Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vás dnes čeká a nemine?

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Numerologie: čtvrtek
Numerologie: čtvrtek
aktualizováno 29.08.2013, 15:25 | 29.08.2013, 00:00 | doma.cz/em

Co vás dnes čeká a nemine?

Beran
 

V zaměstnání narazíte na drobné problémy, přes ty se však dokážete s humorem a nadhledem přenést. Váš postoj vám bude kdekdo závidět, někteří vaši kolegové mají totiž s nervy nemalé problémy. Zkuste jim proto podat pomocnou ruku. Budou vám vděční.

 

Býk
 

Podaří se vám ovládnout se, a chladný rozum proto tentokrát zvítězí nad vášněmi. Prokážete tím, že se umíte skvěle ovládat a že i ve složitých situacích máte emoce pod naprostou kontrolou. Nebylo tomu tak vždycky, proto na sobě nezapomeňte pracovat.

 

Blíženci
 

Výplatní páska vám tentokrát vykouzlí úsměv na rtech. Budete totiž mile překvapeni výší finanční odměny. Je to však pouze přiměřené ocenění vaší tvrdé pláce, proto se můžete s klidem poplácat po zádech. Pokud budete pokračovat, prémie vás neminou.

 

PSALI JSME:

GYMPL: Kuchařová se rozvádí! Zamiluje se zase do Brzobohatého?

Šárka Ullrichová z Ulice: PEKLO je za mnou, teď jsem šťastná!

DALŠÍ NEVĚRA V ORDINACI! Jak tohle skončí?

 

Rak
 

Podaří se vám získat nové obdivovatele. Poděkujte za to svému nebývalému šarmu a nadání. Někam jste to dotáhli, což je důvod, proč si vás ostatní berou za vzor. Nezneužívejte proto své pozice a nezapomeňte, že díky ní máte také určitou zodpovědnost.


Chcete vědět, co vás dnes čeká? Vytáhněte si svou kartu dne!
Okamžitý výklad karty ZDARMA pouze na Astrohledu!

 

Lev
 

Podaří se vám usmířit rozhádané kolegy, za což byste opravdu zasloužili ocenit. Pozice peacemakera totiž není vůbec jednoduchá, obzvláště pokud jde o osobní záležitosti. Atmosféra na pracovišti bude díky vám o sto procent příjemnější a vřelejší.

 

Panna
 

Přestanete chodit okolo horké kaše a konečně si přiznáte, že jste zamilovaní. Budete sami k sobě naprosto upřímní a také zcela realisticky ohodnotíte své šance na úspěch. Nepropadejte však zbytečně poraženeckým náladám. Láska je přece nevyzpytatelná.

 

Váhy
 

Po hlavě jste skočili do nového zaměstnání a už cílevědomě budujete svoji kariéru. A že se vám daří! Díky nové práci získáte toužebně očekávanou finanční nezávislost, která vám umožní spoustu zajímavých a příjemných aktivit. Užijte si je tedy dosyta!
 

Štír
 

Nadřízený z vás bude unesen a vychválí vás do nebes. Ne, že byste si ocenění nezasloužili, nebuďte na sebe však přehnaně pyšní. Zcela nesobecky si přiznejte, že úspěchy nejsou jenom vaše zásluha, a upozorněte také na výkony svých spolupracovníků.


CO VÁS ČEKÁ PŘÍŠTÍ MĚSÍC? JAKÝ BUDE PRO VÁS BUDE MĚSÍC ZÁŘÍ? Potkáte novou lásku? Vyhrajete peníze? Získáte nové zaměstnání? Přečtěte si více v měsíčním horoskopu!
 

Střelec
 

Kolegové vám hodí záchranné lano. Nebojte se jejich pomoc přijmout. Koneckonců je to vaše poslední naděje. Měli byste však vyjádřit vděk za jejich solidaritu a loajálnost. Važte si přátelské atmosféry na pracovišti, není to úplně běžná záležitost!
 

Kozoroh
 

Plánujete dnes romantickou večeři s partnerem? V tom případě věřte, že se vám plán vydaří na sto procent. Užijete si tak se svou drahou polovičkou večer plný něhy a lásky, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Máte se tedy opravdu na co těšit!

 

Vodnář
 

Vaše excelentní výkony v zaměstnání už nelze dál přehlížet, stejně tak jako plné nasazení. To si konečně uvědomí i váš šéf a slíbí vám, že vás v blízké době povýší. Radost bude velká a zasloužená, přesto s oslavou počkejte, až dostanete lepší místo.

 

Ryby
 

Vzhledem k tomu, že práci zvládáte s přehledem, pomůžete s povinnostmi kolegům. Jistě vás za to budou mít rádi, nedělejte však ze své dobročinnosti zvyk. Přijde totiž období, kdy budete mít vy sami plné ruce práce, a dělat i za druhé je nereálné.
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře