Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jsou věci, které vám muži nikdy neodpustí. Chcete-li se pomstít a partnera psychicky zdeptat, přinášíme zlomyslný seznam.

DESET VĚCÍ, kterými každého muže zaručeně zraníte

aktualizováno 11.11.2010, 00:04 | 11.11.2010, 00:01 | tvnoviny.sk/doma.cz/em

Jsou věci, které vám muži nikdy neodpustí. Chcete-li se pomstít a partnera psychicky zdeptat, přinášíme zlomyslný seznam.

1. Opustíte ho, když vás opravdu miluje

 

Muž vám dokáže odpustit spoustu prohřešků, ale když mu dáte "kopačky" v době, kdy jeho city vrcholí, nikdy v životě na to nezapomene. Milující muž je totiž přecitlivělý a jakmile ho opustíte, jeho ego je poničeno. Dvě věci totiž mužům zraňují sebevědomí nejvíce: přijdou-li o milovanou práci či milovanou ženu. A opustí-li ho tato kvůli jinému muži, jedná se už o vyloženou katastrofu. Jsou-li ještě ke všemu ve hře děti a manželský svazek, muž to považuje za životní selhání.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Recept na šťastné manželství podle celebrit

VÁŠ PŘÍBĚH: Tchyně nám asi zničí manželství

 

2. Dozví se o vaší nevěře

 

Pokud je nevěrný muž, nedokáže to skrývat tak rafinovaně, jako to skrývají ženy. Chcete-li ho cíleně zranit, nevěra je ten nejzaručenější způsob.

 

3. Flirtujete s jeho nejlepším kamarádem

 

Toto je skutečně osvědčený a vyzkoušený recept, jak ho rozčilit. Pokud jeho nejlepší kamarád vypadá k světu a vy si s ním dobře rozumíte, funguje tu jistá chemie, úspěch máte zaručený. Chcete vyvolat žárlivou scénu? Tímto způsobem ji vyvoláte. A nebojte se, pokud jsou to skuteční kamarádi, jejich přátelství kvůli ženě pravděpodobně neskončí.

 

4. Vysmíváte se jeho práci

 

Muž, který má dobrou a slušně finančně ohodnocenou práci, se i dobře cítí, jeho sebevědomí vzrůstá, mindráků ubývá. Když si však jeho práce nevážíte a dáte mu to znát, muž znejistí. Nedejbože, pakliže vyděláváte víc než on a zdůrazňujete to. To je velká potupa. Nevážíte-li si jeho práce, mezi řádky dáváte najevo, že si nevážíte ani jeho samotného.

 

5. Dáte mu najevo, že sex s ním je nuda

 

Nejzranitelnější místo každého muže bez výjimky. Budete-li při sexu s ním zívat, znuděně zírat do stropu či ležet jako unavený jezevčík, jeho sebevědomí utrpí velikou ránu. Mnohdy jen těžko napravitelnou.

 

 

6. Děláte si legraci z jeho "mužské chlouby"

 

"Chudáček maličký, ten je ale neviditelný!" Pokud nechcete muže psychicky zcela vyřídit, takové věci mu neříkejte. Jestli vám na něm záleží, neposmívejte se jeho nejdůležitějšímu orgánu. Na ničem totiž mužům nezáleží víc!

 

7. Shazujete jej před kamarády

 

Kamarádi jsou pro muže velmi důležití. Tolik věcí s nimi podniká: chodí s nimi na pivko či na kulečník, na tenis, na skleničku, na kus řeči, na motocyklové závody. Když z něho budete dělat před jeho kamarády "vola", velice jej zraníte a on začne horečně uvažovat o tom, že by vás měl vyměnit za zdvořilejší dívku, která jeho kvality patřičně ocení.

 

8. Je vám absolutně lhostejný

 

A to platí pro obě pohlaví naprosto stejně: nejvíce nám vadí lhostejnost, nezájem. Nic nebolí více než to, že se o partnera nezajímáte, je vám takzvaně ukradený. Více než křik, hádky a výčitky zraňuje naprostá lhostejnost.

 

9. Nechcete se s ním milovat

 

Když ho bez vysvětlování odmítáte, znejistí a ptá se sám sebe: Ona už mě nemiluje? Sexuálně ji nepřitahuji? Má někoho jiného? Kde jsem udělal chybu? Jsem tak špatný milenec?

 

10. Opustíte ho bez vysvětlení

 

To se nedělá. Měli jste se rádi, prožili jste spolu určité důležité období, a tak se sluší vysvětlit, proč to skončilo, proč odcházíte. Zmizet bez vysvětlení je veliká bezohlednost, partnera budou trápit nezodpovězené otázky dlouhá léta...

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

marci 02:53 29.01.2011
Takze kdyz zena neuda duvod rozchodu s nim tak je to spatne ..
Ale kdyz muz neuda duvod, nezveda telefony a neodpovida na sms tak je to vporadku ..
anymousovy 14:26 17.11.2010
to samí platí i o ženách né?anonymousy tady nemáš co dělat!!!když se ti tu nelíbí tak vypadni
Ema 08:13 16.11.2010
35 let jsem chodila s jedním mužem,pak jsme se vzali a on mě 2x uhodil,co na to říct?Jsme rozvedeni a život je v háji.Tak nevím jestli muži přemýšlí ,když jsou schopni uhodit stařenku.
Anonymus D 18:25 12.11.2010
Děkujem holky jsem tu náhodou kvuli souteznimu hlasu mne poprosila nejak zena na lide kliknul jsem na tenhle odkaz a nestacim se divit tohle můžou dělat jenom mrchy (můj názor)
hela 19:57 11.11.2010
no jsou to chudáčkové jen abychom jim neukřivdili
Lenka M. 10:07 11.11.2010
Jak tak koukám tak pro ty chlapi musíme mít neskutečné pochopení ,aby jsme se jich náhodu nedotkli :)))))