Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je jaro, které vždy přeje lásce. Už se také třesete na novou lásku? Ale buďte opatrná. Nejdříve si prověřte, zdali je vaše známost skutečně dobrou partií.

Chcete boháče? Jak poznáte, že má peníze?

aktualizováno 12.04.2012, 12:19 | 12.04.2012, 00:00 | doma.cz/em

Je jaro, které vždy přeje lásce. Už se také třesete na novou lásku? Ale buďte opatrná. Nejdříve si prověřte, zdali je vaše známost skutečně dobrou partií.

Jistě jste si už dámy, všimly, že ulovit krasavce není všechno. Pokud dobře vypadá, blahopřejeme, ale důležité je rovněž zjistit, jak je na to finančně. A není to myšleno nijak vypočítavě, nýbrž racionálně. V USA se nejvíce manželství rozvádí právě kvůli finančním problémům. "Proklepněte" si chlapíka co nejdříve, dřív, než se s ním takzvaně zapletete...

 

 

A nejde jen o to, zda se v penězích topí, neméně důležité je, aby s nimi uměl zacházet. I na to se zaměřte. Průzkum proveďte co nejdříve, pokud možno během několika prvních schůzek. Čím bleskověji si uděláte jasno, tím lépe pro vás i pro něho.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Proč jsou milenky lepší než manželky?

Miluje vás? Poznáte to z toho, jak vás objímá

Příběh lásky Terezy Bebarové, hvězdy seriálu Ulice

 

Jak se zachová při placení v luxusní restauraci?

 

Tady samozřejmě předpokládáme, že za vás bude v restauraci platit. Vy však lstivě podotknete, že zaplatíte půlku, a vytáhnete hotovost. Tím se přesvědčíte, zda má u sebe hotové peníze či ne. Také se ho můžete eventuelně zeptat, zda a proč dává při placení přednost kreditním kartám. Tam totiž může mít dluh jako hrom!

 

Jakým jezdí vozem?

 

Pozor, i přehnaně drahý vůz může představovat cosi podezřelého. Přisvištěl pro vás honosným sportovním automobilem? A vy přitom dobře víte, že stojí teprve na začátku kariéry, že pracuje ve svém prvním zaměstnání? To může značit rozmařilost a zadluženost.

 

 

Vezete se v celkem obyčejném autíčku, a přitom jeho majitel má ve firmě velmi významnou pozici? To může znamenat sympatickou střízlivost a skromnost. Na rozmařilost si dejte dobrý pozor, pamatujte, že se nevdáváte za úchvatný automobil, ale za jeho řidiče, a pokud má dluhy, byly by úderem sňatku společné! Hrozné pomyšlení, že ano?

 

Jakou má minulost?

 

Možná že se k vám dostanou důležité informace, aniž byste je z něho musela složitě páčit. Například se okrajově zmíní, že má za sebou těžký rozvod, jehož výsledkem jsou nepříjemné finanční problémy. A máte jasno - nese si z minulosti nepříjemné zavazadlo...

 

 

Případně se ho na minulé vztahy zeptejte. Pokud se o nich zdráhá hovořit, může to znamenat, že ani v budoucnosti by nebyl schopen komunikovat o důležitých věcech a složitých rozhodnutích.

 

Jaký má telefon?

 

Nenápadně si prohlédněte jeho telefon. Je to ten nejluxusnější, nejnovější, nejmodernější typ? Zeptejte se ho, jaké jsou jeho nejoblíbenější aplikace a zaměřte se na to, zda si vybírá ty bezplatné, anebo za ně utrácí neuvěřitelné finanční částky. Pokud neúměrně utrácí, zvažte, zda je jeho vztah k penězům v pořádku. Na druhou stranu, luxusní telefon může předznamenávat luxusní gáži.

 

 

A co Facebook?

 

Facebook je samozřejmě také důležitým kriteriem. Z fotografií se dozvíte, jak se váš přítel dívá na svět, co má rád či co považuje za důležité. Pokud přibývají pouze obrázky na téma: toto jsem si koupil, tamto jsem si pořídil za tučnou sumičku, bez tohoto nemohu žít, položte si kontrolní otázku, zda jen nehromadí věci. Případně zda si náhodou nechce kupovat i své blízké.

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

realita 23:23 22.11.2016
Tohle může napsat skutečně jenom idi*t, co nemá o životě ani páru.
JK 13:09 18.06.2016
Dobrý článek až na ten telefon, drahý telefon si dnes může dovolit skoro každý jako jediný luxus. A pozor na případné budoucí dluhy, které si vezme přítelkyně na sebe a hotovost předá příteli k řešení jeho problénu s bývalou partnerkou.
A rada ženám jak se zbavit neodbytného nápadníka: Řekněte mu o půjčku vyšší částky... a už ho více neuvidíte))))
Rarach 20:25 17.06.2015
To zase psala vylizana hlava, a dalsi vylizane hlavy se tim budou ridit! Blbost svetem vladne, dobre pro nas mazane. Hlavne tak dal, aspon je videt, na kolik je ktera slepice!
Anny 17:44 15.04.2012
Tady jsou stupidní články, až to bolí...
radek 17:59 14.04.2012
Mám peníze, a chodím v teplákách !!!!!! V baru pivo a konec.....
csui 23:02 12.04.2012
takže: príde na desaťročnom aute, nechá ma zaplatiť polovičku v reštaurácii, nie je a nebol ženatý, a na facebooku má len krajinky, TAKŽE JE BOHÁČ!! :-))))