Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na staré klasické parkety můžete pomalu zapomenout. Před nedávnem se rozrostl trend Epoxidových podlah. Líbí se vám?

Epoxidové podlahy. Nový trend nebo kýč?

Epoxidová podlaha - 4
zdroj: facebook.com Epoxidová podlaha - 4
aktualizováno 20.04.2016, 00:02 | 20.04.2016, 00:02 | dne

Na staré klasické parkety můžete pomalu zapomenout. Před nedávnem se rozrostl trend Epoxidových podlah. Líbí se vám?

Už nechcete mít doma klasickou dřevěnou podlahu? Pomocí epoxidové podlahy si můžete z vašeho domova hravě vykouzlit mořský svět nebo rozkvetlou louku.
 

Epoxidová podlaha patří mezi nejrozšířenější lité podlahy. Neslouží pouze jako estestická úprava povrchu, ale především ho i chrání. Je mnoho variant, jak můžete právě epoxidovou podlahu položit, záleží pouze na vkusu.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Korková podlaha je výhodnější než dřevěná
Jak vybrat vhodnou podlahu do kuchyně
Tajemství domu u jezera

 

Někomu se to zdá příliš kýčovité, ale tyto podlahy si ve světe našly už mnoho obdivovatelů. Zaujal vás nový trend, nebo se budete raději držet staré osvědčené klasiky?

 

Fotogalerie

1 / 9 Otevřít fotogalerii

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ľuboš 11:33 03.12.2018
Dobrý deň prajem. Naša firma sa zaoberá výrobou takýchto podláh. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel: 0948971515 alebo na email: podlahy@liatepodlahy.art Tak tiež podrobné informácie nájdete na www.liatepodlahy.art
Karla Jablunkova 01:22 30.04.2018
Jako kýč to rozhodně nevypadá. Podle mě to vypadá nádherně. Určitě bych si něco takového dokázala doma představit. Kdybych už doma neměla betonové podlahy od http://www.urbanek-bp.cz/ tak bych nad něčím takovým určitě přemýšlela.
Honza 15:48 13.06.2016
Zdravím, mě by zajímalo, jak je tato podlaha náchylná na poškrábání. Má něco do sebe - třeba do koupelny se hodí. No jediné co, tak to poškrábání. Nebo stačí pod nábytek třeba tyto kluzáky: http://www.acomponents.cz/Dokoncovaci-prvky/Kluzak... Tady: http://www.ceskykutil.cz/domacnost/podlahy/co-dela... jsou pak nějaké další tipy. Třeba se vám hodí.