Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sobota 6.3.2016 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Numerologie: neděle
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie: neděle
aktualizováno 06.03.2016, 00:00 | 06.03.2016, 00:00 | doma.cz

Sobota 6.3.2016 podle horoskopu.

Beran
Předjaří je doba, kdy vám ke spokojenosti z hlediska hmotného nic nechybí, ovšem pocitově toužíte již po slunci a teplu. Máte dnes navíc potíže si najít čas na oblíbené aktivity, které by vám jako mentální odpočinek velmi prospěly. Nezanedbávejte se.

 

Býk
Zatímco jiní dnes budou doslova mlít z posledního, vy v sobě objevíte netušené rezervy, jak zachovat klid a řešit všechno v pohodě. V rodině máte trpělivost učit se s dětmi a v naprostém nadhledu zvládnete i odborně radit partnerovi v jeho oboru.

 

Blíženci
Zamrzí vás, že nejste na předních příčkách zájmu vašeho okolí a hlavně vašich blízkých, kteří jsou pro vás důležití. Netrapte se tím, co není dnes, může být zítra. A trocha soukromí rozhodně neuškodí, právě naopak, chvíli se nemusíte nikomu zpovídat.

 

Rak
Budete mít doma plné ruce práce, a i když je neděle, nedá vám to a pustíte se do oprav, které už jste dlouho odkládali a nechcete je nechat na mnohem déle. Přísloví, co můžeš udělat dnes, raději neodkládej na zítřek, na vás prostě bude platit.

 

TAROT SPŘÍZNĚNÝCH DUŠÍ
Nakoukněte do tajů vašich vztahů! Nečekejte a vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Lev
Nejraději byste si konečně našli čas na svou lásku, protože jste ji poslední dobou zanedbávali. Diplomaticky řečeno jste byli nejenom společensky unavení, ale dnešek by mohl udělat konečně ve vašem životě zase čistý stůl, tak se nebraňte sblížení.

 

Panna
Zatímco druzí si čas od času nechají líbit i pořádnou hádku, vy raději všechno řešíte racionálně. To se vám někdy vyplatí, a jindy si vaše okolí myslí, že držíte svoje city příliš na uzdě. Stejně vám ale nezbyde nic jiného, než zůstat sami sebou.

 

Váhy
Počítejte dnes se silně dramatickými emocemi. Raději nikoho nehodnoťte, nebyli byste objektivní. Vaše soudy jsou buďto příliš tvrdé, nebo naopak obhajující kohokoliv, kdo se jenom trochu snaží. Ponechte si pouze hlasovací právo, protože to je třeba.

 

Štír
Je čas pro mluvení o stinných stránkách a nesplněných slibech. Pokud si uděláte v partnerství znovu jasno, hned se vám bude mnohem lépe hovořit o milostných citech a společně osnovat plány do budoucna. Jinak to mezi vámi bude doutnat jako sopka.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Jedná se o den, kdy se lehce můžete zamilovat do velice atraktivního protějšku. Bohužel na takovém okouzlení nebude nic tak zcela jednoduchého. Ačkoli jste totiž obecně pracovně doceňováni nadřízenými, pokud jde o vztahy, tápete jako kdokoliv jiný.

 

Kozoroh
Partner bude nespokojen s vývojem vašeho vztahu a na vás bude, abyste mu dokázali, že ve spoustě věcech přehání. Možná je ale chyba ve vás, že berete život příliš vážně a rozumově. Milostně jste stále v období přípravy, podobně jako příroda před jarem.

 

Vodnář
V průběhu dne se u vás bude dít posun od intuitivního myšlení k čistě racionálnímu. K tomu vás dovede několik událostí, které si tyto změny budou žádat. Jste dnes navíc trochu nejistí ohledně své atraktivnosti, ale to bude trvat jenom velmi krátce.

 

Ryby
Pokud jste se v minulosti s manželkou, případně s manželem, nepohodli, nyní se usmíříte snadno a rychle. Vaše komunikace v práci je ale stále velmi málo diplomatická. Bude třeba zůstat v neděli raději takticky doma a věnovat se pouze odpočinku.

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře