Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co vás dnes čeká a nemine?

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Numerologie: čtvrtek
Numerologie: čtvrtek
aktualizováno 05.09.2013, 00:00 | 05.09.2013, 00:00 | doma.cz/em

Co vás dnes čeká a nemine?

Beran
 

Přátelé vám budou závidět vaše milostné úspěchy. Vy však moc dobře víte, že skalpy atraktivních protějšků vám spokojenost nezajistí. Proto se snažte najít někoho, kdo vám bude rozumět. Sexuální přitažlivost je v tomto případě až na druhém místě.

 

Býk
 

V zaměstnání vám ubude spousta práce. Poděkujte za to štěstěně, ale také svému nadřízenému, který si moc dobře uvědomuje velký nápor, kterému vás v poslední době vystavuje. Ušetřenou energii i čas věnujte svým přátelům, zálibám a hlavně své rodině.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Čekám dítě s milencem! Manžel nic neví, těší se!

 

Blíženci
 

Hvězdy přejí delším obchodním cestám. Využijte toho a naplánujte akce, které jste až dosud odkládali. Uvidíte, že i přes počáteční nechuť se vám nakonec bude na služebních výpravách líbit. Chce to jen trochu odvahy a dobrodružného ducha cestovatele!

 

Rak
 

Naskytne se vám zajímavá pracovní příležitost. Jak s ní naložíte je jenom na vás. Dřív, než uděláte nevratné kroky, si ujasněte priority a prodiskutujte své možnosti s přáteli a rodinou. Jejich názor však berte s rezervou. Jen vy víte, co chcete.


OSOBNÍ HOROSKOP NA MÍRU! Pochopte a poznejte lépe svoji povahu! Odhalte Vaše skryté schopnosti. Poznejte Vaše silné a slabé stránky. Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Lev
 

Partner velkoryse oželí čas, který jste s ním měli strávit. Moc dobře chápe, že máte plno práce a že v tuto chvíli musí jít osobní život stranou. Oceňte jeho loajalitu a laskavost. Ztracený čas mu vynahradíte o víkendu. Budete se věnovat pouze jemu.

 

Panna
 

Budete mít radost z určitého vítězství. Pocit úspěchu a zadostiučinění si náležitě vychutnáte. Nezapomeňte však na známé heslo Sláva vítězům, čest poraženým! Oceňte své méně úspěšné soupeře a jako vítězové jděte morálním příkladem všem ostatním.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Tchyně mi ničí život

VÁŠ PŘÍBĚH: Měla jsem tolik milenců! Jeden byl horší než druhý!

 

Váhy
 

Na poslední chvíli se rozhodnete pro dovolenou. Spontánní rozhodnutí vám přinese spoustu radosti a potěšení! Však si také zasloužíte chvíli oddechu a pohody. Volný čas si náležitě vychutnáte a budete se také hříšně rozmazlovat. A to bez výčitek!

 

Štír
 

V dlouhodobém partnerském vztahu najdete pevnou půdu pod nohama a také potřebnou sebedůvěru. Díky ní budete mít odvahu postavit se věcem, kterých jste se v minulosti obávali. Kuráž vám dodá zázemí a milující partnerova náruč, kam se můžete ukrýt.

 

Hodíte se k sobě podle znamení? Je to ten pravý? Vydrží váš vztah? Budete si rozumět, i když už „motýlci v břiše“ odletí? Odpovědi naleznete ZDE.
 

Střelec
 

Měli byste se konečně rozhodnout, jak si představujete budoucnost. Přestože se snažíte rozhodnutí neustále odkládat, je načase být zodpovědní. A také loajální k partnerovi, který si nezaslouží tahat za nos. Pokud se nechcete usadit, rozejděte se.

 

Kozoroh
 

Dočkáte se zasloužené odměny za svoji pracovitost a píli. Odhoďte stranou falešnou skromnost a vychutnejte si plody své práce. Jednou si zasloužíte vyrazit si z kopýtka a také se trochu rozmazlovat. Uvidíte, jak moc vám to zvedne náladu. Jen tak dál!

 

Vodnář
 

Novou lásku si dokonale omotáte kolem prstu. Když chcete, umíte být vynikajícími manipulátory. Moc dobře totiž víte, co na vašeho nového partnera platí, a nebojíte se toho využít. Měli byste však znát meze. Tyto hrátky by se vám nemusely vyplatit.

 

Ryby
 

Ukážete se být neuvěřitelnými pragmatiky a realisty. Své okolí budete dnes držet při zemi a racionálními argumenty zrazovat od veškerých hloupostí. Když chcete, umíte myslet velmi jasně a také logicky. Většinou však jednáte mnohem více emotivně.
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře