Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na staré klasické parkety můžete pomalu zapomenout. Před nedávnem se rozrostl trend Epoxidových podlah. Líbí se vám?

Epoxidové podlahy. Nový trend nebo kýč?

Epoxidová podlaha - 4
zdroj: facebook.com Epoxidová podlaha - 4
aktualizováno 20.04.2016, 00:02 | 20.04.2016, 00:02 | dne

Na staré klasické parkety můžete pomalu zapomenout. Před nedávnem se rozrostl trend Epoxidových podlah. Líbí se vám?

Už nechcete mít doma klasickou dřevěnou podlahu? Pomocí epoxidové podlahy si můžete z vašeho domova hravě vykouzlit mořský svět nebo rozkvetlou louku.
 

Epoxidová podlaha patří mezi nejrozšířenější lité podlahy. Neslouží pouze jako estestická úprava povrchu, ale především ho i chrání. Je mnoho variant, jak můžete právě epoxidovou podlahu položit, záleží pouze na vkusu.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Korková podlaha je výhodnější než dřevěná
Jak vybrat vhodnou podlahu do kuchyně
Tajemství domu u jezera

 

Někomu se to zdá příliš kýčovité, ale tyto podlahy si ve světe našly už mnoho obdivovatelů. Zaujal vás nový trend, nebo se budete raději držet staré osvědčené klasiky?

 

Fotogalerie

1 / 9 Otevřít fotogalerii

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Barča 19:23 15.10.2019
Musím se přiznat, že o něčem takovém jsem teda ještě nikdy neslyšela. Nicméně musím uznat, že to vypadá velmi zajímavě. To my doma máme všude klasickou laminátovou podlahu. Nechávali jsme si ji dělat minulý rok od https://www.floor-experts.cz/ a musím říct, že zatím jsem s ní maximálně spokojená.
Ľuboš 11:33 03.12.2018
Dobrý deň prajem. Naša firma sa zaoberá výrobou takýchto podláh. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel: 0948971515 alebo na email: podlahy@liatepodlahy.art Tak tiež podrobné informácie nájdete na www.liatepodlahy.art
Karla Jablunkova 01:22 30.04.2018
Jako kýč to rozhodně nevypadá. Podle mě to vypadá nádherně. Určitě bych si něco takového dokázala doma představit. Kdybych už doma neměla betonové podlahy od http://www.urbanek-bp.cz/ tak bych nad něčím takovým určitě přemýšlela.
Honza 15:48 13.06.2016
Zdravím, mě by zajímalo, jak je tato podlaha náchylná na poškrábání. Má něco do sebe - třeba do koupelny se hodí. No jediné co, tak to poškrábání. Nebo stačí pod nábytek třeba tyto kluzáky: http://www.acomponents.cz/Dokoncovaci-prvky/Kluzak... Tady: http://www.ceskykutil.cz/domacnost/podlahy/co-dela... jsou pak nějaké další tipy. Třeba se vám hodí.