ale pokud vám sbírku poezie věnoval bývalý, není už vhodné s ním o tom debatovat. Poezie bývá romantická a romantika vede víte kam... do postelí a zpátky k problémům.

 

5. Nedávno jsem si na tebe vzpomněla...

 

Vzpomínkám nelze jen tak uniknout a nemůžeme si je zakázat, neb by přicházely tím spíše. Rozhodně se mu s tím však nesvěřujte, byla by to voda na jeho mlýn - a vy byste se v ní snadno utopila.

 

6. Včera jsem se opila a napadlo mě, že bych ti mohla napsat esemesku

 

Alkohol je nepřítel chladného rozumu. Pokud požíváte alkoholické nápoje a následně vás napadají romantické nesmysly, dejme tomu. Ale zásadně je neuskutečňujte a nevyzrazujte.

 

 

7. Proč my dva jsme se vlastně rozešli?

 

Protože jste ho už měla plné zuby a nepředstavitelně vám lezl na nervy, na to se přece nedá zapomenout!

 

8. Můj nový přítel nerozumí počítačům zdaleka tak dobře jako ty

 

Možná jste chodila s "ajťákem" a váš nový přítel je bagrista, který neumí notebook ani zapnout, ale zase to fantasticky umí s bagrem. Tudíž věta by klidně mohla znít i následovně: Ty nerozumíš bagrům zdaleka tak dobře jako můj nový přítel...

 
14 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

:D 11:04 20.03.2012
A vzít si to co dotyčný daroval ubohost není? To jsem totiž zažila já ;)
:D 11:04 20.03.2012
A vzít si to co dotyčný daroval ub ohost není? To jsem totiž zažila já ;)
22:30 03.03.2012
Vrátit dárek je jedna z největších ubohostí. I když už člověk s partnerem nežije, tehdy dárek dostal z lásky...a tak by se k němu měl celý život chovat.